Jump to content
GIGN Forum

Kas Es Biju Esmu Un Buushu?


Guest blody
 Share

Recommended Posts

ko man rakstiit shitajaa sacereejumaa pa taadu temu...

man nav nekaadu ideju - plz help!

un nevaig luudzu teelot guru un meetaat aspraatiibas - just give me some tips...

mosh rakstiit ka esmu bijis lietus laase tagad esmu cilveeks(logjiski vaine smile.gif ) un buushu es kaukaads dziivnieks - nu lūsis piemeeram...

hm...

njaa starpcitu Southside Rockers - Jump thumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gif

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

ak dievs, pilniigs fantaazijas truukums.

Nu ko tev tur ieteikt? IZDOMAA! Man vienmeer ir patikushi radoshie suudi (tas daljeeji man arii uzlaboja latenee atziimi).

Kas es biju? Es droshvien staastiitu par mazu puisiiti, kas lieliski taisiija mashiinas, bet kuram nebija dziives piepildiijuma - vinsh gaaja uz tuksnesi mekleet sarkano ziedu kas vinjam paliidzees piepildiit dziivi un tad vienu dienu vinsh aizgaaja.....

Kas es esmu? (es jau neesmu iisti tu) beeet nu.. 10 klasee es droshvien runaatu par to kaa es esmu vienkaarshs mietpilsonis kas ir datora vergs. Man nav izveelees, manu dziivi nosaka datori, esmu pakljauts vinjiem pilniibaa. Daru visu ko vinji liek. eju uz skolu, maacos, trenneejos, naaku maajaas, eedu, maacos, gulju. Nekaadas izklaides, nekaadu draugu, tikai datori sad.gif

Kas es buushu? t-jaa labs jautaajums. Sho droshvien es nevareetu uzrakstiit paaraak labi, jo buutu jaabuut riktiigi labam rakstniekam lai to uzrakstiitu. Nu bet galvenaa ideja ir taada - vienkaarshaa dziivoklii dziivo cilveeks, peec skata ljoti vienkaarshs, bet ljoti noziimiigs cilveecei. Vienkaarshi labs cilveeks - eh, man pat gruuti aprakstiit to, speeju tikai izteeloties, bet nu ko tur daudz - vari rakstiit par kaadu profesiju.

Link to comment
Share on other sites

oki paldies kaukaada ideja atausa - biki atskiraas no taveejaas bet pirmaa dalja laikam paliks taada pat par to puisiiti laugh.gif

un par to atziimi latenee - man ir tas pats laugh.gif maajaas uzraktu visu peec iespeejas vienkaarshaaka - mamma paliidz ar komatiem(parasti noraada kur esmu aizmirsis 2-3) un atziime ir aptuveni taada 8-9 literatuuraa, 9-10 latvieshu valodaa kaugan diktaatos man augstaak par 7 nemeedz buut dry.gif

SlipKnot - Duality thumbsup.gifthumbsup.gif

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

pilniigs pretstats man. Es diemzheel par veelu sapratu kaa jaaraksta domraksti (12 klases otrs pusgads) taapeec tur man vairaak par 7 nekad nebija (neskaitot 12 klases otro pusgadu), diktaatos es parasti ownoju, jo komatus it kaa zinaaju kur likt ^__^. Vieniigais, diivaini ir tas ka latenee man tik un taa nebija kaukaada iipashi augsta atziime ~_0

Link to comment
Share on other sites

Mazs puisītis sēž smilšu kastē un sarunājas ar kādu meiteni. Viņam rokās ir spēļu klucīši - viņš būvē kuģi. Apkārt aug daudz kļavu.

Paiet brīdis, un paskat! Puisēna jaunais kuģis ir gatavs doties jūrā.

Viņi abi ar meiteni kuģī iekrauj pīrāgus un pienu - tas būs viņu ēdiens ceļojuma laikā - un pēc brītiņa viņiem pievienojas vēl viens zēns, un visi trīs dodas bīstamajā dzīves straumē. Ko viņi cer atrast? Šķiet, ka viņi paši to nezina, bet tomēr tur ārā ir kaut kas apburošs un vilinošs, kas noteikti ir jāredz un jāizzina.

