Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D

LOL . katru menesi vai pat ik peec 2 nedelam paradas lielaks beginners protection , jo iedomajies tu ienaaac serveri un pec 24 h tev uzbruuk ahujena armija.

Pasa sakuma ir 1 diena aisardziiba , bet veelak ta paliek lielaka.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Kr4 tas ciems ko man atdeva Techa ir vnk zaebis. Es tā arī darīšu 6 serverī un iesaku arī citiem t.i. celt resus, resus un resus protams neaizmirstot par cranny un neviens neko nevarēs nopizdzīt. Ā un nebūs tā, ka ja mēs reģistrējamies 2. novembrī, tad jau 3. novembrī vairs nebūs beginners protection? :DD

Link to comment
Share on other sites

daudzi laikam neruba ka šeit katrs serveris ir atsevišķš - nekādi account transferi te nav un reģistrēties varēs tikai 2 novembrī. tie kuri te saka ka jau ir reģistrējušies paši nezin kur viņi ir reģistrējušies!

priekšlikums par ciltīm ņemam gaulus un teitoņus, jo romieši sucks :DD

un es domāju ka beginners protection būs no servera sākuma nevis reģistrēšanās

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

Crushy tev vajadzeetu buut aktivakam, jo Travian tu reti paradies :)

Es ieteiktu nemt Gaulus viena iemesla delj, kas sakumaa varetu buut looti svariigi, vieniem cranny ietilpiiba ir 2x lielaka, tas nozimee, kad nereali muus aptiriit buutu Un ja shitaa mees nedelju davilktu varetu jau saakt bidiit attack !!!

Un man ienaca ideja prataa, lai uztaisiitu klanu vajag embassy lvl3... Vincisteram butu par daudz prasiits tereet resursum shadam priekam, tapeec butu tikai godiigi, kad visi sasutiitu resursus pashaa sakumaa :) Kaut vai no katra resursa pa 20, un lieta dariita :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:) Kaut vai no katra resursa pa 20, un lieta dariita :thumbsup:

man liekas uzbūvēt noliktavas + marketplace varētu būt vēl dargāks prieks :)

p.s. gaulus var ņemt totālie carebear kā es, kas var mēnesi attistīties un nevienam neuzbrukt :) mums vajag firepower aka teutoņus :) kas sakumā uzceļ pāris karavīrus un iet ievākt 1/3 cranny :P

Link to comment
Share on other sites

:)

p.s. gaulus var ņemt totālie carebear kā es, kas var mēnesi attistīties un nevienam neuzbrukt :) mums vajag firepower aka teutoņus :) kas sakumā uzceļ pāris karavīrus un iet ievākt 1/3 cranny :P

Blin taa ir, kad sen nav gulejis, atkal sasejos domaashanaa :D Gribeju ka laabak nuu juus jau zinaat ka sanaacaa....

Link to comment
Share on other sites

Nesu no taa tipa , kas seez un buuve , jo NEDRIXT laut kadam blakus atiistiities , taa ir mana stragedija.

Izlasiju tur nedaudz viniem noteikumus , caur vienu ip driixt pastaavet 2 accounti (lasiju forumaa)

Tadat man buus , 1accounts (Celt rally point - barracks - clubswingeri ) Un taa zogot un leenam attistiots un ar savu agresiju paklautu visus apkaart un 2 profils ari teutoni , bet tur es 1 nedelu vnk meiginasu kaut cik apgreidot resursus un pec tam celt armiju un vnk attiistites uz sazagtajiem resursiem.

Jo , vajag buut agresivam , lai panaaktu varu.

:kneelsuckers:

(Mana nelielaa stragedija)

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Izlasiju tur nedaudz viniem noteikumus , caur vienu ip driixt pastaavet 2 accounti (lasiju forumaa)

Tadat man buus , 1accounts (Celt rally point - barracks - clubswingeri ) Un taa zogot un leenam attistiots un ar savu agresiju paklautu visus apkaart un 2 profils ari teutoni , bet tur es 1 nedelu vnk meiginasu kaut cik apgreidot resursus un pec tam celt armiju un vnk attiistites uz sazagtajiem resursiem.

Jo , vajag buut agresivam , lai panaaktu varu.

:kneelsuckers:

(Mana nelielaa stragedija)

Un ja ir 2 akautni, drīkst no viena uz otra sūtīt resursus?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...