Jump to content
GIGN Forum

Cs Monitor


Recommended Posts

Da man taks vienalga, ko kautkads bomzis zog no citiem, pasam vinam smadzenu vieta ir nuudeles, un pats neko nevar izdomat un izdarit. dros ka vins ir smadzenu invalids.

CJxx labs teksts. rēcot čutni no krēsla nožāvos.

Runājot pa c2k bija pirmais klans ko mēģināju taisīt! :D

Tad likās kruti, tgd saprotu cik debīli! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 reiniz.lv, dalabi, c2k jau nu ir foršs tags. Jābūt ne īpaši gudram lai tādu izdomātu un vēl stulbākam, lai tādu kopētu.

Nekas, tāpatām pēc dažām nedēļām, vai mēneša pajuks tas sviestainaijs projekts.. :muahaha:

Tas viņu klana tags ir vienkārši "unikāls" mēsls.. :ermm:

Edited by Dante594
Link to comment
Share on other sites

CJxx labs teksts. rēcot čutni no krēsla nožāvos.

Runājot pa c2k bija pirmais klans ko mēģināju taisīt! :D

Tad likās kruti, tgd saprotu cik debīli! :D

Es tava vieta neieteiktu taisit kautko saistiba ar c2k, jo vins savu statusu tauta ir ieguvis :D

NJERRRRGAS! :slap:

:muahaha:

Tas viņu klana tags ir vienkārši "unikāls" mēsls.. :ermm:

Nu bet, ka savadak :D

Edited by CJxx
Link to comment
Share on other sites

Ew, Bertuliinii.. Pasties, biški līdzīgi raksti..

Netwars..

Netwars.lv oficiāli tika dibināts augusta vidū/sākumā, bet klajā nāca 28.augustā. Mūsu mērķis, ir attīstīties kvalitātes ziņā, un sniegt Jums lieliskas iespējas izklaidēties mūsu piedāvātajos pasākumos (spēļu serveros,uc). Tuvākajā nākotnē, mēs iegādāsimies vēl dažus serverus, un piedāvāsim Jums vairākās un lielākās iespējas, kā līdz šim. Galvenais serveris atrodas Rīgas datucentrā - Solar-F.

CS-Globe.oo.lv

CS-Globe.oo.lv oficiāli tika dibināts augusta vidū/sākumā, bet klajā nāca 2.Jūlijā. Mūsu mērķis, ir attīstīties kvalitātes ziņā, un sniegt Jums lieliskas iespējas izklaidēties mūsu piedāvātajos pasākumos (spēļu serveros,uc). Tuvākajā nākotnē, mēs iegādāsimies vēl da�us serverus, un piedāvāsim Jums vairākās un lielākās iespējas, kā līdz �im. Galvenais serveris atrodas Tasu datucentrā - M-Stils.

Kopēt pat rakstus, tas vispār krutii!! :lolza:

P.S Tagad ievēroju, ka tā visa sadaļa "About us" ir kopēta no Netwars.lv, pat apmainījuši netwars pret to globe.. oo .. :lohs:

Edited by Dante594
Link to comment
Share on other sites

Dante594 :thumbsup:

Bertuliinii - pasaki ka ari to tu vel pats izgudroji! hahaha ko tagad teiksi lielais gudriniek? m? gars stienis anusa?

nu bet ko darit, tadi jau ir tie mzie pelu-sudini.oo.lv ^_______^

p.s. lugums pec topika slegsanas, vai muvinga uz kadu citu sadalu(spam?)

Edited by CJxx
Link to comment
Share on other sites

1. C2K ir izdomājis LomeOke viņam šis klans piederēja pirms 3 gadiem, kad es tiko sāku spēlēt. Tagad mēs sarunājām, ka abi dibināsim klanu no jauna, ar vēl spēcīgāku komandu! Klana nosaukumu nēsmu zadzis ne no viena cilvēka.

