Jump to content
GIGN Forum

Virtus.pro


Airedium
 Share

Recommended Posts

Nu, šodien sanāca diezgan, nezinu, kā lai nosauc tādu gadijumu, spelēju vienā, nu nezinu vai populārā latvijas serverī, skatos ienāk tāds speletājs ar niku "MEDVED" un neko, viens sāk dirsties ar to, pēctam man saka, lai eju skatīties 1x1 viņu spēli, prasu medvedam "DAJ IP?" viņš atbild "dryg off)"

Pēctam atrauju šamo hedā, rezultāts man ar tāds panormāls, pēctam atrauju vēlreiz..

džeks prasa manu konfigu, lai parādot, kāds es proo esmu, prasu vai šamam skaips ir!

Ir, uzaicinu, dodu vinjam spēles skrīnu, lai pārliecinās, ka esmu tīrs.. pēctam iedodu cfg, čalis jautā, vajag manējo?

atsūta visu paku Virtus.pro, pēctam pamanu viņa niku konstp, jautāju, vai viņš ir Konst. P no Virtus.pro

viņš smejoties atbild jā, pēctam pajautāju, cik gadi.. un tad sapratu ka viņš ir īstais.. manuprāt..

Nez, jūs, kāds esat saskārušies, ar kautko līdzīgu?

Paprasu, vai viņš zin, kas ir BG, čalis atbild, jā zinu, un esmu tur admins, ar niku <3 travoltino - tad uzreiz sapratu, ka tā ir patiesība, un pietam pajautāju vai viņš zin, fury, jo man ir bans @ BG, un čalis man nokārtoja unban, kuram bans bija nepatiess, no admina "detected"

psc, man grūti saprasties, jo krievu valoda nav tā stiprā puse!

Domājiet, viņš ir kārtējais UBERfake niku zaglis, vai tā ir patiesība?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jēē, tāds <3 travoltino baltgeimos senāk vismaz kapāja katru dienu. Un vai viņš varētu būt no Krievijas? Nē! Ja nu tomēr, tad viņam ir parcilvēciski kruts krievu nets, jo viņam pings parasti stabili turējās zem 10. Tā kā..

Link to comment
Share on other sites

edit: kr4, pasteidzaas pirms manis ^^

Shaubos vai kaada no pasaules top komandaam speelee pub serveros, get a life.

Kapēc tu domā, ka kāds pro var neienākt kādā, itsevišķi nūbīgā pubā un paprikolīties.

Nu, ja jau viņš tevi atbanoja no BG ta jau viņš varētu būt kāds no krutajiem.

Link to comment
Share on other sites

:D:lol:

Da labi, skaidri redzams, ka vai nu Tu šeit kaut ko konkrēti dirs, vai arī esi vienkārši idiots.

Man pašam ir bijuši daži līdzīgi gadījumi. Izstāstīšu vienu, visinteresantāko un... vissmieklīgāko. :) Tas bija diezgan sen, kaut kad ap pagājušā gada vasaras sākuma. Biju savācis vēl trīs spēlētājus, lai naktī uz svētdienu pašaudītos. Steidzīgi, jo brakete jau bija izlikta, meklēju vēl pēdējo kandidātu piecinieka nokomplektēšanai, kad pēkšņi mircā ieraudzīju poļu spēlētāju kuben kaut ko rakstam. Ātrāk nekā spēj izrunāt vārdus "viensnopoļulabākajiemspēlētājiem" iegāju viņam privātajā un uzsāku sekojošu sarunu:

[02:01] <together|SHARp^> PGS|kuben[tm] do u wanna play @ http://playpark.eu/15957/teams/ with us? we need one more player, will u play?

[02:01] <PGS|kuben[tm]> yea i can

[02:01] <PGS|kuben[tm]> what is this?

[02:01] <together|SHARp^> great

[02:02] <together|SHARp^> want to use ventrillo or nor ?

[02:02] <together|SHARp^> not*

[02:02] <PGS|kuben[tm]> o0

[02:02] <PGS|kuben[tm]> r u playing with vent ?

[02:02] <PGS|kuben[tm]> :P

[02:03] <together|SHARp^> yea, but if u don't want, u can play without it

[02:03] <together|SHARp^> btw we are bad on english ^_^

[02:03] <PGS|kuben[tm]> oh

[02:03] <PGS|kuben[tm]> :x

[02:03] <PGS|kuben[tm]> thats bad

[02:03] <PGS|kuben[tm]> soooo bad

[02:03] <PGS|kuben[tm]> ;(

[02:03] <together|SHARp^> will u play? :/

[02:03] <PGS|kuben[tm]> i wanna play with gr8 communication

[02:04] <together|SHARp^> eem, we can try :)

[02:04] <together|SHARp^> will u join ventrillo ?

[02:04] <PGS|kuben[tm]> yep

[02:04] <PGS|kuben[tm]> but

[02:04] <PGS|kuben[tm]> :P

[02:04] <PGS|kuben[tm]> r u playing uyr

[02:04] <PGS|kuben[tm]> or what?

[02:04] <together|SHARp^> no...

[02:05] <PGS|kuben[tm]> so what is the kind of cup

[02:05] <together|SHARp^> its

[02:05] <together|SHARp^> http://playpark.eu/15957/

[02:05] <together|SHARp^> that kind of cup

[02:06] <PGS|kuben[tm]> when is this going to start:P?

