Jump to content
GIGN Forum

1 Minority : Amnijs 0


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

LOL. if only you weren't so clueless. :superlol:

Ali apgaismo to nabadziņu lūdzams.

Edit : omg, izlasiju to iepriekšējo postu. Tu vienkārši esi lohs. Ja nezini pat 10% no tā, ko runājam, nemaz necenties būt "smartass" un postot "gudrus" postus.

*cough*90% no sarunas risinājās #gign*cough*

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

bļin, space poga sačakarējās. tātad, klausies, dzīvē noderēs: Ja tu kko raksti, tad lūdzu uzraksti pie reizes sava dirst vēlējuma adresātu. Ir tikai cilvēcīgi pārprast. Un tavas jēlības man jau aknās sēž.

TAD APGAISMO MANI, VISU VARENAIS VĒNU GRIEZĒJ.

ladna, vēl jāizmācās uz rītdienu uzdotais, uz doto brīdi laikam jāietur pauze.

Vēl pēdējais: minority, izskaidro man, lūdzu, vārda lohs nozīmi, un nevajag aizsvilties.

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Tu, ķipa, visus gribi paķert ar savām 100x izmantotajām frāzēm?

Tev laikam jau smadzenes no tavas pārgudrības jau pa ausīm spraucas ārā. Ka tik vēl neuzjobņī augšā. :zhaav:

aj ladna, teātris beidzies, es eju gulēt, laikam bikiņ iekarsu šajā topikā.

ok, viss, ko es vēlos, ir lai tu vsmz pamatotu kaut vienu lietu no sevis rakstītā. ok, see ya.

Un kam tad tu skaidrotu? emo? Tādam, kas 3h dienā raud stūrītī sarāvies?

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

PSĪĪĪĪĪH. XD2

rotfl, man tev nekas nav jāpamato. Nosauc kaut vienu iemeslu kāpēc man Tev kaut kas būtu jāskaidro ?

Tu vispār te nepričom iedirsies visiem pa vidu. get lost, please ?

edit : babaac, stulbi ne ?

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Jā, būs, būs.

A, kāpēc minority vēl nav nobanots forumā? atceros kādu laiku atpakaļ lasīju, ka viņam ir 90% vārnas un EDD's solījās, ka pie nākamās tiks nahrenizēts mūžīgi..

grr.. :slap:

Editz - jā, ir gan stulbi. :(

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

diskutēt, bet ar tevi vnk nav jēga. labi, pīs, negribas ievilkt šito murgu.

lol, tāds pusijs. "Negribas ievilkt šito murgu, bla, bla, bla" shut the fuck up.. Tieši Tu ievilki šito sviestu ar savu cenšanos mēģināt ar visiem saviem real life card'iem/random uzdirsieniem parādīt kāds smartass esi.

way to fail.

edit 1 : "Un kam tad tu skaidrotu? emo? Tādam, kas 3h dienā raud stūrītī sarāvies?" - lol, wtb sakaru tavos tekstos.

edit 2 : Ali buč, buč, kk ? :wub:

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

vienīgais pussijs šeit esi tu. kāpēc? Tāpēc, ka viss, ko tu māki ir dirst. Real life cardi? Viena frāze par to, vai amnijs irl tev neliktu atbildēt par vārdiem? a moš tev tas likās tik svarīgi tikai tāpēc, ka tas tev iecirta tavā smagajā sirniņā?

Tu esi vnk tik stūrgalvīgs, ka ir bezjēdzīgi ar tevi kko pasākt.

btw mēs varētu vienreiz satikties un irl aprunāties kā normāli cilvēki, un tad mēs redzēsim, kurš tad īsti ir pussijs? Neticu, ka tu @rl varētu kko pasākt, jo netā jau visi ir varoņi, ne?

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Post Scriptum Scriptum ?

SkaM bija galvenais varonis tur, cmon.

+ traktoris, bišk nebesī editot postus 50 reizes? Laikam ar vienu reizi nepietiek, lai kaut ko prātīgu no sevis izdabūtu ārā, ne?

Link to comment
Share on other sites

pagpag, es tev prasīju kko. Editoju, jo negribu liekus postus taisīt, tā jau te viss piedirsts.

par prieku minority editošu postu (un nevis 50., bet pirmo reizi (šim postam))- šon man bija smaga diena, tāpēc moš savelkam kopsavilkumu un izdomājam, ko darīt? 1 lieta ir diskutēt (jā, atvainojos, ka nebiju tik informēts par bazaru @irc - my bad-), otra zākāt par lohu. Vsp tagad neesmu īpaši skaidrs, tāpēc nemuldēšu daudz- izdomā ko tu pasāksi, jo man jau zaibāāāāl.

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Tu edito jau uzrakstītu tekstu. Piemēram to par amniju tu noeditoji un pateici general formā.

nerunāju par tiem 500 idiotiskajiem jautājumiem, kuru nelasu, jo neskatos 4 stundas vecus postus.

EDIT : LOL.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...