Jump to content
GIGN Forum

Freeslot


fragMachine
 Share

Recommended Posts

taatad , veelos ieguut slotu , jo serverii gruuti ieiet , dazhreiz kompis karaas ...

esmu apollo pro ( tas neko nenoziimee ) , esmu piedaliijies chempjos ...

riikoshos apdomiigi , paroli sargaashu seifaa laugh.gif ...

izsakiet savas domas ...

myth , cilveeks shajaa topicaa ne vaarda , visiem spameriem nespamot jo macho taapat juusu neveertiigos postus izdzeesiis thumbsup.gif ...

Link to comment
Share on other sites

atstaaju tik peedejo poustu jo tas taads miiljsh happy.gif

un jaa myth - izdzeesa gan wink.gif

nu re, diivaini, bet cilveeki nav par tevi labaas domaas. Lielaakoties gan te boti bija kaut ko sarakstiijushi kuriem 90% viedoklis par tevi ir mutes peec nevis kautkaadas prasmes ieksh cs-a. Bet nu tik un taa....

Link to comment
Share on other sites

es atbildu FORMUMAaaa i tika daudz idiotu cik skudru skudrupuuzniii! blja 99 % postu ir negatiivi tendeeti, bljaa juus BOTi kas saka ka tas vai cits nav pelniijis piemeeram freeslotu, pscc jusm nav pohuj! ta labaak buutu teikushi lai dod taa juus 1 otram paliidzeetu !! ajj ko nu es te staastiishu, n00bs 4ewaaa! smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif12.gif

Link to comment
Share on other sites

man patiešām liels prieks, ka tik daudzi no visas sirds cenšas mani pārsteigt, uzstādot jaunus stulbuma rekordus images2.jpg

tā tik turpiniet puiši, un es vēl kādam no lieliem priekiem par tādas kvalitātes debīlismu varbūt nedaudz suspendošu account'u thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...