Jump to content
GIGN Forum

Jūsu Viedoklis?


kk1993
 Share

Recommended Posts

izlasi manu postu līdz galam

ja nezini kas ir livescore.net tad atver un apskaties

vajag saitu kurā pamatā būtu tikai rezultāti - ja iespējams LIVE

visu cieņu esportam bet tā nav tāda lapa kā man vajag

what a retard...

Edited by baarbijvecis
Link to comment
Share on other sites

ja nezini kas ir livescore.net tad atver un apskaties

vajag saitu kurā pamatā būtu tikai rezultāti - ja iespējams LIVE

visu cieņu esportam bet tā nav tāda lapa kā man vajag

what a retard...

Tad raksti normāli, kā cilvēks, nevis katru teikumu savā rindā,jo tad katra rinda ir uztverama kā atsevišķa ideja. Iemācies rakstīt paplašinātos kā arī saliktos teikumos.

Ak jā gandrīz aizmirsu. Apēd švammi, sāc vemt un vem kamēr nosmaksi agonija ar švammi barības vadā.

Link to comment
Share on other sites

visam pienāk pirmā reize. Un es nevis sūdzējos par tavu rakstības stilu, bet skaidroju savu iepriekšējo postu. Attiecīgi pārējais ir atbilde uz tavu "what a retard". Vairāk nerakstīšu, jo neko sakarīgu bez taviem trulajiem uzbraucieniem tapat nesagaidīšu. Ja nav konstruktīvas diskusijas, nav arī intereses. 3.14darass ;)

Link to comment
Share on other sites

:slap:

ar to arī viss skaidrs, bet, atgriežoties pie tēmas, tad noderētu tāda lapa, kur būtu tavas bildes, adrese, kur dzīvo, lai varam tevi atrast un athujārīt. :thumbsup:

Gan jau, ka esi kkāds ūberkūls pacans vai geeks, kursh tikai dirst maak :lohs::lolza::superlol:

Link to comment
Share on other sites

Nu ir viena štelīte, kad pietrūkst, bet domāju, ka tādam, kā tu, es to neatklāšu, jo tāpat tu nespēsi to uzveidot.

Runājot par ne tik ģeniāliem un vienkāršiem risinājumiem - vajag saitu, kurā var izteikt savu politisko viedokli un kurš iespaido citu politisko viedokli, kā arī veido jaunu politisko spēku, kurš ir spēcīgi saistīts ar sabiedrības (saita lietotāju) vēlmēm un gribu (elektroniskā balsošana).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tur nav jāmeklē, bet gan pašiem ir jāveido. Esmu ar mieru šitāda saita izstrādei patērēt pat mazliet naudiņas, bet viens ir skaidrs - tur vajadzēs savākt ziedojumus, iegūt lielos sponsorus (Hansabanka piemēram), jo bez naudas nevar izveidot partiju, kas savāc kaut cik balsis. :/

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...