P.S C2K nozīmē Came To Kill ! Un tas kas uzdevās par tā īpašnieku ir liels melis. Es šaubos vai viņam šis klans piederēja senāk nekā pirms 3 gadiem!

ar CJxx parunāšu sīkāk skype... Šis topiks jau ir aizgājis pārāk tālu, jo te tagad ir tik daudz off topiku, ka man vemt gribas! Ceru, ka admini šo topiku izdzesīs!

CJxx pasaki savu skype niku un parunāsim par risinājumiem šai lietā... Jo es nevēlos, lai te mani nodirš vis GIGN forums, jo manuprāt viņi nemaz nevarēja te jaukties, jo iesaistīti esam tikai es un CJxx!

Link to comment
Share on other sites

P.S C2K nozīmē Came To Kill ! Un tas kas uzdevās par tā īpašnieku ir liels melis. Es šaubos vai viņam šis klans piederēja senāk nekā pirms 3 gadiem!

ar CJxx parunāšu sīkāk skype... Šis topiks jau ir aizgājis pārāk tālu, jo te tagad ir tik daudz off topiku, ka man vemt gribas! Ceru, ka admini šo topiku izdzesīs!

CJxx pasaki savu skype niku un parunāsim par risinājumiem šai lietā... Jo es nevēlos, lai te mani nodirš vis GIGN forums, jo manuprāt viņi nemaz nevarēja te jaukties, jo iesaistīti esam tikai es un CJxx!

eddy_emmy

Link to comment
Share on other sites

P.S C2K nozīmē Came To Kill ! Un tas kas uzdevās par tā īpašnieku ir liels melis. Es šaubos vai viņam šis klans piederēja senāk nekā pirms 3 gadiem!

Ta visi saka. :thumbsup:

Tas Bertulinii domas ka vinsh buus kruts, kad nospers citu Majaslapas. Nu ka mes visi redzam vinsh nemaz taisiit nemaak. Jo vinjam izskatas apnicis ProTeam kura nosaukums iesparda arii. :)

A, Un arii vinjam ir apnicis e107 sudiigaa lapa. :lolza: Tadelj vinsh izdomaja nospert, un domaa ka tas buus vinja. :)

Iemacies Pats taisiit taadu, nerd.

Link to comment
Share on other sites

Netwars..

Netwars.lv oficiāli tika dibināts augusta vidū/sākumā, bet klajā nāca 28.augustā. Mūsu mērķis, ir attīstīties kvalitātes ziņā, un sniegt Jums lieliskas iespējas izklaidēties mūsu piedāvātajos pasākumos (spēļu serveros,uc). Tuvākajā nākotnē, mēs iegādāsimies vēl dažus serverus, un piedāvāsim Jums vairākās un lielākās iespējas, kā līdz šim. Galvenais serveris atrodas Rīgas datucentrā - Solar-F.

CS-Globe.oo.lv

CS-Globe.oo.lv oficiāli tika dibināts augusta vidū/sākumā, bet klajā nāca 2.Jūlijā. Mūsu mērķis, ir attīstīties kvalitātes ziņā, un sniegt Jums lieliskas iespējas izklaidēties mūsu piedāvātajos pasākumos (spēļu serveros,uc). Tuvākajā nākotnē, mēs iegādāsimies vēl da�us serverus, un piedāvāsim Jums vairākās un lielākās iespējas, kā līdz �im. Galvenais serveris atrodas Tasu datucentrā - M-Stils.

Kopēt pat rakstus, tas vispār krutii!! :lolza:

P.S Tagad ievēroju, ka tā visa sadaļa "About us" ir kopēta no Netwars.lv, pat apmainījuši netwars pret to globe.. oo .. :lohs:

kaut vai es atziistos ka esmu kopeejis ,bet to es iekopeeju uz laiku !! Jo to vakar iisti negribejaas rakstiit garu tekstu !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...