Jump to content
GIGN Forum

Natural Selection


bullet
 Share

Recommended Posts

Iepriekšējā topikā par spēlēm ieraudzīju tādu spēli kā natural selection. Paskatījos bildes un video izskatījās sakarīga gaļa. Gribēju jautāt tiem kas spēlē kuros serveros jūs spēlējat un vai jums šī spēle patīk?

Link to comment
Share on other sites

ns3.bagem.lv pašlaik ir vienīgais serveris kurā ir tauta, bet nu ja nezini, kas ir bagems, tad iepazīsi. Par bagemu nezinu ko labu varētu pateikt. Visas manas emocijas pret to komūnu ir tikai negatīvas...

Bet nu tā kā ns.rush.lv tautas nav, nezinu, bet man šķiet, ka h2 ns serveris vairs vispār neeksistē.

bet labā ziņa ir tāda, ka ir baltkrievu serveri ByFly Natural Selection v3.2 Fun Server 86.57.151.16:27031 un

ByFly Natural Selection v3.2 Public Server 86.57.151.16:27030 . kas tas par fun serveri es nezinu, jo tikai tagad tādu pamanīju. Tiesa tur arī spēlē krievi, bet tie nav tādi kā bagemā. Vēl ir arī viens ķīniešu serveris, bet man tur pings pārāk liels 222.73.230.98:27018

Pats labākais, kas varētu būt, būtu tas, ka gign atvērtu savu NS serveri.

bullet - iesaku tikai pirms tam paspēlēt tajā pašā bagemā, vai kaut vai vienam pašam pa mapi paskraidīt, kā arī rush.lv forumā palasīt tēmas par šo spēli, jo cik saprotu tu esi iesācējs un šī spēle tik tiešām ir jāapgūst!

EDIT: Teddy ar meklētāju neko neatradīs, jo visi tie serveri, kas kaut kur ir bijuši pieminēti jau sen ir nosprāguši, jo šī spēle nav tik populāra, žēl... Atceros, ka uz vienu brīdi bija pat 4 latviešu serveri, bet tagad ar cilvēkiem ir palicis tikai bagems. laikam jau dēļ tā viņu fakinā plugina ar papildus leveļiem, pidiņi. rush.lv un h2.lv bija 10x labāki. Nesaprotu vispār kā tam bagemam izdevās VISU tautu atvilkt pie viņiem.

Pats nesen tik atsāku spēlēt šito geimu, ko cs man ir noriebies, bet TF2 karās tā pat lā citas jaunās spēles.

EDIT2: Ja gribi atrast vēl kādu serveri, tad vari pameklēt te http://www.game-monitor.com/GameSearch/ns/..._Selection.html bet tur reti kurš ir ar daudz spēlētājiem un non-steam.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

labriit tie kas tikko pamodaas, shii speele jau pastaav jau diezgan ilgu laiku un ne vienu vien reizi GIGN'a par to ir runaats, ja veelies uzzinaat kaut ko par sho speeli, kursh speele, kur speele etc. tad izmanto searchu

Link to comment
Share on other sites

NS ir 5x svarigaka komandas spele nekaa CS, ja nedarbojas komanda nebus arii uzvaras. Spele ir ljoti aizraujosha un dinamiska. Shkiet , ka Latvijaa NS aizsakumi bija noxaa.Arii es, tad saku savas gaitas, bet nox diezgan atri arii nobeidzas. Bagems principaa ir labs serveris. Viss tur notiek diezgan skilloti, ja savacas normali playeri. Problema ir tikai tada, kad ja ienak kads iesacejs , tad vinsh tiek nokakats no galvas lidz kajam un tapec ari droshi vien veidojas shadas negativas emocijas. Ja kadreiz GIGNAA shada shtelle pavertos noteikti atrastos jauni shis speles cienitaji un noteikti daudzi latvieshi parnaktu uz sho komunu, jo diemzel bagemaa totala krievu valodas dominacija, kas arii iespejams atbaida iespejamos jaunos spelmanjus.

