Jump to content
GIGN Forum

Face.lv Akcijas Ietvaros!


feature
 Share

Recommended Posts

Es nospriedu, ka jāizmanto viss potencionāls, ko vien var... Tāpēc nolēmu piedalīties degadētās mājaslapas (face.lv) akcijā... Mēķis ir savākt 15 cilvēkus, kas pieregjistrējas face.lv un ievieto vismaz vienu bildi (kura protams tiek apstiprināta)... Balva ir "Creative Zen Stone" plejerītis.. Nav diezko labz, bet es vēlētos pie viņa tikt... Tātād tiem, kuriem nav grūti - lūdzu links http://www.face.lv/reg/inv/feature ,lai reģistrētos 'tajā mājaslapā...

Paldies, ja neskaidrības-jautājiet, bet ceru debīlus komentārus nesagaidīt! ;).... PALDIES JAU IEPRIEKŠ PAR ATBALSTU :)...!

Link to comment
Share on other sites

vot jutu, ka kāds duriks ņems un uzdirsīs. Vot pasaki nafig? Pārmaiņas pēc cilvēks neslēpj savus "referāļa" linkus, bet atklāti lūdz palīdzību un pie reizes izs'tasta kāds viņam no tā labums. Stulbā latviešu mentalitāte, ka tik uzdirst un noskaust.

Link to comment
Share on other sites

:slap:

:)

Šajā brīdī novijas pieregojas face.lv un sāk piedalīties konkursā. Izsūta visiem draugiem lūgumus pieregoties, lai tiktu pie pleijera, ko protams nevienam nepasaka. Pēc tam palien zem gultas, savelkas kokonā un ar ļaunu smīnu atkārto : "I'm evil ! I'm EEEEVILLL ! AHAHAHAHAHA, vēl viens konkurents neitralizēts. MUAHAHAHHA HAHAHAH. Esmu ļaaaaauns"

XD

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

:)

Šajā brīdī novijas pieregojas face.lv un sāk piedalīties konkursā. Izsūta visiem draugiem lūgumus pieregoties, lai tiktu pie pleijera, ko protams nevienam nepasaka. Pēc tam palien zem gultas, savelkas kokonā un ar ļaunu smīnu atkārto : "I'm evil ! I'm EEEEVILLL ! AHAHAHAHAHA, vēl viens konkurents neitralizēts. MUAHAHAHHA HAHAHAH. Esmu ļaaaaauns"

XD

Yey bog... Par šito es tā rēcu :D :D :D!!!

Link to comment
Share on other sites

:)

Šajā brīdī novijas pieregojas face.lv un sāk piedalīties konkursā. Izsūta visiem draugiem lūgumus pieregoties, lai tiktu pie pleijera, ko protams nevienam nepasaka. Pēc tam palien zem gultas, savelkas kokonā un ar ļaunu smīnu atkārto : "I'm evil ! I'm EEEEVILLL ! AHAHAHAHAHA, vēl viens konkurents neitralizēts. MUAHAHAHHA HAHAHAH. Esmu ļaaaaauns"

XD

Ka tu zini ka esmu emo? :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Man-nepatīk-nēģeri-un-rasisms stilā ieturēts pieņēmums :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...