Jump to content
GIGN Forum

Pasakums


Intel^
 Share

  

14 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

NJaa, es buushu uz 19.00, iespeejams reizee ar "gaviljnieku"...

Macho, fui, tu maini haljavno alu pret mums?!? unsure.gif

P.S. Baa, kaa man negribeetos pieleities... Ak jaa, meitenes arii buus?

Link to comment
Share on other sites

Diesel es tevi atbriivoshu- hop hop , kas tev aizmuguras vai tas nav tiesnesi - krapalis, tochna un kas vinjam rokaa - kartinja - taatad briivs,

sarauj darbus un atpuuties zheel ka ees nevaru buut pat tuvumaa katedraalei, riigai , latvujai , bja ko es te gauzhos , hop hop un man pasham arii tiek pishkjirta kartinja !

Link to comment
Share on other sites

Diesel es tevi atbriivoshu- hop hop , kas tev aizmuguras vai tas nav tiesnesi - krapalis, tochna un kas vinjam rokaa - kartinja - taatad briivs,

sarauj darbus un atpuuties zheel ka ees nevaru buut pat tuvumaa katedraalei, riigai , latvujai , bja ko es te gauzhos , hop hop un man pasham arii tiek pishkjirta kartinja !

nu un jau ierastaa kvote :

un peeksnji ass priekshmets, peec visa spriezjot - no tribineem, lidoja krapala virzienaa kursh saljima sanjeemis diezgan speeciigu triecienu - paldies AS Roma faniem!
Link to comment
Share on other sites

tu editeeji " ar kaaraam aciim " ? hm autsaider prauksim pie komandiera es anfisa chikso vika ep1s l1nks deus estee rcn. un tu un tava draudzene!=) liepaajaa. hm nu protams es isti nezinu vai visi cilveki kurus nosauca brauks tongue.gif kad bushu lv pa mircu sarunasim

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...