Jump to content
GIGN Forum

Nākotne


vincister
 Share

jautājumi  

63 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un taja pasha diena , es uzbruku tam vecim no ffh , kopa ar benciku un deadalive , ne nu juus vnk esat tik attapigi.

Visas svariigas lietas notiek ieksa mirca , forums ir tikai taa pa virsu , tapec es forumu neuzskatu par to vietu , kur jaruna nopietni par speeeli.

visi nav skolnieki, kam isu laiku ir mirc pieejams, būtu vismaz igm atsūtījis.

a tagad tik es tevi pabrucināju a tu man def. troopus apsiti.

karoche huinja

Link to comment
Share on other sites

Jūs nu gan esat auni.

Pietiek man 2 dienas neienākt forumā, un jau tādas ziepes savārītas.

Tātad, esmu pārņēmis vadību skam profilam, bet steidzami vajadzēs vēl kādu, kurš varētu palīdzēt vadīt, jo man ir ļoti maz laika, tomēr visu labi čekoju.

+ es meklēju sitteri no 9.03 - 16.03, jo nebūšu Latvijā. Lūdzu palīdzat

Link to comment
Share on other sites

Pietiek man 2 dienas neienākt forumā, un jau tādas ziepes savārītas.

Tātad, esmu pārņēmis vadību skam profilam, bet steidzami vajadzēs vēl kādu, kurš varētu palīdzēt vadīt, jo man ir ļoti maz laika, tomēr visu labi čekoju.

+ es meklēju sitteri no 9.03 - 16.03, jo nebūšu Latvijā. Lūdzu palīdzat

Gludekli , es varu pieskatiit tavu accountu , bet ne savu.

Link to comment
Share on other sites

Abi divi ar gludekli juus esat mega super mozgeri, un veelreiz tikai pasakat kaut ko man ar kerchu un deadalive 4ista z*****li. Tev paradiit kur tu skaidraa latvieshu pasaki, kad tev zb, kad LV aliance nespeej neko dariit tapeec beidz spelet un atdod savu account ffh. Tur nebija nekaadu smailinju vai peedinju, bled skaidraa valodaa rakstiits atdevu savu profilu FFH. Kauna veel nav kaut ko mums braukt augumaa, psc vnk un jaa mees negribejaam pielaut taadu pashu kluudu kaa ar ciklopu tapeec bija jaanones tevi pashaa saakumaa. Un es veel tev aizsuutiiju gign message, kad srry bet es tevi nesu nost jo atdevi FFH, gribi teikt tu to neizlasiiji ? Tu aizej no alianses un izskatijas, kad taisies dzeesties. Tagad savelc visu shito kopaa. Tu pasaki pilnaa nopietniiba, kad atdod account muusu ienaidiekam, tev aizsuuta pm, kad nesiishu tevi nost, tu neatbildi, tu atdod account gludeklim, bet sheit nevienam to nevari pateikt, tavos ciemos redzu, kad tiek taisiits reinforcment. Pasaki vai logiski domajot reinforcment taisiitu ja redzeetu, kad naak savejais virsuu, protams, kad es nodomaaju, kad tur seezh kaads resns amerikaanis. Man peec 2 uzbrukumiem neviens neko nesaka, protams es turpinu. Tu izstajies no alianses. Jaa tieshzam mircaa ir jarunaa pashas svarigakaas lietas, bet vai tieshaam tas ir tik looooti svariigi pateikt, kad tu atdod savu account gludeklim ? Pasaki tu umnjik, kuraa vietaa sheit normali logiski domajosh cilveks vareeja izsecinaat, kad tas ar FFH bija prikols ?

Es palieku reti taa riktiigi dusmiigs un shoreiz nav runa par speeli, bet par attieksmi un tu mazais shmurguli veelreiz forshus prikolus taisiisi un vainosi parejos iemacisies arii pa udens virsu staigaat .

Viilies tevi esmu, nevis par neizdevushos joku, bet par attieksmi pret parejiem !

p.s. Bled ! Starpcitu mees forshi viens otram armiju papisaam nesen :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Bencik tavu pm tikai tagad ieraudziju

U9708-1204720671.jpg

Ka redzi , es vel nesu vinu lasijis , jo ir tumsaa zilaa krasaa.

Un tu vareji aizsuutit vai nu pm ieksa spele vai ari iejiet un msn pajautaat vai ari mircaa.

Biju izgajis no alliances , jo biju uzlicis dzeesties araa un pateicu ka atdevu ffh , bet gludeklis mani atrunaja un es speleju talaak.Visu laiku biju mircaa un bija nepatraukti iesleegts msn.

Foruma es to pateicu , jo mirca pazinoju ka dzeesos ara , tas ka tu nezinaji - neattaisno.

Vso.

Link to comment
Share on other sites

Eu tu gudriniek varbuut seedi visu dienu majas sava msn un mircaa, bet man darbaa nav taadas ekstras un atnakot majas ieeju forumaa un eju guleet. Ja tieshaam kaut kas svariigs ir jaizdara tad savacamies mircaa. Un tas kad es nezinaju ko, neattaisno ? To, kad tu dzeesies araa vai kad ffh bija prikols, kaut gan tagad pec pedeja posta atkal izklausas, kad tu to nopietni domaa... Tas , kad tu vnk sava mazajaa galvinjaa izdomaa dzesties un pasaki to mircaa varbuut 4 cilvekiem, peec tam izdomaa prikolu ar ffh un veel briinies, kad neviens nezin ? Man jasehz visu laiku mircaa lai nepalaistu garaam to tavu vienu teikumu ?

Skam blin tu esi veel stulbaaks nekaa domaaju, seedi biksees un attisties :slap:

Link to comment
Share on other sites

Skam blin tu esi veel stulbaaks nekaa domaaju, seedi biksees un attisties :slap:

:thumbsup:

Nu viss , ko var visu laiku variities.Sanaca domstarpiibas un vnk hujna.

Vnk garigais bija nopisies.

Galvenais sakaam dirsties del kautkadas speles.

msn un mirc man ir ieslegts loti biezi , jo man pc visu laiku staav ieslegts 24/7.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Hmn... Es spēlēšu s6 kamēr mani nonesīs līdz 0, vai arī spēle beigsies... Negribētos, ka visa LV alianse izjuk :(

Zorg... Es ar tevi... huj snim ka man atnema lielako.attistitako pilsetu,bet tomer Esmu GIGN`eris kurs nekad nepadodas... spelesu lidz pasai 0 , tad nu huj vin zin kas notiksies ! Bet Alianci noteikti nepametisu !!!

P.S. Esiet GIGN`eri un Nepadodaties... ceru uz turpmako sadarbibu LV aliance !

Paldies ka lasijat so murgu

P.S.S. tie dazi necenzetie vardi ir vieta... nezinaju ka citagak izteikties !

Link to comment
Share on other sites

:thumbsdown:

un nafig mums ir tik stulbs nosaukums tagad poseidonia vai velnsvinjzinkaa :blelohs:

taada taa politika ir diemzhel ir lai juus saprastu, ja mees nebuutu pievienojushies vinjiem alianse vnk pati iznicinaatos, shis bija labaakais leemums kaadu varejam pienemt :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...