Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

otro cranny var būvēt tikai pēc tam, kad ir izbūvēta pirmā līdz lvl10, tā ka nekādi 3 cranny lvl1 neies cauri.

[EDIT] toč, vincister, kaut kā pārpratu tevis rakstīto iepriekš ;)

man tagad cranny ir lvl9 un vislaik nāk attackot un ķer pa 0 0 0 0 resursiem (labi, reiz no rīta ap kādiem 7:00 man pagājušās dienās vienam izdevās paķert 100 resus), tā ka es beidzot gaidu to brīdi, kad viņiem apniks man uzbrukt, lai varētu neuztraucoties būvēt savu armiju, ko es patlaban lēnām sāku darīt ;)

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es varu atdziities man cranny ir lvl 4 :whistling: man nav neviena uzbrukuma :meele: pats uzbruuku nuubikiem ar populaaciju 2-11, reaali tie kas mazaak speelee, uztaisu 4-6 uzbrukumus un esmu iznesis vinju visus iekraajumus :lalala: Nu lab sanaaca taa ka gribeeju apzagt kaiminju(ljoti gribeeju) izdomaaju jaaaizsuuta savi 4 chuubiji ciemos.. atpakalj atnaaca 1 :pizdiblee: neiedomaajos ka dzheks taisa armiju pret aizsardziibu.. Protams, pirms uzbrukuma pateicu uzbrukshu ja nebuusi aktiivs apzagshu tevi.. vnk skatijos peec populaacijas staav kaa staaveejis.. vinjs atbildeeja, es atvainojos par to savu uzbrukumu, kura ieguvums bija nieciigs.. tagad normaali kopaa tuseejam bulku :drink:

Ko es ar sho gribeeju pateikt? ir labaak apzagt neaktiivus playerus, nevis kaut kaadus kuriem populaacija ir liela un peec tam juus savaa starpaa karojat..

P.S. Apzogu visus noobus kas ir 45min attalumaa no manis :thumbsup:

Edited: kaut kur paaris vaardi pazuda

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Tatad atbildu uzreiz uz Oddisha jautajumu, kapeec mums ir tik daudz alianses ?

- Tapeec lai vinas neuzbruktu mums lol, iedomajies kaapeec kaut kadai aliansei, kas ar mums noslegusi vienoshanos buutu japaliidz mums muus nepaziistot? Tu odinj riktiigi neiebrauci, kapeec es labas alianses mekleeju, es to dariiju tikai lai pasargaatu muus :thumbsup: Un ar tiem DOOM , pagaidaam lielakas problemas izskatas ir mums, un kapeec mums uzbruuk ? Luudzu atbilde :)

Tapeec, kad juus vinus barojat maybe?

Cik reizes esmu teici un atkartoshos cranny cranny cranny, juus un arii mees vinus nesakausim pagaidaam, mums ir jabuut viniem neinteresantiem, tas ir vienigais kaa atsisties no vinjiem :blelohs: . Es juus luudzu, buvejiet cranny lia tie pauti neko nedabuu...

Un traffic tas ,kad esmu diplomats nedod man iespeju sarunaat labas attiecibas ar aliansi, kas skaidri un gaishi pasaka, mees jums uzbruksim, uzbruksim, uzbruksim, un juus smirdat. :)

Tatad no kaskus ir aizgajushi paris labi playeri, es domaju kad riit ap vakaru varetu tam suuda diplomatam vinju uzbrukt ne ?

P.s. Kas ir murmulis,(no vinja atkal nopizdiiti ap kadiem 500 resursiem) un ko samurajs dara, kad attistiiba ir gandriiz 0 ?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Bencik, tas noteikti nav galvenais iemesls, kāpēc viņi uzbrūk tieši mums. Man no sākta gala viņi neko nav gandrīz nozaguši. Tik pat kā vienmēr pa nullēm viņi no manis aiziet, bet tā pat viņi man ļoti aktīvi mēģina kaut ko nolaupīt, tātad mēs ar kaut ko esam izpelnījušies negodu viņu acīs!

man interesē, vai tu esi runājis ar viņu diplomātu? Varbūt tiešām to var atrisināt mierīgā veidā.

Link to comment
Share on other sites

man interesē, vai tu esi runājis ar viņu diplomātu? Varbūt tiešām to var atrisināt mierīgā veidā.

