Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ehm, es te uzskrēju uz tādu lietu, kā Travian Mobile - http://travian.gamecreator.cc/travian/index.jsp?lang=en

uz mana 1337`a Pocket PC, protams, viņš neiet (kaut kā viņam nepatīk wi-fi un edge ar viņam nepatīk), bet pārējiem ar mazliet prastākiem aparātiem tas varētu būt optimālais variants. cik sapratu, ir kaut kāds 3 dienu triāls, tad tālāk ir par maksu, bet gan jau kaut kur apkārt pa pasauli mētājās kāds cracks :)

un es tagad esmu iesācis ar saviem 3 clubswingeriem apkārt laupīt, kaut ko mazliet pat dabūju ;)

Link to comment
Share on other sites

man tā proga nevieš uzticību

es pats vienkārši, ar opera mini - ierakstu pilnu adresi uz konkrētu māju un tur "upgrade to level ##" ir redzams, neko vairāk man no mobilā nevajag.

lekcijās mēs arī ar pocket PC mēģinājām, tas maita gan nerādīja CSS un JavaScript lietiņas, image map arī diez ko nerādās - mājiņas vienkārši rindiņā un linki atsevišķi. bet nedaudz labāk par opera mini jau ir :D

Link to comment
Share on other sites

ka neesmu esmu paluri pats Alucards

1. Alucards 81 1

2. SkaM 77 1

3. vincister 71 1

4. mind 69 1

5. Oddish 68 1

6. kerchs 66 1

7. trust 63 1

8. Techa 63 1

9. Traffic 63 1

10. Bencik 59 1

11. plikais 58 1

12. gunta 56 1

13. Sparkijs 53 1

14. samuray 51 1

15. murmulis 47 1

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Kas tie par murgiem ? :) Es arī vēlāk būvēšu armiju un cīnīšos :) Palīdzēt citiem varēs tad, kad resursi nāks tik daudz, ka bus pilnas noliktavas un nebus kur likt.

Man cranny ir tik liela, ka man pilnīgi pie pakaļas, kas man uzbrūk :)

Link to comment
Share on other sites

Vins uzrakstija ka ir sitters kas tagad man uzbruk, es meginu iestastit ka mums kaut kas lidzigs NAPS ira :)

Sis pagaidam uzrakstija.

I am his sitter and I dont know if you have any agreement with kahapgp, I just agresive person thats all.

just dodge and I'll be return all reso to your village.

____________

Alucards wrote:

again you attack me ????

I just play and never want to know about diplomatic issue. also I am not from Kaskus Alliance, I'm from K.D Alliance, Wings of Kaskus.

____________

Alucards wrote:

our diplomats are in how this tell in english friends naps with Kaskus and our LV

Try ask to your diplomat.

____________

kahapgp wrote:

I am his sitter and I dont know if you have any agreement with kahapgp, I just agresive person thats all.

just dodge and I'll be return all reso to your village.

____________

Alucards wrote:

again you attack me ????

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

vienkвrрi no rоta pirms skolas ieraudzоju, ka uzbrыk cariposisi no kaskus alianses, un aizsыtоju savus karavоrus raidфt tв patвlвk, lai uzbrukuma brоdо tie nebыtu ciemв, bet atnвkot no skolas ieraudzоju, ka uzbrukts man ir 2 reiz. :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Superrembo, tur jau tā lieta - clubswingeriem vidējs attacks un izcili sūdīgs defense, tādēļ arī viņus ir bīstami turēt ciemā, ja kāds uzbruks, viņus visticemākais uzreiz nositīs mierīgi. tā ka parasti, ja tu katu kur prom ej, izdomā, kad apmēram tu nākamoreizi varātu būt pie datora, un tad atrod kādu ciemu pienācīgā attālumā (nu, piemēram, ja tu pēc 8 stundām atkal tiksi pie datora (nakts miers), tad atrodi kādu ciemu 4h attālumā, lai pieceļoties, varētu iedot savējiem clubiem jaunu darbiņu un viņi atkal drošībā.

vakar uzliku saviem 5 clubiem seivošanu uz vienu ciemu, kur atpakaļ viņi ir pēc 6 stundām un, vot, figu, pieceļos - visi nosisti, 7. un 8. stundā man 4x uzbruka un, protams, ka clubi visi miruši :(

tagad sapratu, ka baigi grūti spēlēt un turēt clubus pie dzīvības, ja dienā tev uzbrūk kādas 10+ reizes...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...