Jump to content
GIGN Forum

Sitter


traktorists^
 Share

Recommended Posts

Taatad pagaidaam kopskats ir shaads, veel visi nav atbildejushi tapeec noteikti tiks update taisiits. Lai shis saraksts jums kalpo kaa neliels paligs sittera mekleshanai. Ir cilveki, kuri var sitterot, tapec vnk jautajiet, es zinu, kad sitters neizglabs jusu neaktivitaati, bet palidzees noteikti!

Pirmais vards uz nick siteero, otrs nick ir tas ko vins sitero, like traktorists sittero rsisks utt.

Cilveki kuriem ir ko siterot

Traktorists - rsisks

Plikais - huseins. slyfer

Email99 - Burgeris

Briedis - Burgeris

Zirnis - Techa

Laurinja(teddy) - janusheks

Gludeklis - Skam

vanags - from-hell

Skam - Gludeklis,mezhazvers

Odish - samuray, lehydro

Amado - Agnez, friik

cap0 - wilnars,nekas

from-hell - vanags

orc - nerealais

Te ir saraksts ar cilvekiem kam nav sittera un kas ir ar mieru pieskatiit.

Snopy -

Nerealais - peec 16:00

rsisks -

burgeris -

Zorg -

Huseins -

Eziic -

Cipruss -

DeadAlive -

Artishoks -

Hero -

Breksis -

Jefi(lauki) -

Shie ir cilveki kuriem nav sittera un ie pateikushi, kad arii netiks galaa ar siteru, tapec vinien neko nejautajat :)

Kerchs, Techa, Traffic.

p.s. Tie kas nav atbidlejshi gaidu ar nepacietibu atbildes, this is important :)

p.s.s. Juus redzat cik cilvekiem nav sitteru ta ka nesezhat rokas salikushi klepii un GOGOGOGO !

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pirmais vards uz nick siteero, otrs nick ir tas ko vins sitero, like traktorists sittero rsisks utt.

Cilveki kuriem ir ko siterot

Traktorists - rsisks

Plikais - huseins

Email99 - Burgeris

Briedis - Burgeris

Zirnis - Techa

Laurinja(teddy) - janusheks

Gludeklis - Skam

vanags - from-hell

Skam - Gludeklis,mezhazvers

Odish - samuray, lehydro

Amado - Agnez, friik

cap0 - wilnars,nekas

from-hell - vanags

orc - nerealais

Te ir saraksts ar cilvekiem kam nav sittera un kas ir ar mieru pieskatiit.

Snopy -

Nerealais - peec 16:00

rsisks -

burgeris -

Zorg -

Huseins -

Eziic -

Cipruss -

DeadAlive -

Artishoks -

Hero -

Breksis -

Jefi(lauki) -

Shie ir cilveki kuriem nav sittera un ie pateikushi, kad arii netiks galaa ar siteru, tapec vinien neko nejautajat :)

Kerchs, Techa, Traffic.

p.s. Tie kas nav atbidlejshi gaidu ar nepacietibu atbildes, this is important :)

p.s.s. Juus redzat cik cilvekiem nav sitteru ta ka nesezhat rokas salikushi klepii un GOGOGOGO !

nu man parsvara nevajag siteru varbut vienigi ap m18 martu uz nedelju :D bet nu jakadam vajag varu pasiterit jo diena vismaz 3 reizes esu online no 7:00 lidz 8:00 un tad jau ka pa dienu sanak sakot no 16 :D em tikai tada gadijuma vajadzetu noradijumos ko celt jo pirmo reizi s6 speleju ! ja kas mans travian niks--->snopy

Link to comment
Share on other sites

Nu dzeki mle !!!

Kapeec es taisiiju taadu apkopojumu ? Lai juus redzetu, kas ir briivi un kam var prasiit. Mle jums taa jau visu mutee ieliek un juus to pashu nevarat sagremot :ermm: Tur stav liste ar 10 cilvekiem, kas ir gatavi paldizeet, tieshaam ir gruuti pasham sarunaat ?

Ehh...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man taka vajadzeetu sitteru no riita puses. Tas ir kados 4 no riita uz 5min izteret resursus un viss. Pasham galiigi negribas celties no riita tik agri, ja nu kaads ceļās tik agri govis slaukt vai uz darbu atsaucaas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...