Jump to content
GIGN Forum

Ekskursijas Marshuts


myth
 Share

Recommended Posts

kaa juus redzat , sis ir mans 2trais topiks saistiibaa ar maajasdarbiem , tapec varam secinaat ka esmu slinks? blink.gif ..........

skolotaaji pedeja laika ir sasparojusiesm , un redz - vesturee mums uzdeva uztaisiit exkursijas marshutu pa Latvijas vesturiskajaam vietaam....

vareetu kaads iemest kaadu i-net linku , jo es pac kko skatiijos , bet neko dizhu neatradu.... luudzams attureeties no bezjedzigiem komentaariem , kaaa - use google utml...

ceru uz atbalstu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

kaa juus redzat , sis ir mans 2trais topiks saistiibaa ar maajasdarbiem , tapec varam secinaat ka esmu slinks? blink.gif ..........

skolotaaji pedeja laika ir sasparojusiesm , un redz - vesturee mums uzdeva uztaisiit exkursijas marshutu pa Latvijas vesturiskajaam vietaam....

vareetu kaads iemest kaadu i-net linku , jo es pac kko skatiijos , bet neko dizhu neatradu.... luudzams attureeties no bezjedzigiem komentaariem , kaaa - use google utml...

ceru uz atbalstu thumbsup.gif

brauciet uz kuldiigu un taas apkaartni. Tukumaa ir normaals tuuristu informaacijas birojs un vareesiet iechekot visaadas alas, pilis un rumbas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

o jaa, karaostas cietums bija super-psc. man ta veel taa, bet tas, ka arii meiteneem vajadzeeja vismaz kaadas 200 reizes pumpeeties... omg jhatka.gif.

nu jaa, muusu klasee jau bija arii 6 laimiigie, kas tika iipashi daudz un smagi mociiti. bija fans, iipashi dirsties ar tiem sargiem happy.gif un, protams, mees nebuutu mees, ja bez uzkjershanas neienestu tur ciigas iekshaa cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

nee, tas bija tikai prikola peec, jo vinji baigi teica, ka buus smagie miesas sodi, ja ienesiis ieksha cigaretes. neviens no mums, kas ienesa, nemaz nepipe happy.gif tieshi tur jau tas aakjis wink.gif

bet tieshaam, iesaku braukt uz to cietumu. vai nu tas, vai arii brauciens ar laivaam pa kaadu upi (bet tas jau tagad vairs nav iespejams laika delj dry.gif), kas vispaar ouno nerealak par jebkadu citu ekskursiju images2.jpg

Link to comment
Share on other sites

hmm paintball + kartingi... oi oi vai tieshaam tu domaa ka visi var to atljauties??? dry.gif

un kartinigi ir taa lieta, kas par taadu naudu nemaz nelikas forsha, un veel vinji apniik peec 10 min bet paintball gan ir interesantaaks suudz, bet ne taads, lai uz to brauktuar visu klasi ekskurisjaa wink.gif

Link to comment
Share on other sites

shock1.gifshock1.gifshock1.gifshock1.gif blaaaaaaaaadd tikkkoo uzzinaaju ka ma n riit ir jaanodod sitais pats shist - blaaaaad, fiksi jaaraksta - mosh kaads iemetiet kaadu linku par Kuuldigas plavinjaam, riezupes caurumiem un maaras avotinju(vai ezeru - neatceros kas tas iisti bija)... shock1.gif
Link to comment
Share on other sites

fjuuu - atradu labu materiaalu http://www.celo.times.lv/lapa8.html

var lokot ciet jo myth jau piektdien savu nodeva wink.gif

Vot ku jauki iznaaca:

Ekskursijas mērķis: Izpētīt Kuldīgu un tās apkārtni

Ekskursijas maršruts:

Kuldīga, Alekšupītes ūdenskritums - Kuldīga, Sv. Annas evaņģēliski luteriskā baznīca - Kuldīga, Kuldīgas novada muzejs - Kuldīga, tilts - Kuldīga, Ventas rumba - Kuldīgas raj., Īvandes muižas pils parks, egle

- Kuldīgas raj., Riežupes smilšu alas

Nedaudz par katru no apskates objektiem:

1>Kuldīga, Alekšupītes ūdenskritums: Upīte tek tieši gar daudzu ēku sienām, un tāpēc Kuldīgu dēvē par Latvijas Venēciju.Alekšupītes ūdenskritums (4,5 m) - Augstākais ūdenskritums Latvijā. 17. gadsimtā nostiprināts un apbūvēts.

2>Kuldīga, Sv. Annas evaņģēliski luteriskā baznīca: Arkārtīgi skaists parks. Pati baznīca celta 1904. gadā.

3>Kuldīga, Kuldīgas novada muzejs: Pati muzeja ēka ir krietni interesantāka par tur apskatāmajām ekspozīcijām. Māja ar kuģiem atvesta no Parīzes, kur tā atradās Vispasaules izstādē kā Krievijas paviljons. Ēku tur nopirka kāds Liepājas tirgotājs un atveda uz Kuldīgu, lai uzdāvinātu savai līgavai.

4>Kuldīga, tilts: Tilts ir ļoti vecs un no tā paveras skaists skats uz Ventas Rumbu. Pēdējā laikā tilts tiek saudzēts un transporta līdzekļiem ir atļauts to šķērsot tikai pa vienam.

5>Kuldīga, Ventas rumba: Ventas rumba: platākais ūdenskritums Eiropā (240 m). Dabisks ūdenskritums, par kuru stāsta daudzas leģendas un notikumi. Kuldīgu senatnē dēvēja par pilsētu, kur lašus ķer gaisā - hercoga Jēkaba izgudroto zivju ķeramo ierīču dēļ, kas atradās uz rumbas.

6>Kuldīgas raj., Īvandes muižas pils parks, egle: Muižas parkā aug vairāki dižkoki, tai skaitā lielākā baltegle Baltijā. Pati muiža ir veca un tajā ierīkots muzejs.

7>Kuldīgas raj., Riežupes smilšu alas: Alas atrodas Riežupes krastā un ir gandrīz 2 km garas, taču pagaidām apskatei ir pieejami tikai 500m, jo pārējā alu daļa nav attīrīta un nostiprināta. Senāk šīs alas izraktas, lai smiltis izmantotu stikla taisīšanai tuvējā fabrikā.

Cenas: 160ls no grupas

Izmantotie materiāli: http://www.celo.times.lv - informācija par apskates objektiem

http://www.jurmalatour.lv - cenas

Buklets - "Kulīga" 1991. gads

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...