Jump to content
GIGN Forum

Entities ārpus Mapes


amnezija
 Share

Recommended Posts

Man kompilējot uzrāda, ka ir LEAK, bet īstenībā LEAK nav, jo visa PointFile .lin līnija iet pa mapes ārpusi tātad tas nozīmē, ka kaut, kur ārpus mapes vai kādai sienai cauri ir izlīdis kāds Entities, bet es jau kādu nedēļu ja ne vairāk meklēju viņu esmu apskatījis visus Entities neviens nav ārpus mapes. Itkā, kad skatos cik ir Entities pie Map-Entity report divi Enitiji ir vienā vietā, bet abi neeksistē moš tas ir kā saistīts ar to, bet abi uzrādas mapes iekšpusē.

Ir kāds speciāls paņēmiens izņemot pašam meklējot uzzināt vai ir kāds Enities izsprucis no mapes?

Link to comment
Share on other sites

Problēma ir tāda, ka viņš tur nav. :D Es aizzeju līdz Entitie vietai a tajā daļā man nav neviena Entitie izņemot info_player_start un tie tā pat visi atrodas mapes iekšpusē. Es pamēģināju tajā vietā, kur man uzrādas tas LEAK ielikt prosta solidu ar NULL nextūru sāku kompilēt viss aizgāja, bet es to kubu uztaisīju plikā gaisā tur nebija pilnīgi nekā. Tur jau tā sāls, bet nu labi gļuks apiets laigan jau man gribējās viņu atrast, bet būs vien jāatstāj aizvietotājs. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...