Jump to content
GIGN Forum

Virtus.pro


Airedium
 Share

Recommended Posts

Airedium, tas čalis ar niku "<3 travoltino" ir latvietis. Senāk arī bija admins uz csapollo. Un tur kautkādu VP konfigu paku dabūt nav grūti, viņas visas tak ir fake. Vispār viņiem nav nekādu tur ūber konfigu. Vienkārši ieraksta čempjos savu sensitivity, tas arī ir viņu konfigs. anyway, tas nav nekāds tur turbobrīnums, ka tu ar viņu tur runāji. Ej qnet un runā cik uziet.

:paii:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nu, uzraksti f0resta niku +D

Manuprāt kautkāds, f0restwOw~ ___razer*

ai, da pohuj man taču.

Prieciņu? Iespējams vairāk nekā, tev tajos 2ntos gados ir bijis.

Ā! macho man tev jautājums, tu esi EMO? vai kautkāds, tāds dabas brīnuma paveids? datortārps?

LOOOOOL

piedod man, ka es tevi tā sāpināju. Klau, man tevi jābrīdina :) Tu sāc izskatīties pēc idiota. Kāpēc tu liec "būs sataisījis" komatos? Tas ķipa divdabja teiciens? :lol:

Ko nozīmē katram pleijerim? Viņam bija konfigs ar konst p. Pat ja bija visu niki - lol - kāpēc lai vienam džekam vajadzētu visu komandas spēlētāju konfigus :D

Kas ir 2ntos? DIVNTOS? Roflmao.

Un ko tu sāc man braukt virsū? Aizvainots esi, ka esmu sagrāvis tavu sapni runāt ar cs grandu? Muahahaha, un man esot bijis mazāk prieciņu kā tev? :superlol: :superlol:

ĻAUJ ES CITĒŠU TEVI, NEVALDĀMAIS UZDZĪVOTĀJ, MEITU ĢĒĢERI UN BALLĪŠU KARALI

*vārtās pa zemi beigts no rēkas*

Link to comment
Share on other sites

ūū', jē naži, daži domā man gadi 8, ak vai jūs šaubās, bet tikai starp kājām čuriņa šaudās!

IZAUDZ PATS IDIOT.

omg, macho cik tev gadi, un cik man? pa pusi mazāk, toč!

labi, hikkii, kas tad tas travoltino ir? tad, gan jau feikotājs.

esmu aizsūtijis čatu, tam cilvēkam, kas normāli palūdz.

jums, dauņiem jāapmeklē psihologi!

Edited by Airedium
Link to comment
Share on other sites

Neatceros kāds bija niks tieši tam čalim, bet labi zinu, ka tas "<3 travoltino" admins uz baltgames ir tas pats kas senāk bija uz apollo. Vienreiz runājām serverī.. Ja vēl uz apollo foruma būtu tik veci topiki, tad varētu tev iedot linku kur viņš raksta acc pieteikumu uz apollo main serveri.

Tas čalis tagad gan jau baigi uzjautrinās par tevi :lohs:

Edited by hikkii
Link to comment
Share on other sites

bļad, cik naivam jaabuut, lai ticeetu, kad kaads chubaks no viena no pasaules labaakajiem cs klaniem, ietu kautkaadaa pubaa un suutiitu kautkaadus konfigus, vai pat prasiitu taveejo. + veel runaatu ar tevi, kam krievalodas zinaashanas ir kaa 10 gadiigam siicim. vienkaarshi BEIDZ Pļūtīt.

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

nu beidz :) pēc viņa teiktā, tu esi debīliķis :D

man patīk, ka tad kad čalim BEIDZOT dalec ka viņš ir appists viņš sāk mētāt bezsakarīgus apvainojumus, lai gan visa topika garumā ir bijis vienīgais tā idiots :)

member title godam nopelnīts :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...