Jump to content
GIGN Forum

Server 1


mezazvers
 Share

Recommended Posts

nu, vinsh pareizi pateica, var but vienam userim divi accounti - tikai jabut same pc usage un vinji savstarpeji nedrikst nekadi mijiedarboties.

man jau s1 ir 36 clubi, tikai liekas, ka ar shito accountu samera tuvu pie centra tomer nespeleshu, pagaidishu pusotru dieninju un tad ar manu otro accountu vares sakt aptirit nuubu fermas :)

vienkarshi sheit man jau bijushi divi uzbrukumi - nekas nopietns, bet tas nozime to, ko tur es mierigi nevareshu attistities un es nebushu vienigais, kursh manas fermas reidos, ta ka bus jadala vinjas uz vairakiem un to es negribu :)

gribu valdit savaa 21x21!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tas attieksies vairak uz visiem - bet galvenokart teutoniem.

Celiet resursu laukus, baraku sakumam pietiks ar 1 limeni - tas pats ar mb. Uz protekcijas beigām vjag būt clubiem kādiem 40 - lai varētu sākt reidot. Teitoniem nav defu sākumā - tādēļ jāsāk močīt kāmēr netiec močīts. Darbības radiuss - vismaz 18 lauki katra virzienaa. Preteeji - gaidi ciemus. Uz nakti visdrošāk sūtīt prom kaut kur reidā - pretēji - garšīgi pretiniekam nosist - jo pašiem clubiem defa praktiski nav.

Crany ir lieta kas jāatīsta arī tad, ja jūties liels.

Galvenā ideja - attīstīt resursus un armiju.

Nākamais solis - dabūt skautus. Fermot tikai pēc skautošanas - varēsiet iztikt kādu mēnesi - ja apkārt būs noobi - pie reizes redzēsiet vai jūs kāds nav izdomājis ņamāt - tas ir skautojot. Uz s6 man joprojām ir iespējams skautot ar vienu skautu - tikai 1/12 daļai ir skautu mājās - pretaizsardzībai.

Pēc tam - censties dabūt otro ciemu - nekad nekad sākumā nebūvējiet otro ciemu tālu no pirmā - croperi nav primārais - ja vien tiešām nejūtaties kingi.

Brīdinu - uz s1.com serveri pariet gandrīz visa elite no s7.com servera. Uzmanieties no nosaukuiem MAGNOX, RKM, TEH, ODIN, FIT, Guardians, SHIELD, Lucky7 - vēl bija daži. Īsumā no vēstures - beigās bija 12 alliances kuras kontrolēja visu serveri - visi tie džeki kas bija tur iekšā (70%) vismaz līdz biegām - ir ļooti pieredzējuši. Es arī dabūju uzaicinājumu - bet palikšu ar saviem čomiem uz s6.com. Šeit ir samērā mierīgi.

Sagaidu mēneša laikā karu starp FFG un Scarface - nu vismaz kaut kādu saraušanos :)

Link to comment
Share on other sites

http://forum.travian.us/showpost.php?p=845...mp;postcount=33

Jā es lasu un es zinu ka 2 000 000 defense uniti nevar aizsargāt ēkas pret 100K offensa unitiem ar 1500 rāmjiem un 3000 katām. Esmu redzējis šādus uzbrukumus ciemā, kurā biju kā siteris. Protams no uzbrucējiem paliek statistika - bet tēmētā ēka ir nojaukta - vai arī pamatīgi iedauzīta.

Esmu banots reizes piecas - un ir pieredze kā dabūt banu nost.

Edited by vinituu
Link to comment
Share on other sites

:) negribi pamacit :D:D

1. Esi pieklājīgs

2. Mēģini saprast par ko esi banots

3. Kad esi ievērojis 1. un 2. punktu - paskaties paziņojumā ar kuru MH tev ir jākontaktējas un aizraksti viņam vēstulīti, norādot:

- vecīt piedod (bez sarkasma protams)

- darīju šito te un to te neievērojot noteikumus

- bet situācija ir tāda (te nu gan vajag padomāt, ja oponē).

Pēc maniem novērojumiem, ja tā izdara uzreiz pēc bana - tad 2-3 dienās un esi atpakaļ savā akkā. Ja tiešām esi bijis MULTI - tad dažkārt MH notic stāstam par māsu un brāli, kuri arī spēlē.

