Jump to content
GIGN Forum

Virtus.pro


Airedium
 Share

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kāpēc es nevaru editot savu iepriekšējo poustu? :(

Karoč atsūtīja man pm to sarunu

[2008.02.23 12:55:36] Groove says: mne ne4ego delatj bilo i ja reshil zajti vrode preli4nij server .... =)

Ja viņš gribētu ieiet v preļičnij server, tad būtu gājis citur. Anyway kāds tevi normāli čakarē. Tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

:(

Karoč atsūtīja man pm to sarunu

Ja viņš gribētu ieiet v preļičnij server, tad būtu gājis citur. Anyway kāds tevi normāli čakarē. Tas arī viss.

Šaubos vai čakarē, hvz.

Ko nozīme preļičnij?

Un, jā ja čakarētu, tad šaubos vai šamais unbanu man dabūtu!

Edited by Airedium
Link to comment
Share on other sites

Bļaģ, kur visu laiku papišās edit poga?

Varbūt viņš pazīst kādu adminu. Tev pašam liekas, ka viens no labākajiem spēlētājiem Krievijā runātos ar tevi tāpat aiz neko darīt? Vēl ņemot vērā, ka krievu valoda nav tava stirpā puse :)

P.S. preļičnij - lielisks.

Link to comment
Share on other sites

macho, ķipa tagad kruts? jā to mēs visi zinam, tavai iztēlei robežu nav!

Aha, krievu valoda man owno :D

Kā, lai pajautāju par tiem komandas biedriem, k-ko tml?

lol, ķipa es esmu vienīgais ar IZTĒLI?

lubrikants tāds, mana ideja bija, ka jebkurš var uztaisīt VIRTUS PRO KONFIGU. Vai tomēr ir KĀDAS ĻOTI ĪPAŠAS LIETAS, pēc kurām var pateikt - JĀAAAA, šitas ir ĪSTAIS virtus pro konfigs.

tie analfabēti kas prasīja kas nesaņēma atbildi par to kas ir virtus pro - varbūt palasiet tad ko citi raksta, ja jau gaidiet atbildi lol?

edit:

kāpēc lai kādu kratītu viņa saruna ar to LOLI par eklipsi? Kāda starpība ko tie loļi tur runāja?

Link to comment
Share on other sites

Visi niki, ir precīzi uzrakstīti, daudzkas konfigos ir atšķirīgs, no tiem parastajiem, kas mētājās tīklā!

p.s Izskaidro man vārdu "lubrikants"

p.s.1.Un, par to, ka viņš pazīst kādu adminu, nezinu.. jo bg manuprāt, tik vienkārši banus nenoņem!

p.s.2. Virtus.pro ir viens megasuperklans, kas nodarbojās, ar kibersportu, proti Counter-Strike.

Šamie, piedalās dažādos turnīros, un viņu menedžeris ir, klana vadošais spelētājs - Konstantin pikinovs, vai kautkā, tā!

Edited by Airedium
Link to comment
Share on other sites

eff, u. Kāds vnk mīļi varētu pateikt, nevis saukt minoritiju par analfabētu.

Saprotams, ka CS klans, bet nekas vairāk. Nu, ok, pēc vārdiem Konstantīns var pateikt, ka tas ir latvijas, krievijas, ukrainas vai tml. klans.

Airedium : Bet no kādas valsts viņi ir? Oo Tas ir tas ko es visvairāk te funktierēju.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

p.s Izskaidro man vārdu "lubrikants"

p.s.1.Un, par to, ka viņš pazīst kādu adminu, nezinu.. jo bg manuprāt, tik vienkārši banus nenoņem!

p.s.2. Virtus.pro ir viens megasuperklans, kas nodarbojās, ar kibersportu, proti Counter-Strike.

Šamie, piedalās dažādos turnīros, un viņu menedžeris ir, klana vadošais spelētājs - Konstantin pikinovs, vai kautkā, tā!

Kad kaut reizi muza uzvilksi prezi sapratisi kas tas ir ;)

Link to comment
Share on other sites

Visi niki ir precīzi uzrakstīti? :D tur nu gan daudz piepūles vajag :D

respektīvi, es tagad precīzi uzrakstīšu fnatic.f0rest niku un ielikšu konfigā un būšu f0rests? :D Pielikšu vēl pāris komandas lai būtu ATŠĶIRĪGAS no tām kas "mētājas tīklā" :D

nē nu man ta kas, ej runājies ar savu virtus pro čali, tev laikam dzīvē daudz prieciņu nav, neatņemšu šo reto :)

rofl minoritāte, ko tu vēl gribi zināt - tas ir slavens krievijas cs klans, kas tev viņu PERSONAS KODUS vēl VAJAG, lol?

Link to comment
Share on other sites

Bļed, macho. domā, kautkāds fake daunis, būs sataisijis, katram pleijerim savu cfg?

Nu, uzraksti f0resta niku +D

Manuprāt kautkāds, f0restwOw~ ___razer*

ai, da pohuj man taču.

Prieciņu? Iespējams vairāk nekā, tev tajos 2ntos gados ir bijis.

Ā! macho man tev jautājums, tu esi EMO? vai kautkāds, tāds dabas brīnuma paveids? datortārps?

Edited by Airedium
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt kautkāds, f0restwOw~ ___razer*

Dude, macho uzrakstīja f0resta niku divus postus augstāk, meh.

Tiešām, ja nevari iemest čatu (un tev būtu vienalga, ka citi rēktu par tavu krievu valodas skillu, ja vien tā ir patiesība, ka esi runājis ar to čali), tad nav ko vairs pukstēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...