Jump to content
GIGN Forum

Es Dazhu Labu Komandu


MEsI|Meds
 Share

Recommended Posts

es gribetu MEsI klanam palught kick, slap,vsay,voteban komandas

kick:izmantoshu tikai tad kad kads sedes 6 raundus spectatora

slap:izmantoshu tikai tad kad kads sedes baze vai ari viena vieta

vsay:lietoshu tad kad kadsam adminam nepatiks si mapec vispirms vinjam velreiz parjautajot.

voteban:lietoshu tikai tad ka kads apvainos kadu citu un glevzisi ilgu laiku pa mikrofonu

piedodiet ka es tik daudz topicus pirms tam uztasiju bet tas tapec ka man radija ka topicu nepienem.tagad gan ta apsolos nedarit un mes ar Undekslok

apnemamies pildit sis noteikumu un ari parejie kas kadreiz speles sija klana ta vinjam bus darishana ar mums abiem ar Undekslok un mani tatad bisk pa vecumu man ir 16 gadi un manam draugam Undekslokam 18 gadi nu tad cerams ka atri sho topicus neaizstaisis.tos visu parejos topicus varat dzest ara bet sito gan ne.smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es nesmu debils un nekad tads nebushu iepriekshejo macibu gadu man tikai 4 macibas nebija 8 bet bija 6 un man jau 16 gadu tev pasham kaut kas ar galvu nav kartiba

man pat liekas, ka tu nevien nesesi debiils, bet gan tev jau vajadzeetu domaat par teologjijas studeeshanu, jo izklausies kaa maaciitajas, kursh neieveero nevienu gramatisku pieturziimi tekai runaa vienaa gabalaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ar pieturziimeem vinjam ir apmeeram taapat kaa superrembo happy.gif

bet par vecumu - domaaju, ka to var mieriigi daliit ar 4 (abus - gan 16, gan 18) un tas jau buus ljoti tuvu patiesiibai wink.gif . un speeciigi shaubos arii par to, ka meds un undekslok nav viena un taa pati persona - ne tikai vienaadaa IP deelj. tik stulbi rakstiit (un domaat, ja tas ir iespeejams) var labi ja katrs 10000. cilveeks LV tiimeklii... thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

1) voteban:lietoshu tikai tad ka kads apvainos kadu citu un glevzisi ilgu laiku pa mikrofonu

2) piedodiet ka es tik daudz topicus pirms tam uztasiju bet tas tapec ka man radija ka topicu nepienem.

1) mic var arii izlegt un tu nedzirdeesi vijna gvelshanu... rolleyes.gif

2) cik es redzu tev ir tikai 2 posti bijushi... rolleyes.gif

p.s. tu tieshaam esi debiils thumbsup.gif

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

tagad gan ta apsolos nedarit un mes ar Undekslok

apnemamies pildit sis noteikumu un ari parejie kas kadreiz speles sija klana ta vinjam bus darishana ar mums abiem ar Undekslok un mani tatad bisk pa vecumu man ir 16 gadi un manam draugam Undekslokam 18 gadi nu tad cerams ka atri sho topicus neaizstaisis.tos visu parejos topicus varat dzest ara bet sito gan ne.

Shii texta dalja man patika visslabaak...

P.S. Veelu veiksmi uz izsmieshanu!!! smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...