Nu lol traffic, tu mani pa rpilniigu jefinmju uzskati :D TAs bija pirmais ko es dariiju lol :D Un atbildi juus visi ziniet, mees jums uzbruksim uzbruksim uzbruksim. Un tikai tapeec, kad uzbruukot vini kaut ko dabuuja no jums vini turpinajaa. Un tadam alianseem kuras balstaas uz warioriem nav jajautaa, kapeec tu mums uzbruki? Vini ir kaa hunji, destroy everything in there way, give them nothing but take from them everything. KAroche ideju saprataat :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

nu man arī tas blackcat katrdienu kādas 3-4 reizes uzbrūk, bet nav jau tā, ka viņš būtu notēmējis precīzi uz mani, viņam vienkārši visticemākais ir liela liste, kuriem visiem uzbrūk, un tad 3-4x dienā aizsūta uz katru to ciemu pa 10 clubiem un miers, daudzi atnāks tukšā, bet būs arī pilni. bet to noteikti varētu labot, ja ciemā būtu kādas defenses un viņa 10 clubi nomirti. bet diemžēl man, kā teitonim, ar aizsardzību ir ļoti švaki, vienīgie normāli ir paladini, bet tos vēl tik drīz neredzēšu, tā ka gribēju pasviest jums tādu ideju - varbūt čaklie gauli negribat mums aizsūtīt pa pāris phalanxiem, tā lai būtu kādas defenses mājās un atlīdzināt varam ar resursiem :) ko sakiet? tas ir jūsu pirmais troops un viņš ir nederīgs uzbrukumā, tikai labs aizsardzībā, tā ka mums riktīgi noderētu. vajag tak parādīt, ka esam alliance (kaut vai es vēl neesmu ;) )

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

P.s. Kas ir murmulis,(no vinja atkal nopizdiiti ap kadiem 500 resursiem) un ko samurajs dara, kad attistiiba ir gandriiz 0 ?

nu alianču būtība ir savstarpēji palīdzēt, savstarpēji neuzbrukt ir NAP

bet lielākā daļa spēlētāju to neruba, nesaprotu kapēc. moš tapēc ka iehavot alianci ar kādu izklausās krutāk nekā NAP?

reāli visi pipši kuri noslēdz aliances tāpat nepalīdz, un galā sanāk ka nav starpība vai NAP vai aliance.

murmulis ir klients

Link to comment
Share on other sites

es te instukcijās paskatijos , prieksh swordman vajag lvl 1 academy un lvl1 blacksmith , bet diivaini lai dabuutu blacksmith vajag lvl3 academy , tad viņi varēja pie swordmana likt ka academy vajag 3lvl, bet par reonforcenetu vareetu parunāt ;)

Link to comment
Share on other sites

bet lielākā daļa spēlētāju to neruba, nesaprotu kapēc. moš tapēc ka iehavot alianci ar kādu izklausās krutāk nekā NAP?

reāli visi pipši kuri noslēdz aliances tāpat nepalīdz, un galā sanāk ka nav starpība vai NAP vai aliance.

murmulis ir klients

Vincister piekriitu tev, tapeec ik pa druskai ir jaapzin istas alianses utt. Sakuma ir poh naps vai alianse, bet ar laiku viss mainisies :)

r&r es domaju riit avretu kaut ko sabidiit, es tev pa velti akadus 5 maybe aizsutiishu :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:)

vot, es tikko paeksperimentēju ar combat simulatoru, tātad clubbiem attack ir 40 un gaulu phalanxiem defense pret infantery arī ir 40, značit viņi krīt 50/50.

tā ka, ja man ir 10 phalanxi un viņam 10 clubi, abiem pa 5 nosit. tā ka laikam ar tādu mazu daudzumu nevajag čakarēties, sanāk vieni tēriņi, labāk lai viņš raido vislaik pa nullēm un tad vienreiz uzbliezt tā konkrēti kādus 20+ aizsardzībā, lai viņš nomierinās. vai arī jāsagaida palladini, kuriem ir labs defense pret infanteriju, vai arī otrs variants - jāuztaisa academy un jātaisa manējie spear mani, kuriem defense ir tikai mazliet sliktāks (proti, 35) un viņus es pats varu taisīt, kā arī viņi ir lētāki kā jūsu gauli. tā ka laikam jau sanāk, ka mans plāns nemaz nav tik labs, kā man sākumā likās :)

bet, ja jums nav kur likt savējos karavīrus - you are welcome :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:) tikai viens, vai divi, kuriem population par mani lielāks. Jāsāk lēnām no neaktīvajiem jūzeriem pievākt resursi, ja pašam tā pašvaki, jo stroikas jābīda ātri augšā.

Ja apkaart ir neaktiivi juzeri, tad noteikti ir jataisa armija, man gan ta nav pavecies, viens taads tikai ir :D

Link to comment
Share on other sites

Pilniigi nekaada jeega nav.. armiju saku buuveet shaados apstaakljos

Production: 1.gif Lumber:59 per hour 2.gif Clay:51 per hour 3.gif Iron:59 per hour 4.gif Crop:51 per hour

Btw. man nogluchija joks ar upgrade, neatnjeema ironu, tapeec iemainiishu kaadam no saveejiem 200 ironu pret 200 lumber

edited: sorry atcelju mainju, man tuudalj akadeemijai buus vaidziigs irons :)

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...