Jump to content
GIGN Forum

Undertaker


^Ali^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tie texti ir mazak vai vairaak vienaadi!Bet vienalga uzskatu ka ja UNDERTAKER piekjerts chiiitojot,tad v insh tagad par katru cenu meigjinas iestaastiit ka tas vinsh ir feikots!A kso vinjam parole nav nomainijusies?Jo vinsh tak access uz abiem serveriem bija aktiiivs,kad banus noraava :) Un stipri shaubos vai Rezekneee IP visiem ir vienads :) Un vai tad tik tieshaam Undertaker no REZEKNES?

Link to comment
Share on other sites

Dzivoju Rezeekne.. un tie ip baigi daudz mainass .. visai pilsetai var teikt vienads ip..

Pasham 15.gadi nebija ko darit meginaju jus paazet.. Mans istais niks ir dRONJ

Sakuma vnk mirca iegaju un paprasiju macho ka esmu aizmirsis pw.. vinjs man nomainiija.. Un velak arii foruma paprasiju oddisham vinjs arii nomainija!

GL

P.S Ja taa ir traisniiba kurai es maz ticu tad macho ir labsirdiigs !

a rpichom tur Reezekne, ja abas mineetaas IP ir Liivaanos?

inetnum: 195.2.114.0 - 195.2.114.31

netname: MICROLINK-WL

descr: "MICROLINK Latvia", wireless connections

descr: Livani AP

descr: Livani, Latvia

country: LV

:) Un stipri shaubos vai Rezekneee IP visiem ir vienads :) Un vai tad tik tieshaam Undertaker no REZEKNES?

kso forumaa vinjsh nebija pieregojies, bet webaa pieregojaas diezgan nesen, tapeec paraadaas tikai peedeejaa IP 195.2.114.1

Edited by titaans
Link to comment
Share on other sites

[22:07:40] Session Ident: Cilvecins ([email protected])

Šitais iespejams ir viņa līdzdalībnieks... varbūt tas kaut kā palīdzēs noskaidrot situāciju, jo Undertaker teica, ka ar viņu iet kost. :) Man tagad jāskrien, vēlāk to IP papētīšu.

Jāpiebilst, ka IP ļoti līdzīga "īstā" Undera IP. ;)

Link to comment
Share on other sites

mani visi šitais vnk owno :D

Pēdēja laikā visos comunity vecos krabjus,adminus, un projektu dalībniekus uzķer pa visādiem sūdiem ....

Cik skatijos pēc rakstīšanas abi man liekas pilnīgi vienādi o.0

Nez mēgina izgrozīties ganjau

Mēs sīkie ne visi esam loxi nu lab varbūt caur monitoru padiršam virsū bet nu dazi mēs esam daudz labāki nekā kautkādi LIELIE :D [nesaku kad visi maz tadu ir, sevi pie viņiem nepieskaitu :D ]

Link to comment
Share on other sites

Samuray tu vnk nespēj patiesībai acīs ieskatīties? ;/ Ja reiz Undertaker ir nobanots par čītošanu,tad pie tā arī lai paliekam!Un ja īstais Undertaker vairs CS nespēlē,tad viņš par to vissmazāk pardzīvos!Satiekat dzīvē izrunājat kas un kā,un sjo budjet porjadki!Bet nu man arī Under un Underteiker raxtu stils liekas pilnīgi identisks! :pizdiblee:

P.s. Nejau Undertaker no 2vām vienādām IP būs čitojis,kas pieder Underam!

Patiesība ir tavu acu priekšā :axe:

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Paldies dievam tas drausmīgais daunis nebija underteiker. Ar tādu sīku, debīlu, uz nerviem krītošu megapidardauni sen nebiju komunicējis. Kroplis nah. Kā viņš mācēja piepisties, tas tiešām nelikās reāli, ka tas ir īstais Underteikers.

Vobšem tas visu izskaidro. It īpaši viņa infantilo bazaru.

Underteikeram uz web parole nomainīta. Par visu pārējo ko vajag nomainīt utt vari rakstīt samurajam PM.

Link to comment
Share on other sites

Esmu atguvis savu foruma pw un arii pie reizes nomainijis taa kaa ceru ka tas loliigais kretiins vairs netraucees dziivot!

Skatos pirmos ne SAVUS postus 15 augustaa !!! Un visu sho laiku vins briivi darbojaas :superlol:

100% vins ir kaads kas gignaa apgrozaas , jo skatoties kaa vins + / - zinaaja kam kas jaaprasa kas ko dara u.t.t un neticu ka taa infa ko vins man uz PM rakstiija par reezekni un ko veel ir patiesa.

Ja ir kada iespeeja vinu reaali dziive atrast - paliidzeesu visiem speekiem, un man liekas ka iespeejas ir vienmeer, kretiinus ir jaaindee...

Edited by Undertaker
Link to comment
Share on other sites

Skatos pirmos ne SAVUS postus 15 augustaa !!! Un visu sho laiku vins briivi darbojaas :superlol:

100% vins ir kaads kas gignaa apgrozaas , jo skatoties kaa vins + / - zinaaja kam kas jaaprasa kas ko dara u.t.t un neticu ka taa infa ko vins man uz PM rakstiija par reezekni un ko veel ir patiesa.

Ja ir kada iespeeja vinu reaali dziive atrast - paliidzeesu visiem speekiem, un man liekas ka iespeejas ir vienmeer, kretiinus ir jaaindee...

Apsveicu :) , tikai tagad dabū back savu reputāciju :thumbsup: , jo cik paklausos, tā ir bēdīga un arī ne visi te šo lietu lasa.

P.S Nevar viņš mainīt, tā ip mainās pati par sevi.Ceru, fake unders šo nelasa :D :D :D , jo tas ir tāds providers.Nu kr4 man tāds pats nets.

Edited by OwnEx
Link to comment
Share on other sites

Vēl tikai derētu pidiņu sazīmēt, lai viņš netiek cauri sveikā. Agrāk jau ir bijuši sazīmēšanas gadījumi. Laikam vienīgais, ko par viņu zinam ir tas, ka viņš dzīvo Līvānos. Pārējo var lēnām sākt ošņāt... nekur jau viņš nevar izsprukt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...