Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Serveris Gignam


worm
 Share

Recommended Posts

Blin sen nebiju(3dienas shajaa topikaa) taa aizdirsts, sakot ar kaut kadu ritsuki debiliem postiem beidzot ar visaadu naudetaajiem, kas spejiigi noziedot, kad redzees, kas notiks... Ja gribi noziedot tev ir vienalga, kas un kad un kaa, noziedo un viss nevis gudri kaut ko dirsts :) Mle padzesh kaads shitos suudu araa es pat vairs nevaru atrast cik kurs ir noziedojis :)

Nosutiiju veel nedaudz skatos biki par iisu :D

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Njaa, skatos un ar sajusmu gaidu to kad jaunais procis ies aprite! :D

Bet runajot par ziedoshanu es esmu ar mieru kaut kaadu latu noziedot!

Tikai ar vienu norunu, ja man par to bus kaut kas preti-teiksim,acc,votemap,slay,slap!Man no ieprieskh pieminetam fignjam der jebkura, kaut vai ari viena!Un to es veeletos ieksh puba.

PS.Tas procis laikam tiesham ir nezeligi labs, cik vel ilgi bus jagaida?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

:D

Bet runajot par ziedoshanu es esmu ar mieru kaut kaadu latu noziedot!

Tikai ar vienu norunu, ja man par to bus kaut kas preti-teiksim,acc,votemap,slay,slap!Man no ieprieskh pieminetam fignjam der jebkura, kaut vai ari viena!Un to es veeletos ieksh puba.

PS.Tas procis laikam tiesham ir nezeligi labs, cik vel ilgi bus jagaida?! :blink:

da tu stūlbais rītārd, pasties vārdnīcā ko nozīmē vards ziedot. ja gribi kautko pretī, tad arī saki - PĒRKU!

Link to comment
Share on other sites

OFFTOPIC:

Saaksim ar to ka registreejos Forumaa jo aizraavos ar lasiishanu ar ieprieksh gaidaamo proci ka tiku liidz tam ka vinjsh ticis iegaadaats un bij ieliktas ta bildes ko ar gribeeju apskatiit kas bez registraacijas nav iespeejams ;) bet taa lasot diezgan biezhi uzskreeju uz taada IDEOTA postiem ka beigaas neiztureeju un naacas sho postu uztaisiit :pizdiblee:

ritsuki - tu esi Debiiliku TOP10 augshgalaa! Es tiem taviem postiem taa ar jeegu nesapratu un ko tu ar vinjiem veeleejies mums pateikt?

Ka tu esi super chalis jo tev Ziemassvetku Veciitis(iisteniibaa teetis* - piedod ka es tev to atklaaju bet veciits neeksistee!!) iegaadaajies tev baisaako kompiiti...

tev tape ar parejos netiksi :? vismaz spelet, bet nu sini man pings ir 5 fps 120 tape domaju kad nebus

tev parak slikti

laigan man tads pings ir visos serveros ;D

vienigi kkados japanu koreju ir pingsd 20+ =./ un fps ap 80

:D

ja tev butu css un tu spelet 60 slotu serveros, tu tajos pat ieksa netiktu, jo pasaule ir tik kkadi 5

tadi serveri, vnk dzekiem nevelk pc nevienam ;)

btw, 1tb hdd? :D:D:D

lol tas ir nieks ;)

ja jau tu doma par hdd loool, tagad tu tik tiesam mani sasmiidinaji ;D XD

5hdd x 5 gavali, tb nesanak ne? zel kad tev matene -1 :D

EDIT: samuraij srry, bet nu nava taka cs serveri css ;)

gribi ieodsu servera ip (vins steams) tu vina netiksi vairakas h ieksa kaut vinam ir 60 sloti, ja

nemaldos popularakais pasaul css serveris ir ;) un nezkapec tur nespele 5cilveki :D

....vai tu gribi noziimeeties ka tu esi mezhoniigaakais Pro ieksh CS...

(iz saita)

april april, lol XD

btw, vsp kam jau vajg hollow'a palidzibu nje? un kada jega tadus seedus turet tikai del 1x lai

zuspeletu, tiiunta csdm'a ar visu banu var spelet =/ tik varu saderet kad dabusu 1majas 10min, jo esmu

taks 4iteris xDDDD

TB- 10minutes dabusu banu :@

...bet normaaliem cilveekiem neizdodas saprast ko tu ellee rataa speelee CSS vai CS?? ko tu vari dirst ka CS ir speele kas taa vareetu teikt sastaav no paaris lieliem kvadraatiem...

:D

aij what ever, ja butu normals css serveris tad ar ziedotu, maybe

EDIT: umm... respektivi man nava citadak jegas ziedot, pub bans stav ... :D

csdm nobanoja tape kad jums nepatiku, unban neliek, tad kada jega vel ziedot ne? =/

butu css butu vel cita lieta, un to action figur speliti es ar nespeleju :?

...un tani pashaa laikaa piedaavaat visu peec kaartas(bez ziimeehsanaas protams neiztiekam)

ritsuki 2008.04.03 16:20

ja es dosu 200gb upload or more? dabusu unban?

taka bra4ka nemaina ruuteri, man neceret unabn tomer, doh =/

ritsuki 2008.04.03 16:22

400gb anime

100gb movie

100gb games

200gb learnkay

ap 100 gb visadi shroti?

ja butu unban dotu

upload man ir 60mb

lai tik tev nonjem no taa "JAA JAA TAA KO TU DEEVEE GANRIIZVAI PAR 2D SPEELi (action figur)" banu?!?!?!

Lielaaku Ambiili gruuti atrast dodu tev 5 acis no 5!

Taa tureet tu rullee.. :mIm:

Ar Cienu "Baigais Chiekurs" aka "Zaraki Kenpachi".

Edited by zhigulis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...