[02:06] <together|SHARp^> now

[02:06] <together|SHARp^> already started

[02:06] <PGS|kuben[tm]> okay

[02:06] <PGS|kuben[tm]> gimme vent

[02:06] <together|SHARp^> 2.1

[02:06] <together|SHARp^> ventrillo ver 2.1

[02:07] <together|SHARp^> ip cs.4id.lv

[02:07] <PGS|kuben[tm]> its hard to play on se serv with my connection but i can

try

[02:07] <together|SHARp^> together channel

[02:07] <together|SHARp^> pw: ******

Pēc brītiņa viņš jau bija ienācis ventā, un mēs visi par kaut ko runājām, tiesa, dažreiz teikto nācās atkārtot vairākkārt, līdz poļu spēlētājs to saprata (mums pat prātā neienāca doma, ka varētu ar viņu mēģināt komunicēties krieviski :slap: ). Saņēmu zviedru gh servera ip adresi un paroli no pretinieku komandas spēlētāja, un mēs visi pieci (vismaz tobrīd man šķita, ka visi pieci) devāmies serverī pašaudīties. Pēc minūtēm trim, serveri atradās 9 spēlētāji, tajā skaitā arī poļu zvaigzne starp mums ar ievērojami lielāku pingu, nekā pārējiem, serverī esošajiem, spēlētājiem. Saprazdams, ka pietrūkst viena mūsējā, centos ventrillo viņu sasaukt, teicu, lai pasteidzas. Vēl pēc trim, nekādu izmaiņu nenosošām, minūtēm, sapratu, ka nu nav labi... Nekavējoties uzvanīju personai, kuras mums trūka, bet velti. Nekādu izmaiņu nākamajās piecās minūtēs. Pretinieki mūs steidzināja un deva piecas minūtes laika, lai atrastu aizvietotāju. Bet arī šajās piecās minūtēs nekas nemainījās, jo bija vēla nakts un tik īsā laika sprīdī nespēju atrast aizvietotāju. Viss. Pretinieki mūs izkikoja no servera, braketē mums piešķīra defaulto zaudējumu. Mēs visi lādēdamies un dusmām šķīstot atstājām ventrillo. Nākamajā dienā tik uzzināju, ka mūsējais spēlētājs bija aizmidzis skatoties televizoru... :)

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

neko, konkrēti neēsmu sadomājis, jeb sadirsis! dzīves īstenība

es jau ilgi štukoju, ir vai nav īstais, manuprāt ir!

Kur netā var dabūt Virtus.pro konfigu paku? manuprāt nekur!

p.s sharp, neēsmu idiots.

Ā, un par to serveri, viņš vienkārši teica, ka uz dullo šavis, kur iet.

Kapēc, gan ne macho? tipa domā, ka esi parāks par mani? kurnu. :>

ali, domāju, domāju.. joprojām domāju, kādu jautājumu šamam uzdot, lai vai nu atbild pareizi, vai apraujās, uzreiz redzēšu vai ir īstais!

Manuprāt, caur steamu pings ir mazāks, nekā nonsteam

Edited by Airedium
Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis : kāda starpība īsts vai fake? Lai pēc tam varētu palielīties (lasīt: pastaipīt ****). Pavisam cita lieta ir ja pazīsti cilvēku (īstu, nevis netā satiktu, nu karoč sapratāt). Cilvēks aiz monitora ir savādāks nekā viņš ir ikdienas dzīvē, un tikai šai cilvēka daļai ir nozīme. Tas tāpat kā pirkt tomātus balstoties uz lapu tumšuma un biezuma, nevis tomāta cietības un krāsas(nobriedis, vai ne). Ceru, ka domu saprati. Un nē, es Tev neuzbrūku,lai gan postu varētu pārprast.

Link to comment
Share on other sites

es jau ilgi štukoju, ir vai nav īstais, manuprāt ir!

Kur netā var dabūt Virtus.pro konfigu paku? manuprāt nekur!

p.s sharp, neēsmu idiots.

Ā, un par to serveri, viņš vienkārši teica, ka uz dullo šavis, kur iet.

Kapēc, gan ne macho? tipa domā, ka esi parāks par mani? kurnu. :>

ali, domāju, domāju.. joprojām domāju, kādu jautājumu šamam uzdot, lai vai nu atbild pareizi, vai apraujās, uzreiz redzēšu vai ir īstais!

Manuprāt, caur steamu pings ir mazāks, nekā nonsteam

Nu davai ... iemet kādu tekstu no jusu kurtas sarunas ... gribetos redzet kā jus eklisi apdirsāt... .tikai nesaki ka izdzēsi or something like that

Link to comment
Share on other sites

:superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol:

eu skaties es dabūju virtus.pro konfigu paku :lol: šeit būs neliels izgriezums no viņas

bind mouse1 +attack

bind g "say Virtus.pro komanda ludshiji 4uvaki v mire"

bind h "say Virtus.pro - davai napadajem!!!"

name "Virtus.pro Konst.P"

cl_crosshair_size medium

cl_crosshair_color "250 250 50"

WOW MAN IR VIRTUS.PRO KONFIGU PAKA

:superlol: :superlol: :superlol:

Link to comment
Share on other sites

hahahaahhaha OWNED. Nice joke, aredium!!!!! LOL PWNAAH :superlol::superlol::superlol::vemj:

Labs macho! VIRTUS.PRO LOL :superlol: shitais PWNZ. AHHHHHHHhhhh shitaads tgd garsh deguns.

EDIT: Un veel bans nonjemts. LOOOL TAADS SHARIKS PZC. LOL n1c3g t0p1C :D LOL LOL NAV VIRTUS.pro . :vemj:

Vot tev bija. Shitaa tevi izjokoja... :superlol:

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...