Jump to content
GIGN Forum

Gign Winter Party


bencik
 Share

Recommended Posts

Kas notiek ar gign winter party tusu ??? Prasu viena iemesla peec, gribu atkal paintball shaudishanos taisiit, un ja nekas nenotiek, jau janvara beigaas varetu peintu maukt :) (kameer sniegs ir) Ja viss tomer notiek, domashu citu laiku...

Link to comment
Share on other sites

:)

Eu veciit zin cik jautri ir ar ''aboliiti'' sasniegt 30 km/h un tad uztrapiit uz kada maza jump :superlol: Guuzhas kauls atvadaas no tevis :D

Bet ja nopietni man ir baigaa doma noireet majinjas zhagaraa + pa dienu iztrakoties pa kalnu(es pats neko nemaku) vakraa pachilot un no riita izguleeties maukt majaas:) Kaa saciit jasaka normali atpusties...

Link to comment
Share on other sites

fuji īstenībā ir kaut kur noklīdis un man nav ne vēlēšanās viņu meklēt ne pašam domāt par iespējamajiem pasākuma variantiem, jo man patlaban tādu gluži vienkārši negribas.

Protams, ja uzpeldēs fuji un pateiks, ka 19ajā viss notiek, tad jau padomāšu par to, bet nu tā kā man ir vēl biš šis tas jāpamācās tad nu nezinu kā sanāks.

Link to comment
Share on other sites

rekur benchik jau ieteica variantu. Pašam man laika nav ne ko rīkot, + šaubos ka maz pats ierastos. čillojam tālāk.

Karoch gaidat info uz februara pusi vairaak skatoties es redzu peintbolu kada briivdienaa, peec tam pirtinja ar guleeshanu + tusinjs un galas cepshana :) Es domaju mums avretu sanakt labs gign winterparty, ceresim tikai uz sniegu :D

p.s. Varam veert ciet, jautaajums ir atrisinaats :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...