Īpaša attieksme ir pret cilvēkiem, kuriem ir pirktie goldi kontā. Tad parasti reaģē ātrāk.

Vēlāk spēlē, ja ir liela armija - tad vienīgais ko alliance var darīt - ir sūtīt kropu lai nenomirtu, a tā viss iet tā it kā tu akku nespēlētu ar to atšķirību ka tu vari tikai sūtīt vēstulītes.

Nekad nenostrādā šāda tipa vēstulītes:

Hey!

Whats wrong pell? Why I'm banned?

Please unban me, i do not did anything wrong.

Mr. IamTheBoss

Edited by vinituu
Link to comment
Share on other sites

hehe, es esmu s1 top1 alliancē :D

gan jau tas vēl neko nenozīmē, bet izskatās, ka tīri nopietni čaļi savākušies, tā ka varbūt arī kaut kas iznāks jēdzīgs. man tagad armija tikai divreiz pārsniedz pop :(

Link to comment
Share on other sites

saakumaa tam nav nekaadas nozīmes - bet jūs varat novienoties savā starpā nelīst laukā līdz servera beigām - ja vien to nespiež vajadzība - prikols - spiegi :)

liidzigu joku izstradaja Golden Circle - taa ir online spelu speletaju kopiena - vinejusi n-tās spēles. Viena no koncepcijām = spelēt un tikai beigās izlīst ārā no aizsega ... izmahājot pārējos.

tā protams ir augsta pilotāža - jo jāmāk arī wārdot :)

Edited by vinituu
Link to comment
Share on other sites

:)

liidzigu joku izstradaja Golden Circle - taa ir online spelu speletaju kopiena - vinejusi n-tās spēles. Viena no koncepcijām = spelēt un tikai beigās izlīst ārā no aizsega ... izmahājot pārējos.

tā protams ir augsta pilotāža - jo jāmāk arī wārdot :)

tas apmeram ir saprotams ja arii tie kas ir no LV uztaisa kko lidzigu aliancei un beigas sak karu ,a te beigas no cita regieona kkadi izlien un sak palidzt? :D atradu vienu no AC wingiem bet vel nav verts pieteikties :D pats ari spele s1? ;)

Edited by blacKnight
Link to comment
Share on other sites

;)

Tagad esmu situācijā - ar ko lai mahājas - Hellas, Scarface vai FFH :)

viennozimigi FFH jo s6 suk** taisija ac par fermu un baigos nazu meta ! tad visamz viena iespeja atriebties ! :D laigan drizuma jau ari kad paradisies nataru pilsetas uz s6 saksies kari starp FFH,scarface un legion ! :D taka jaskatas kas bus ! :D bet jebkura gadijuma ja iespejams atriebties FFH tad dari to ! :D

Link to comment
Share on other sites

:D

gan jau tas vēl neko nenozīmē, bet izskatās, ka tīri nopietni čaļi savākušies, tā ka varbūt arī kaut kas iznāks jēdzīgs. man tagad armija tikai divreiz pārsniedz pop :(

hehej, es ar šodien tajā pašā būšu, tiklīdz kā atbrīvosies vieta tā ienākšu, džeks teica ka šodien ap ~16:30. :)

Link to comment
Share on other sites

jonass tiko vareshu aizsutishu kadu crop ;) em man liekas ka viens dzeks no USA nebus laimigs pieceloties jo visticak ka pec kadas 1h vinam vispar nebus resursi :D dzeks sevi pa norm farmu uztaisijis :khehehe: ka atnacu no studijam shis mani baro ar resursiem pilna mera zel ka tik paris troopi ir :) jonas ja ne ritaa tad pariit obligati kadus 200 crop aizsutishu.. ;) protams ja tas jusu EXSELENCI apmierinas ? :(

Link to comment
Share on other sites

mēs ar mežazvēru pārvācamies uz zirņa accountu, atdevu vienam citam čalim (no tās alliances, kur biju s1 - nebija jau žēl) manu accountu ar 142 clubiem, lai pats tiek galā, var jau būt, ka varēju kādam no jums te piedāvāt, bet viņš pasteidzās. vienīgais škrobe, ka apkārt ar manu niku skraidīs, bet lai jau.

mums ar zirni te labi medību lauki, ir pāris teitoņi, kuri grib sprēgāt, bet tie tiks nahrenizētu :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...