Jump to content
GIGN Forum

Zombie Vs War3 Vs Csdm


  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ups, es netiisham uzspiedu war3.. :D karo4 manas domas:

*)war3, manuprat ir pedeja vieta, jo visas shis rases, katrai ir kkas savs.. invisibilitaty, stronger HE, teleportacija, lidojoshie laazeri (nerunajot par savexp, kur vel pa visu sql/vault vai kadu vel failu ~katru raundu vajag kaut ko saglabat, dzest, izmainiit, ieladet...)

*) csdm/zombi

ja godiigi es taja zombi moda vispar neiebraucu... plugina ideja ir tada, ka pa visu karti izmetati "boti" ar waypointiem un ar zombiju skiniem (modeliem)? nu ja ta, tad es to lieku pat aiz war3, jo ja serveris ir full, nerunajot par to, ka pa karti skraida jau ~20 speletaji, tad vel + 30 zombiji (boti), nu tad palaid serveri ar +-40 speletajiem...

nu tad csdm buutu pats sakarigakais, jo neko lielu(manuprat) tas nedara, respawno-> iedod menu -> iedod iero4us... viss..

nu tas bija mans viedoklis...

Link to comment
Share on other sites

:D karo4 manas domas:

*)war3, manuprat ir pedeja vieta, jo visas shis rases, katrai ir kkas savs.. invisibilitaty, stronger HE, teleportacija, lidojoshie laazeri (nerunajot par savexp, kur vel pa visu sql/vault vai kadu vel failu ~katru raundu vajag kaut ko saglabat, dzest, izmainiit, ieladet...)

*) csdm/zombi

ja godiigi es taja zombi moda vispar neiebraucu... plugina ideja ir tada, ka pa visu karti izmetati "boti" ar waypointiem un ar zombiju skiniem (modeliem)? nu ja ta, tad es to lieku pat aiz war3, jo ja serveris ir full, nerunajot par to, ka pa karti skraida jau ~20 speletaji, tad vel + 30 zombiji (boti), nu tad palaid serveri ar +-40 speletajiem...

nu tad csdm buutu pats sakarigakais, jo neko lielu(manuprat) tas nedara, respawno-> iedod menu -> iedod iero4us... viss..

nu tas bija mans viedoklis...

Kur tu izravi kautko taadu par zombie mod???

ZM ir vienadaas komandaas spelee un respawnojas sava bazee. :slap:

Viss mazak rij csdm.

Link to comment
Share on other sites

Zombie Mod es nez vai tur, ko tieši ir jāpaskaidro, bet ja skatās no moduļu lietošanas viedokļa tad Zombie Mod skaidrs, ka patērē mazāk resursu tieši runājot par RAM, jo kā jau minēts CSDM ir respawn un tas ir viss resurs rijošākais no šiem 3. un war3ft ir rijoš tad ja ir savexp, bet ar bez tā tas izmanto jaudīgākus moduļus, kas tādējādi noslogo serveri nu bleķus uz kā tas stāv. :)

Bet.. protams pliki šie modi 2 Zombie Mod un war3ft pa CSDM nerunāsim tas ir ir konkrēts rīma :) ir sākotnēji vienādi viss mainās no tā kādi vēl tiek likti plugini klāt ja tur samočī kaut kādam Zombie Mod "ahujeņākās" skaņas tad viņš būs rijoš līdzvērtīgi kā pliks CSDM. Moš tev noderēja teiktais. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...