Jump to content
GIGN Forum

Uttorents + Outlaw.lv


vautinsh
 Share

Recommended Posts

4ava sux 4ever !!!!!!!

nu man ar bitcometu viss itkā strādā, gan uploads, gan downloads, kaut arī outlaw neiet. Bet sūdīgi, tagad tieši man garais starpbrīdis un outlaw.lv neiet, varētu novilkt Prison Break un pēc skolas noskatīties :(

Link to comment
Share on other sites

Labākais, jo lietotāji nevienā nav tik daudz :thumbsup:

eziit - stfu.

Ir trakeri, kuriem neskaitās klāt, kā piemēram fano, tur man toc nav skaitījies, kad gadās offline.

Edited by eM`
Link to comment
Share on other sites

Bljed nu ko var bezteemaa spamot te? Jums dariit nav ko? Kaadaa sakaraa te iet runa kursh ir labaaks un kursh sliktaaks, chalis jautaaja pavisam ko citu un vajadzeetu taa kaa pie taa arii pietureeties, nevis d!rst, ka outlaws ir taads un taads. :fsckinsad:

EDIT*

VNK ! outlaw.lv stāv uz www.solarf.lv un viņiem kkas nav tā īsti kārtībā un tāpēc outlaw.lv tāpat kā gamerx.lv, cs.4id.lv un netwars.lv ir OFF !

Tu vispaar izlasiiji chalja jautaajumu?! :dohhh:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

vispār esot tā ka ja trakeris offline, tad neskaita klāt bet ja klients visu laiku ir ieslēgts tad tiks nosūtīta tā informācija tad kad trakeris atkal būs online

protams ka paši torrenti kačājās/sīdojās jo pārējie lietotāji jau arī ir online. protams nevar atrast jaunus sīderus līčerus jo tos meklē caur trakeri

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...