Jump to content
GIGN Forum

Lūgums


EDD
 Share

Recommended Posts

Nevarзju aizmigt, neizlicis savu sвpi:)...

No sвkuma biju domвjis рito sыtоt pa PM, bet what the heck, рitв sanвks mazвk иakarзties.

Pie lietas. Kopр esmu mфdeєatфrs, cs serverо izjыtu aizvien lielвku r35p3k7u. Paldies Dievam, man оpaрi neviens necenрas "pielоst". Bet tomзr kautkв jыtu, ka statuss forumв un uz servera оsti neiet kopв. Tad lыk arо tвpзc sapratu, ka man vajag maмisko spзju banot. Vai kautko tamlоdzоgu (pirms kвda laika domвju pieteikties klanв, khe-he-he).

Neizplыdорu garвs runвs par to, cik daudz daювdu veidu "lвmeru" mзdz cs serverо viesoties... teikрu tikai to, ka pзdзjвs nedзпas laikв, kad spзlзju seviрki daudz, esmu pieredzзjis vairвk nekв 10 gadоjumus, kad ar kick'u vien nav lоdzзts, un esmu vienоgais admins serverо.

Par manu spзlзtprasmi, domвjams, lielвkв daпa ir lietas kursв. Nu, ja kas, tad statos mani gan jau kauиkur var atrast...

Tвtad, godвjamie patsani, spriediet, vai mani varat nedaudz apgreidot. Pzzzl.

ak jв. domвju, ka ir vзrts atgвdinвt, ka no poustiem "REC, EDD rzl" stilв (jau iepriekр paldies retajiem maniem labvзпiem) оsti nebыtu jзgas- kaut vai tвpзc, ka, domвju, lзmumu pieтems drоz. tвpзc arо lыgрu atbildзt tikai оstajiem ыbergekiem. paldies par sapratni!

Link to comment
Share on other sites

Nu man katraa zinjaa liekas ,ka EDD's ir normaals puika , cik nu liekas sheit forumaa vai nu pashaa serverii.Jaa , es pats kaadreiz zinu ,ka dirsos ar vinju , bet ar vinju netik daudz ,lai uzskatiitu vinju par tjipa , peedeedeejo cilveeku uz zemes.

Nu saprataat manu domu.

Btw-taapeec no manis REC

Off Topick::es domaaju ,ka uzreiz ja es kljuvis par moderaatoru , tad serverii ir uzreiz pilns acc. blink.gif

Link to comment
Share on other sites

,Aug 27 2004, 03:22 AM] vinujam vinjam tam EDD'am vinjs .. man acledza vienu dien mikrafonam skanju kad es runaju miris vai pasa sakuma 4 sec sad.gif  ka vinjs ta vareja man to nodariit

poor child... visa childhood putaas ... XD.gif

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...