Jump to content
GIGN Forum

Lieliska Iespeeja


Teddy
 Share

Recommended Posts

Nu ir mazliet apnikusi shii speeele, tapeec veeleetos kaadam uzdavinaat savu accountu @s6. Man ir 4 ciemi, ar tiiri pienjemamu produkciju 2 ciemos ir attiistiitas catas,protams, arii uzbuuveetas.. Paaris dienas un varees jau buuveet 5 ciemu.. Armija nu taa 50/50.. Neesmu neko daudz buuveejis kopsh saaku celt 2 ciemu.. Neviens nekad neuzbruuk, ja uzbruuk tiek paarmaaciits.. Ir paariitis FFH blakus, bet domaaju tie vel ljoti ilgi mani neaiztiks

Nedaudz infa par armiju

Main ciems:Troops:hero.gif 1Hero11.gif 316Clubswingers12.gif 540Spearmen13.gif 439Axemen14.gif 137Scouts15.gif 100Paladins16.gif 30Teutonic Knights18.gif 40Catapults21.gif 53Phalanxes

2ciems:Troops:14.gif 87Scouts11.gif 91Clubswingers12.gif 444Spearmen13.gif 127Axemen15.gif 20Paladins18.gif 21Catapults

3ciems:Troops:11.gif 110Clubswingers12.gif 112Spearmen14.gif 75Scouts

4ciems: Nekaa, jo esmu paaraak slinks

P.S. ar manu produkciju var sabuuveet ljoti aatri armiju, vai arii visu ko veelies...

Ja 3dienu laikaa neviens sakariigs chaars nepieteiksies, izdzeesiishu accountu..

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

njaa vechi - gruuti ir iztureet spiedienu. Ippashi NE sektoraa. Taadeelj mees tur neliidaam - jo NE parasti ir pilns ar trakajiem :)

Pabakstiities - pabakstaties - akku nedzeeshat. Atstaajiet saveejiem prieks fermaam vai arii paarnjemsanai. Vai arii vietu kur defu razhot - un reinforceet.

Link to comment
Share on other sites

:)

Pabakstiities - pabakstaties - akku nedzeeshat. Atstaajiet saveejiem prieks fermaam vai arii paarnjemsanai. Vai arii vietu kur defu razhot - un reinforceet.

Piekriitu tev vinituu, es varetu piem zinrja ciemu paarnemt :) Un kaadu par fermu uztasiit :D Jeega dzeesties araa...

p.s. Vincister kapeec mees izvelejamaies NE, citur izskats, kad valda miers un klusums :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...