Jump to content
GIGN Forum

Man Vislaik Kaads Uzbruuk.


deeler
 Share

Recommended Posts

taatad man ir taada probleema-speletajs ar niku arsenal man neliek mieru, vins visulaiku mani bendee, un zog resursus. man tas jau ir zb. Es tagad buuveju tikai cranny, lai vins mani nevar apzagt. man armijas pilseeta nav jo es biju merkjejis z daudz resursiem. Pashlaik man ir 7 lvla cranny. Man kaads var paliidzet luudzu. es zinu ka prieks juusu limenjiem vins ir ljoti vaajsh vinja populaacija ir tikai 170.

P.S. vinja pilsetas (iron fortress) cord. 82|188

P.S.S tieshaam luuduz palidzat ja juus esat tur pat tuvumaa, es nevaru normali attistities

Link to comment
Share on other sites

diemzeel esmu izdzeesis jo es pedejaa laikaa vnk neskatijos pat vinjus es jau zinaju kas ir noticis, man pietika ar to saakumu. es zinu ka vins nenaca man virsu ar baigo armiju. bet es tagad kaa jau teicu gaidu vinja uzbrukumu, visticamak ka liidz riit riitam jau buus paspejis mani pabendeet.

Link to comment
Share on other sites

tu jau ar kā alnis - 1 cranny lvl 7, domāju gan, ka viņš tevi fermos.

uztaisi to 1 cranny uz lvl 10 un taisi vēl 1 vai 2

p.s. man 24 h līdz tieku līdz viņam, tā jau varētu nonest viņa armiju, bet šis tak būtu aizbēdzis visticamāk... nu poh, nosūtīšu kādu sporta bariņu

150 swordi

30 thunderi

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

Tu esi romans - vai tev ir izgudroti praeti ?

Ja nē - dari to.

Praetu izmaksas praktiski ir tādas pašas kā legionaru - tikai ar to atskiribu ka praeti rulle aizsardzibaa.

Nakamais - cik daudz esi uzbūvējis palisade (mūri romāniem) ?

Viens pamatlikums - neliec defā armiju ja nēesi 100% parliecināts par veiksmi!

Ja ne savādāk - sūti kaut kur prom reidā - uz jaunajiem ciemiem kaut vai pāri kartei. Sarunā ar kādu no savējiem, lai viņš patur pie sevis tavu armiju, līdz tev ir kaut kas izveidojies lādzīgs.

vēl viens variants - parunā ar kādu - kuram ir offs tuvumā, lai viņš pēc tā kadra apmeklējuma pie tevis - aprēķina laiku kādā viņš nokļūst mājās un tad uziet viņam virsū pēc kādām 3-5 sekundēm. Offu vislabāk sist mājās - aizsardzības nekādas.

atceries - skauti rullē - ja gribu kaut ko uzzināt par viņu - skauto - var daudz ko labu uzzināt :)

Spriežot pēc uzbrukuma - viņš ir iesācējs - pieredzējis spēlētājs tevi apmeklētu ar TT ...

Edited by vinituu
Link to comment
Share on other sites

uztaisi to 1 cranny uz lvl 10 un taisi vēl 1 vai 2

p.s. man 24 h līdz tieku līdz viņam, tā jau varētu nonest viņa armiju, bet šis tak būtu aizbēdzis visticamāk... nu poh, nosūtīšu kādu sporta bariņu

150 swordi

30 thunderi

piemkaart paldies ka suuti armiju, otrkaart es tagad buveju crannijus cik atri varu.... man tagad kareiz ka man uzbruuk nav tik daudz resursu lai sataizistu tos, man tagad ir cranny ar 9 lvlu. bet vins no manis tagad baigi mazo bounty dabuu, un cik es saprotu tas bounty ir tjip to ko vins no manis nolaupija ja??? es ceru ka nemaldos.

vinituu paldies par daudzajiem ieteikumiem.

Edited by deeler
Link to comment
Share on other sites

erix liels paldies.. vins man uzraxtija vestuli ar atvainoshanos. un solijas neuzbrukt.

Arsenal 07.01.08

Hey 22:32:26

Just wanted to let you know that I had a chat with Erix and have agreed to stop attacking you.

Sorry about the hostilities, maybe we can work together in the future.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...