Link to comment
Share on other sites

Mahmed arii tas. Es neteiktu ka esmu iesācējs, kaut gan par komandieri gan nekad nēju, bet tur ir arī ļoti daudz noobīgu spēlētāju, kas ir iedomājušies, ka ir nenormāli kruti, bet ir jau arī ļoti labi spēlētāji, bet tiem atkal ar nerviem kaut kas nav kā vajag. Neesmu tagad redzējis tādu spēlētāju kā underworlddemon, bet atceros to, ka uz viņa man vienmēr bija uzlikta mute, ja vien negribēju kārtīgi izsmieties, vai no viņa dabūt galvassāpes. Nesaprotu, kā viņš vēl parunāt varēja, jo pēc tādas histēriskas bļaušanas man kakls nedēļu sāpētu. Viņš bija no krievijas un bļāva toč kā tas spēlmans no video - angry german kid. Tagad kko līdzīgu underworlddemon pamanīju spēlētāju Hybrid, ja vien tas nav viņš. Spēlē jau labi, jā, varbūt ar savu bļaušanu viņš tā motivē komandu, bet lielākā daļa vienkārši iziet ārā.

Kā arī tad, kad bagems ir pilns, tad 80% ka viņš lago.

Link to comment
Share on other sites

sk tātad spēle owno bet serveru un spēlētēju pamaz. gribētos patestēt man arī jo izskatījās tīri normāla spēle.

P.S mahmed, traffic, teddy jūs vēl vispār spēlējat jo ja es spēlētu gribētos parunāt ar kādu pazīstamu ja kaut ko nesaprastu

Link to comment
Share on other sites

MUman tas bija ar veco NS versiju. NS 3.2 tā nevajag. spēli var nokačāt šeithttp://www.h2.lv/_inc/download/file_info/getfile.php?file=Natural_Selection_3.2_final.exe

EDIT: Ns mapes man arī patīk vislabāk.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Visiem jauniņajiem šajā spēlē, paši zin, kuri tie ir - kad vien ir brīvs brītiņš, palasat šo lasāmvielu.

1. Kā uzvesties ns mapēs un kā tajās spēlēt mar mariniem.

http://rush.lv/forum/viewtopic.php?t=11729 pateicamies HangmaN

2. 30 klasiskas ns kļūdas.

http://rush.lv/forum/viewtopic.php?t=15660 pateicamies HangmaN par raksta pārtulkošanu.

3. ļotī sīki izklāstīts par ieročiem, alienu skilliem un vēl. Ja šo izlasīsiet, zināsiet vairāk kā es, jo es krieviski nesaprotu, jā, šis raksts ir krieviski, bet galvoju, ka tā ir 100% taisnība, ko tas spēlētājs saka. Tur ir ļoti daudz rakstīts tieši apr to, cik ka'dus dmg utt katrs aliena skills dod. Es to nemaz nezinu. takā, ja saprotad krievu valodu, IZLASIET!

http://rush.lv/forum/viewtopic.php?t=11431

4. Vēlviens newbie guide, gan latviski, gan kreiviski.

http://www.h2.lv/forum/viewtopic.php?t=4204 sakam paldies da3m0n

nav laika vairāk rakstīt, iespējams atradīšu vēl jums noderīgas, citu cilvēku rakstītas pamācības.

Link to comment
Share on other sites

Erm, pieļauju, ka bullet pēc šodienas ātri aizies banā. Prinicpā pašlaik notiek nelielas diskusijas, uz cik lielu laiku šo banu likt.

Nu NEBOJĀ spēli sev un citiem, nelien cc, ja tu to nejēdz darīt.

Un bagem community nav ne vainas - vienkārši, lai netiktu nokakāts no galvas līdz kājām, ieklausies citos spēlētājos - jo ir daži dirsēji, bet lielākā daļa skilloto spelētāju paskaidros un pamācīs kas ir kas.

Link to comment
Share on other sites

Nu es nezinu. mikens vispār ir tāds kam uz citiem pohuj. ienāk serverī uzreiz nomaina mapi pret siegi, kaut gan pirms tam bijām cīņas vidū mapei stargate. Tieši tas man visvairāk nepatīk. Es netieku nokakāts un arī nekad nēsmu bijis nokakāts, betnu kaut kā galīgi man tas nepatīk... Varbūt spēlēju neīstajos laikos, jo pietiek ar vienu cilvēku, lai vin''s izbojātu spēli un tajā serverī tādu ir diezgan.

co mapes vispār ir murgs ar to papildus leveli. Ja kāda komanda zaudē, tad zaudē pamatīgi un parasti tā ir var teikt izņirgāšanās par zaudētāju komandu, jo nevienam nerūb misija, ka ir jānovāc hive vai cc, bet vnk sēž pie respawna un kačā leveļus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...