Jump to content
GIGN Forum

Aptauja


Hugo
 Share

Recommended Posts

Ja domāšanas spēles, tad attīsta domāšanu, atmiņu utt.

Būtībā jau spēles ir laika nositējs, nekas vairāk.

pec diezgan ilgas chakaresanas es uzzinaju, ka isteniba ego shooteri(doom, cs) visvairak liek stradat smadzenem

nu, noteikti vairak neka kkadam strategijam vai(nedod dievs) MU :)

Link to comment
Share on other sites

Monitors pa def jau čakarē acis, tā ka uzlabot neko nevar. Vienīgi spēlējot šuterus var iegūt perifēro redzi (laikam tā viņu sauca), tb tev ir lielāks redzes leņķis, bet kontūras ir neasākas.

Spēlītes nespēlēju, bet "+" ir tāds, ka spēlējot online tu vari sazīmēt sev jaunus draugus.

P.S.

:slap: I lol`d.

Link to comment
Share on other sites

Nu reakciju tas diezgan uzlabo, par logisko domasanu - nu mosh mazliet (konkreti runajot par cs)

Bet jautajums jau bija par datorspelem ja nemaldos.. loti skumji ka vienigas datorspeles ko jus zinat ir cs XD

ir speles kas attista logisko domasanu - konkreti runaju par RPG tipa spelem (kas ir mans milakais spelu tips) XD

piemeram kadu laiku speleju speli project-entropia (personigi man vinja loti patika, iesaku novilkt) XD

un logisko domasanu manuprat vina loti attista :)

nu bet ta kopsumma datorspeles ir laika nosisana..

aaaa un vel ko gribeju piebilst - viens jau te teica ka var apgut svesvalodas... jaa baigaa taisniba :)

Edited by WincX
Link to comment
Share on other sites

Bet jautajums jau bija par datorspelem ja nemaldos.. loti skumji ka vienigas datorspeles ko jus zinat ir cs XD

ir speles kas attista logisko domasanu - konkreti runaju par RPG tipa spelem (kas ir mans milakais spelu tips) XD

piemeram kadu laiku speleju speli project-entropia (personigi man vinja loti patika, iesaku novilkt) XD

un logisko domasanu manuprat vina loti attista :)

nu bet ta kopsumma datorspeles ir laika nosisana..

aaaa un vel ko gribeju piebilst - viens jau te teica ka var apgut svesvalodas... jaa baigaa taisniba :)

nedomāju, ka tavi wowi un la2 attīsta loģisko domāšanu, tad jau drīzāk strategies.

Un nebrīnīšos, ja tavs project-entropija ir rpg/stratēģija nevis pliks rpg.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

project entropia domā jo tā spēle prasa merchandising, tā ko tur ir krietns ekonomiskais aspekts.

rpg īpaši nedomā, nu tādos kā morrowind pildot kvestus vēl kaut ko domā bet ne daudz. visvairāk domā puzzle spēlēs kur jārisina dažādi uzdevumi(ja iepriekšminētajā RPG kvestā ir puzzle tad tas jau ir labāk)

mersy la2 un wow ir mmorpg tas nav rpg, tā lielākoties ir plika kačāšanās kā mu

stratēģijas spēles tādas kā starcraft, c&c etc. ir klikšķu spēles - tām spēlēm pat ir īpašs rādītājs - klikšķi minūtē, kur pro wcg spēlmaņi izdara krietni vairāk klikšķus par ikdienišķu spēlētāju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...