Paiet gadi, un viņu kuģis ir krietni cietis vētrās, masti ir nolauzti, buras - sapluinītas. Šādā paskatā kuģis piestāj tuksneša vidū. Bērni sajūt, ka Tas ir kaut kur tepat netālu, kaut kur pie kājām. "Tas", iespējams, ir atbilde uz visiem jautājumiem, kas viņiem ir nesaprotami un neizzināmi. Taču paiet gadi, un bērni izšķiras, paliek tikai mazais kuģu būvnieks ar saviem klucīšiem, kurš vēljoprojām turpina meklēt...

Šķiet, ka nekur es neesmu viens - visur līdzi velkas atkarība. No datoriem, sabiedriskā transporta, televizora, mobilā telefona. Ir sajūta, ka nekad nespēšu nokratīt šo sajūtu. Mana ikdiena ir kā rutīna - katru dienu pamostos vienā un tajā pašā laikā, dodos uz skolu, mācos, dusmojos pats uz sevi, ka atkal ir slikti uzrakstīts kāds kontroldarbs, vai arī klausos, kā skolotāji kārtējo reizi lasa morāli par neizdarītu mājasdarbu. Tā paiet vakari, gulēt eju ap vieniem naktī, jo kārtējo reizi uzdotā ir ļoti daudz. Nelielu atslodzi dod datorspēles un sarunas ar citiem cilvēkiem, kas, starp citu, arī notiek internetā, tātad - ar datora palīdzību. Pat relaksēties es vairs nevaru bez dažadu ierīču palīdzības. Skumji...

Kāds biznesmenis stāv grezni iekārtotas istabas vidū un lamājas, skaista sieviete mēģina viņam kaut ko iestāstīt, taču vīrietis nerimstas un sāk vandīties pa skapi. Viņiem jābrauc komandējumā uz Argentīnu, bet lidmašīna izlido jau pēc pusstundas, un vīrietis nevar atrast biļetes. Tad beidzot viņš biļetes atrod un viņi abi ātri traucas pa ielām ar savu auto, lai paspētu uz šīvakara pēdējo reisu uz Argentīnu. Viņi paspēj! Sieviete atviegloti aizkurina cigareti un tur to savos trauslajos pirkstos, oglīte jautri mirgo nakts tumsā. Vīrietis noslauka sviedrus un iemalko džina kokteili. Lidmašīna paceļās gaisā...

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

Mazs puisītis sež smilšukastē un sarunājas ar kādu meiteni. Vinjam rokās ir spēļu klucīši un viņš būvē kuģi.Apkārt aug daudz kļavu.

Paiet brīdis un paskat - puisēna jaunais kuģis ir gatavs doties jūrā.

Viņi abi ar meiteni kuģī iekrauj pīrāgus un pienu - tas būs viņu ēdiens ceļojuma laikā, pēc brītiņa ainai pievienojas vēlviens zēns, un viņi visi trīs dodas bīstamaja straumē - dzīves straumē. Ko viņi cer atrast? Šķiet, ka viņi paši to nezin, bet tomēr tur ārā ir kaut kas apburošs un vilinošs, kas noteikti ir jāredz un jāizzin...

Paiet gadi un viņu kuģis ir krietni cietis vētrās, masti ir nolauzti, buras sapluinītas.

Šādā paskatā kuģis piestāj tuksneša vidū. Bērni sajūt, ka Tas ir kaut kur tepat - tepat netālu, kaut kur pie kājām. Tas ir iespējams ir atbilde uz visiem jautājumiem, kas viņiem ir nesaprotami un neizzināmi

taa vareetu buut labi, bet iespejam veel vajag veel leenaam paarbaudiit komatus "kaut kur", "kaut kas" utt. jaaraksta atsevishkji

Edited by madball
Link to comment
Share on other sites

pilniigs pretstats man. Es diemzheel par veelu sapratu kaa jaaraksta domraksti (12 klases otrs pusgads) taapeec tur man vairaak par 7 nekad nebija (neskaitot 12 klases otro pusgadu), diktaatos es parasti ownoju, jo komatus it kaa zinaaju kur likt ^__^.

man ir tieshi shaads pats aprakstiitais variants tikai thank god ar sho pusgadu esu iemaaciijies. bet latvieshu valoda man vienmeeer likusies taada owniigi viegla :>

