Jump to content
GIGN Forum

Metallica


*jancis38*
 Share

Recommended Posts

Nespēju tam noticēt, bet metallica taisās močīt uz rīgu,

kādam ir vairāk informācijas par šo ? :slap:

FROM GOOGLE:

Citāts no NRA:

Neatkarīgās rīcībā esošā informācija liecina, ka ? būs, būs beidzot arī pie mums! Lai gan koncerta organizatori FBI klusē kā partizāni (tas arī saprotams ? uz 2006. gada koncertu Tallinā 70 000 biļešu tika izķertas teju trīs dienu laikā), pēc Neatkarīgās informācijas, Metallica uzstāsies 20. jūlijā Skonto stadionā. Plašāku informāciju FBI sola 10. martā.

Nebūs jākratās uz Poliju.

EDIT:

Tikai šeit nekas par to nav..

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

skaidrs, ka nebus! un 70 000 skatitaju... sapno vien talak..

kādam ir vairāk informācijas par šo ? :slap:

FROM GOOGLE:

Citāts no NRA:

Neatkarīgās rīcībā esošā informācija liecina, ka ? būs, būs beidzot arī pie mums! Lai gan koncerta organizatori FBI klusē kā partizāni (tas arī saprotams ? uz 2006. gada koncertu Tallinā 70 000 biļešu tika izķertas teju trīs dienu laikā), pēc Neatkarīgās informācijas, Metallica uzstāsies 20. jūlijā Skonto stadionā. Plašāku informāciju FBI sola 10. martā.

Nebūs jākratās uz Poliju.

EDIT:

Tikai šeit nekas par to nav..

Link to comment
Share on other sites

ja būs, es būšu viens no tiem, kas iet gulēt teltī pie biļešu pārdošanas punkta iepriekšējā dienā. un pirksim normālam bariņam virs 50 biļetēm noteikti :)

runājot par tallinas biļetēm - tas ir "understatement", ka izpārdeva 3 dienās, jo patiesībā tās bija kādas 6h. pēc tam rīkotāji izdomāja piepludināt vēl ~20 000 biļetes.

paldies par ziņu, neatkarīgo pats rokās neņemtu pat ja man maksātu, jo tā ir sūdaina ventspils lapele, bet šeit gluži jāpriecājas. gaidām 10. martu!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:)

runājot par tallinas biļetēm - tas ir "understatement", ka izpārdeva 3 dienās, jo patiesībā tās bija kādas 6h. pēc tam rīkotāji izdomāja piepludināt vēl ~20 000 biļetes.

paldies par ziņu, neatkarīgo pats rokās neņemtu pat ja man maksātu, jo tā ir sūdaina ventspils lapele, bet šeit gluži jāpriecājas. gaidām 10. martu!!! :thumbsup:

ja tu tieshām ta darīsi, tad paķer man ar kādas pāris biļetes, no manis pudele.

Link to comment
Share on other sites

Būtu jau labi ja būtu Rīgā un beidzot nebūtu jākratās uz Igauniju, bet kodiens jau pa ceļam sanāk labs :) Bet ir viena broblēma. Cik tad tajā sūda skonto stadionā salien cilvēki... Es labāk esmu gatavs atkal kratīties uz Igauniju, kur ir ap 800000, 900000 tūkstošiem skatītāju

Link to comment
Share on other sites

:) Bet ir viena broblēma. Cik tad tajā sūda skonto stadionā salien cilvēki... Es labāk esmu gatavs atkal kratīties uz Igauniju, kur ir ap 800000, 900000 tūkstošiem skatītāju

Kāda jēga no tik milzīgas masas?

Kas ir galvenais? Pūlis vai grupa? :D

Tātad šodien FBI paziņoja nākamo lielo mākslinieku, kurš koncertēs Latvijā. Citēju: "21. jūnijā "Arēnā Rīga" koncertu sniegs Lenijs Kravics. Četru "Grammy" balvu īpašnieks Rīgā ieradīsies sava jaunākā albuma "It Is Time For A Love Revolution" popularizēšanas ietvaros un izpildīs kā jaunākās dziesmas, tā savus lielākos hitus.

"

Tad gaidam 10. marta ziņas. *tur īkšķus*

Link to comment
Share on other sites

Koncertaģentūra "FBI" apstiprina informāciju, ka 20. jūlijā "Skonto" futbola stadionā ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies viena no pasaulē ietekmīgākajām roka apvienībām ? grupa "Metallica". Tādejādi tas kļūs par lielāko kādas ārvalstu grupas vai izpildītāja koncertu Latvijas jaunāko laiku vēsturē, portālam "Delfi" pavēstīja FBI pārstāvji.

HELL YEAH!!!111

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

JĀĀĀĀĀĀAĀĀĀĀ!!! Es to izdarīju, nopirku! Nopirku stāvvietas biļeti :), viss bija vienkārši ideāli. Bijām 6 cilvēki mazajā HansaBankas filiālē (?), Kuldīgā, un mūsu foršais pārdevējs jau ziņoja, ka biļetes tiek izpirtas milzīgā ātrumā.

Edited by amniijs
Link to comment
Share on other sites

Labakais ir tas, ka pulkstens 13:30 aptuveni jau bija palikushas pari tikai 3000 stavietas un aptuveni kadas 2000 sedvietas no 29000 vispar pieejamajam. Bet vel pats labakais ir tas, ka pavisma oficiala bileshu pardoshana sakas 17 martaa nakampirmdien :D Nu tad var aptuveni rekjinat, ka latvija droshvien biletes izpirks kada pusdienaa :cool:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...