Jump to content
GIGN Forum

Low Skilled


akec
 Share

Recommended Posts

Hmm, nu ko lai saka. Fragi viens otrs bija tiiri skaisti, muuzika vienkaarshi nekaada, ar particle illusion efektiem esi mazliet paarcenties, patika apaksheejais suudinjsh 'akec movie', tieshaam labs izdevies. Protams, outro peles ze best. Kopumaa 7/10, ir skataams. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu movie sanācis tīri normāls, patika pāris fragi.

Vienīgais kas nepatik bija tas ka daudzās vietās nebij noņemts HUd, un mūzika bij galīgi garām, bet tā ir gaumes lieta, protams ka kāds ir starā par tām dziesmām, bet es diemžēl nē!

Un varēji taču nepublicēt mūviju, bet paturēt mūvijmeiking kontestam kura 1kārta noslēdzas 18.Novembrī! :)

Link to comment
Share on other sites

movies, tiiri labs :thumbsup: daudzi fragi nepatika, bet bija arii kuri taa soso - iipashi B tjomka kur peedeejo aiz kastes noshaava - likaas paaraak ilgi, pats movie likaas mazliet par gaishu + vel dazhi tie effekti kuri naaca aaraa pa centru, kipa, tur uguns bumbas utml. Zinu, kritizeet jau ir viegli, bet uztaisiit gruutaak.. :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

njā... :( nebija gluži tas ko gaidīju. Mūvijs galīgi nepatika.

1. Vietām nebija precīzs ingame sound.

2. Krāsas galīgi... nu... nekādas. Tikai nuke patika.

3. Effekti pilnīgi čau. Galīgi nevajadzīgi un bojāja tikai skatu. Visas tās ugunsbumbas un "vulkāni" :thumbsdown:

4. Izmērs galīgi neatbilst kvalitātei.

5. Mūzika - crap, bet nu labi. Tā varbūt vairāk būtu gaumes lieta...

6. Intro un outro neinteresanti.

Būtībā no fragiem patika tikai elixa mīnusi. :)

4/10 :meele:

Neņem ļaunā. :)

pee. es. vot es kritiķis ^___^

Link to comment
Share on other sites

ka4aem ;] pēc 17+6minūtēm iepirdīšu arī savu, mazsvarīgo viedokli :thumbsup:

EDIT: tikko atvilkos no skolas, zdre kā iet utt. Par mūviju, nu kvalitāte draugs, moš piestrādā pie tās štelles. Tas pirmkārt, otrkārt, nu vispārība dažas vietas bija galīgi garām, bet dažas bija reāli forši knifiņi, kuri man likās samērā oriģināli :) nu no manas mutes dodu kkur 7 starp 8

Edited by clo?
Link to comment
Share on other sites

pievienojos pārējiem nevajadzīgo "vulkānu" un "dzirksteļu" sakarā.

nepatika intro pāreja. tā aprāvās. beigās arī izmantoto programmu un dziesmu teksti ir saspiesti.

dziesmas nemaz nebija tik sliktas izvēlētas, tik uz beigām tā jocīgi sāka izklausīties.

fragi nebija slikti.

došu 8/10

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

da nu ko jūs tik bargi , vienīgie elix fragi patika :/ nu bija viņam skaisti ,bet cw fragi ir labi -5 poh kad ilgi jagaida līdz nākošajam :/ ja -5 uztaisa , saprastu prieks pub šie fragi nebūtu labi...

Nu jā man arī nepatika ka visādi vulkānu etc.

Mūzika arī nepatīk :/

kopumā 8/10 tikai tpc kad es esmu :D

Link to comment
Share on other sites

čaļi, čaļi.. zinu par dziesmām.. ar dziesmu izvēli un vispār to dabūšanu man mūvija taisīšanā ir liela problēma..

bet nu uz gign movie tournament 07/08 taisu next movie un dziesmas ir atrastas perfektas.. nezinu kāpēc ātrāk tādas neuzgāju..

Nu var jau būt, ka pārspīlēju ar effektiem.. Bet nu atkal teiciens, ko vissbiežāk pielietoju: Kas izdarīts, izdarīts. :)

Link to comment
Share on other sites

muvikam es dodu 3/10

kritizee6ana

1)ljoti slikta kvalitaate

2)ljoti liels izmeers priek6 taada muvika

3)muuzika man nepaaraak patika

4)dazhi fragi man ljoti nepatika,piem. nah tu akec ieliki -1 :D (es nesaku,ka maneejie ir uuberpro)

5)specefekti dazhi bija ljoti stuulbi,nevietaa,manu praat dazhaas vietaas vinjus pat nevajadzeeja

6)kapeec outro textiem galotnes ir nogriestas??

bet nu labi ka ir kaads kas vismaz kko dara + es arii tur biju ar saviem fragiem,taa kaa veelu labu veiksmi naakamajam muvikam,cerams naakamreiz varee6u iedot labaaku atziimi :>

Link to comment
Share on other sites

kritizee6ana

1)ljoti slikta kvalitaate

2)ljoti liels izmeers priek6 taada muvika

3)muuzika man nepaaraak patika

4)dazhi fragi man ljoti nepatika,piem. nah tu akec ieliki -1 :D (es nesaku,ka maneejie ir uuberpro)

5)specefekti dazhi bija ljoti stuulbi,nevietaa,manu praat dazhaas vietaas vinjus pat nevajadzeeja

6)kapeec outro textiem galotnes ir nogriestas??

bet nu labi ka ir kaads kas vismaz kko dara + es arii tur biju ar saviem fragiem,taa kaa veelu labu veiksmi naakamajam muvikam,cerams naakamreiz varee6u iedot labaaku atziimi :>

aspratis!

p.s muvijs labs :thumbsup: deagl fragi vnk ownzz ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...