Jump to content
GIGN Forum

Fps


Feik
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Tātad mani ir apciemojusi sekojoša problēma! Pirms kāda neilga laika, ieejot cs'ā FPS sāk nenormāli lēkat, pat ne lēkāt, bet nokrītas brīžiem līdz ~40! Mēģināju vecākus/jaunākus draiverus likt, bet nekas nemainās! V-Sync arī ir izrubīts! fps_max - 101! Dažreiz fps uzlec atpakaļ uz visiem 100, bet nav patīkama spēlēšana, kad fps lēkā!

Vai kāds nezin, kā šo problēmu labot?

Link to comment
Share on other sites

Itkā nekas lieks nav saslēgts! Cs, arī esmu pārinstalējis, nekādus skinus u.t.t nelietoju! Vienīgi mIRC, bet neko daudz no resursiem viņš nēed!

Tikko paskatijos Task Manager! Man kkā nepatīk tas, ka ir Skype.exe un SkypePM.exe! Wtf ir SkypePM.exe?

Edited by Feik
Link to comment
Share on other sites

Zinu ka jau esi radis risinaajumu bet ir izeja nevajaga nekadus tur cfg vai ko tur vnk ieraksti konsole developer 1 fps_max 999 fps_modem 0 un tavs fps buss maksimali liels cik tava video un procis spees izvilkt :D

Link to comment
Share on other sites

es itkaa uzmetu high fps modelus (baigi nesmukie :D ) , bet fps peec 5min vienalga nokriit no 100 uz ~50...

kad uzlieku defaultos setingus videokartei tad ir 60 fps(ar ieslegtu v-sync) bet tagad arii tie pashi 60 neturaas.

varbut varetu buut, ka man videokarte uzkast or smth? nesaprotu nafig ja ir tie 100 vai 60 fps kapec vini kriit lejaa :@

un kaa jums liekas shito sudu butu pusliidz drosi dariit? http://baltgames.lv/v2/features/2005/

Link to comment
Share on other sites

bljin ta pamaciba nekam neder :( ;( visu izdariju tiesi tapat. vinam pat videokarte taja pamaciba tiesi tada kaa man :(

ko lai dar lai tas fps nenokristos :@ nu nekadigi...

Grower - net_graph 3

Edited by 665
Link to comment
Share on other sites

Feik ja ta problema veljoprojam ir tad dari ka es. ta arii bija ka es domaju - videokarte taa noputeejusi ka karst :D

nonemu vaaku PC, ar puteklsuceju izsuc un ar OTINJU nolsauciju videokarti, ramu, patiiriju proci,.. tagad vis kartibaa

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...