Jump to content
GIGN Forum

Meklēju Tādu Krutāku Laptopu(portativo Pc)


okey32
 Share

Recommended Posts

Labdien visiem ,kas iemet aci !.

Tatad man tāds jautājum par portatīvajiem -

es te jav kādu laiku meklēju kadu vietu kur varētu apstities un iemest aci uz tadiem styligiem portatīvajiem.Ir jav daudz kur visadi web veikali utt. bet es meklēju ko specifisku ar krutu design nevis vnk melnu vai baltu galigi BEZ SOUL. :ermm: Es gribetu sameklet GAMING laptop kuram butu tads neshvaks un stiligs dizains . :khehehe: . Bec cik esmu skatijies neko neesmu redzejis iznemot vienreiz tadu koinu ferari dizaina lap topu ,kas pa 1000 bija neslikts.

Tātad vai kāds nezin kadu labu web shopu latvija kur kas tads apskatāaams vai arī kadu veikalu roga.

Sliktakaja gadijumā var arī iesviest kādu arzemju linku ar tadu web shop vai vnk smukas fo4enes ar kautko :). thx uzreiz :).

Brivi izsakieties !. :lalala:

Piemēram sada veida :

Alienware%20superman.jpg

vai ari kas sads

raybishop.gif

sis ne ipasi bet ari

Acer%204.jpg

sis man ari patik :)

laptop-cover-art-01.jpg

sis ari tiri ta neko

nvouspc.jpg

P.S.

Ceru ka pareizaja sadala iepostoju , ja ne tad sory !.

Link to comment
Share on other sites

Vari brivi izteikties ka jav teicu !.

Redzi taja airo.... grafikas servica es tur varesu dbut kautkadu bilditi uz sava kompisa bet es vairak gribetu.

Ka vinam butu kas vairak vins pats izskatitos cool.

Pat ja 30%. Bet tas ka kuram citam vnk un prasti jaudigi vai ari citiem ka man style .

JO fakstiski man jav ir jaudigs PC.

Link to comment
Share on other sites

Nuuu mans viedoklis ir taads, ja tev ir nauda kuru istenibaa nav kur likt vari nemt jau gatavu special edition pc, jo protams cena vinjam buus augstaaka. Bet hey, tu buusi krutaaks tur shaubu nav, tachu ja vnk negribi buut ta kaa apkartejie vnk uzliec kaadu bildi virsuu :)

Istenibaa, ja kadam ir dabuunama info par to aerografiju lv prieksh portativajiem, padodiet sheit zinju es arii labpraat kaut ko uzliktu virsuu inchiigu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

;) bet es 99% gribu lai vins izskatas cool

Nu ja man buutu lieka naudinja noteikti nemtu Lamborgini edition pc, vot ar to tu buusi kruts ! A panemsi kaut kaadu superman vai WOW nu domas, kad veel beerna prataa :D Es tev saku, ja tev pasham ir labs portativais jau, nah veel vienu nemt ? To naudu labak iztere ziemassvetku davanaam :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

okey... man liekas, ka tu te tikai zimeties megini, bet reali tie 1000Ls tev nemaz nav un labi ja varesi nopirkt latvija razoto gauju par 390Ls! ;)

Bet nu lai nebutu oftopiks, tad tagad krutakais laptops ir dell xps m17

mobile gaming supermacy http://www1.euro.dell.com/content/products...;l=en&s=bsd

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Klau... ziemassvetku pi%^$^$ superrembo 2 hollow 3... tad cik tev isti ir tas naudinas laptopa iegadei?

Vari nopirkt pedejo miskasti un pats apzimet, ja gribi but stiligs. Pastav ari iespeja ar cnc iegravet kaut ko stiligu.

Beefs

:slap:

Es gribu zemudeni. AR LOMBARDINI EDITIONS

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...