Link to comment
Share on other sites

blody, ieteikums, savos superdomrakstos neveido paaraak sarezhgjiitus teikumus citaadi tev latenes atziime sakos (man taa biezhi bija, jo gribeeju skaisti izteikties). Ja veido garus, tad taa lai komatus buutu normaali salikt

atrodaas nav - ir atrodas. Peec "beidzot vinjas atrodaas" jaabuut komatam. Uzspeetu vietaa jaabuutu paspeetu. Par aizkurina nezinu bet droshiibas deelj teiktu aizsmeekjee. Paceljas nevis paceljaas. Neizmanto tik daudz ... - beigaas liec vienkaarshi punktu.

2 daljaa aiz kontroldarbs komatam jaabuut jo beidzas paliigteikums wink.gif. Diez ko raksta atsevishkji. Uzdotaa daudz... hm. Laikam jau taa var teikt.

Link to comment
Share on other sites

es ieteiktu lietot mazaak domu ziimes unsure.gif

man liekas ka pareizaak buutu taa Mana ikdiena ir kā rutīna - katru dienu pamostos vienā un tajā pašā laikā, dodos uz skolu, mācos, dusmojos pats uz sevi, ka atkal ir slikti uzrakstīts kāds kontroldarbs, vai arii klausos, kā skolotāji kārtējo reizi lasa morāli par neizdarīto mājasdarbu.

pirms "kaa" vai ta vaig komatu ?

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Šķiet, ka nekur es neesmu viens - visur līdzi velkas atkarība. No datoriem, sabiedriskā transporta, televizora, mobilā telefona. Ir sajūta, ka nekad nespēšu nokratīt šo sajūtu. Mana ikdiena ir kā rutīna - katru dienu pamostos vienā un tajā pašā laikā, dodos uz skolu, mācos, dusmojos pats uz sevi, ka atkal ir slikti uzrakstīts kāds kontroldarbs, vai klausos, kā skolotāji kārtējo reizi lasa morāli par neizdarīto mājasdarbu. Pēc stundām braucu mājās, aiz stresa esmu sācis pīpēt un šad tad mēdzu ar draugiem iedzert - viņiem dzīve arī nav diezko rožaina. Tā paiet vakari, gulēt eju ap vieniem naktī, jo kārtējo reizi uzdotā ir ļoti daudz. Nelielu atslodzi dod datorspēles un sarunas ar citiem cilvēkiem, kuras arī starp citu notiek internetā, tātad ar datora palīdzību. Pat relaksēties es vairs nevaru bez dažadu ierīču palīdzības... Skumji...

Kāds biznesmenis stāv grezni iekārtotas istabas vidū un lamājās, skaista sieviete meģina vinjam kaut ko iestāstīt, taču vīrietis nerimstas un sāk vandīties pa skapi - viņi brauc komandējumā uz Argentīnu, lidmašīna izlido pēc pus stundas, taču vīrietis nevar atrast biļetes... Beidzot viņas atrodās un viņi abi ātri traucas pa ielām ar savu BMW x5, lai paspētu uz šīvakara pēdējo reisu uz Argentīnu.

Viņi paspēj! Sieviete atviegloti aizkurina cigareti un tur to savos trauslajos pirkstos, oglīte jautri mirgo nakts tumsā... Vīrietis noslauka sviedrus un iemalko džina kokteili... Lidmašīna paceļās gaisā...

Taa jau ir OK. Veiniigais es nedomaaju, ka domraksts ir taa vieta, kur izmantot iekavas, tapeec uzraksti veel vienu paliigteikumu, vaards "uzspeet" ir tiesh tulkojums no krievu val, latviski ir "paspeet" taas taadas stila kljuudas, par kuraam riebiiga skolotaaja var piesieties. Domaaju ka tas vareetu buut vairaak vai mazaak pienjemams variants. Vai es driikstu zinaat, kuraa klasee shitaads suuds jaaraksta?

Link to comment
Share on other sites

nu ko...riit vai pirmdien buus atziime, neskatoties neuzko - liels paldies

1.macho par ideju

2.madball par laboshanu

3.edd par stila kljuudaam un paaris komatiem

4.un visiem paareejiem kas paliidzeeja wink.gif

your da best thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...