Jump to content
GIGN Forum

Iztikas Minimums


COLE
 Share

Recommended Posts

Lieta ir taada, ka es veeleetos luugt iztikas minimuma tiesiibas uz klanu VersuS, tas buutu:

xg; xslap; xslay; x_votemap; un nebuutu slikti arii xsay; xpsay; xtsay;

Teoreetiski taa ir tikai formalitate, jo man, Intel, Diesel, DuH, Orc ir ne tikai shiis tiesiibas. Sanaak, ka jaamina niks...

Vieniigais klana biedrs, kam nav tiesiibu ir Zedo, kaadreiz paziistams zem nika Minotavr, neatceros kaa pareizi jaaraksta, vinjsh ir kaadreizeejais [nas] klana biedrs. Ja par vinju ir kaadi jautaajumi, varat meigjinaat Chechenam (KaBan) pajautaat.. Visaadaa gadiijumaa gan es, gan Intel vinju paziistam jau vairaakus gadus (vismaz 4), taa kaa mees varam droshi uznjemties atbildiibu, ja kas ne taa.

Link to comment
Share on other sites

Ja neiet pie sirds, tas noziimee, ka nevar?

... tad vien naaksies nikus mainiit unsure.gif ...

worm, bet paskaties, visi mees esam forshi, neforshie netiks pie mums.

P.S. Galvenaa doma jau ir taada, ka piemeram, es beikts, bet redzu ka kaadu vajag paslapot vai FF staav, vai arii kaads rupjiibas drukaa etc. sanaak taa, ka, jaamaina niks, bet vinjsh nomainaas tikai naakamajaa raundaa. Tas attiecas uz 5 no 6 kalna membereim.

Kaa arii tiks nejemti tikai labi paziistami kexi..

Visaadaa gadiijumaa padomaa.

Link to comment
Share on other sites

jaa, par ljunu jau nenaaktu, taapat mees visi ar tiesiibaam...

davaaai, par mums tak suudziibas nav bijushas, par spiiti tam ka biezhi tiek piemineeti forumaa....

domaaju, ka COLE piekritiis, ja soliishos, ka pirms tiek pienjemts kaads klanaa, tas tiks izskatiits un paarbaudiits "na predmet normal'nova parnya"..

Link to comment
Share on other sites

vispaar jau ir taa, ka DeviouS grib VS`aa iekjuut, es vinjam teicu, lai piesakaas uz tiesiibaam... savaadaak nespiid.

Principaa jau es prasiju minimaalaas tiesiibas, lai mana (un citu adminu) veelme speeleet zem VS netrauceetu admineet, ne xk, xb, xm es neprasu, lai to izdariitu var arii niku nomainiit. Veel jau ir taada lieta, ka, ja arii kaadam veel nav sho tiesiibu, nedomaaju, ka tiekot VS`aa visi saaks lietot tiesiibas pa labi un pa kreisi. Visaadaa gadiijumaa, es prasu un es uznjemos atbildiibu. Bet ja nu kaadam ir doma man nepaklausiit, es ar Inteli brauksim ceimos smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Man jau domaat, ka ir OK. Visi speeleetaaji zinaami.

kaa jau Gordon teica, liidziigs luugums bij no Ze0nA, tas tika noraidiits, jo it kaa esot chakars ar admin tiesiibaam uz klanu.

Ja worms radiis iespeeju Versus klanam speeleet ar admin tiesibaam, tad uz to pashu vareetu cereet Ze0nA. Abas situaacijas ir gandriiz vienaadas.

Link to comment
Share on other sites

Man jau domaat, ka ir OK. Visi speeleetaaji zinaami.

kaa jau Gordon teica, liidziigs luugums bij no Ze0nA, tas tika noraidiits, jo it kaa esot chakars ar admin tiesiibaam uz klanu.

Ja worms radiis iespeeju Versus klanam speeleet ar admin tiesibaam, tad uz to pashu vareetu cereet Ze0nA. Abas situaacijas ir gandriiz vienaadas.

worms visticamaak neradiis taadu iespeju... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja worms radiis iespeeju Versus klanam speeleet ar admin tiesibaam, tad uz to pashu vareetu cereet Ze0nA. Abas situaacijas ir gandriiz vienaadas.

Ar zeona bija savaadaak, jo tur speelee cilveeks, kuram neveeleejaas dot pieju pie admin tiesibaam.

Link to comment
Share on other sites

Rakstit nepatik...bet ceru uz Jusu atsaucibu Gribetos jau FS TB brivo vietu serveri ,atnakot no darba nav nemazaka ceriba megjinat tikt cs uzspelet... nu tas ta saprotu ka Jums neko ipashi jau negribas nu bet gadijuma ja nu........................BET APSVERT VAJADZETU

PLIZZ GIVE ME ....... 18.gif18.gif18.gif

PROBLEMAS AR MUMS smiliez.de_2538.gif IR bijushas ??? JA bus RISINASIM

Ceru uz JUSU atsuksmi..

p.s sorry par manam es tak esmu Intel^

Link to comment
Share on other sites

Eu paga ! man tagad sajuka galva !! Tagad Intel^ ir pie VS, Tad vish ir pie GIGN, Kas ar vinju isti notiek ?? smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

blurry:

1. mees neesam kaarteejie, mees esam forshie;

2. mees nemainam kartes, mees liekam votemap;

DZU: nemoki galvinju ar sev nesaprotamaam lietaam.

Link to comment
Share on other sites

kas pa VersuS enivei?? blink.gif

pekshnji nez no kurienes saradas jums memberi tur... bijaat jus divi ar inteli, tagad jau kadi 5... chota man jusu kuplais pieaugums pie sirds neiet

GIGN un Zeonas tussaa shamie satuseeja un izdomaaja, ka jaabliezh augshaa blice tb jaauznem tiimaa diizelis orks un duhs.

COLE vaitad es neesmu attapiigs ? cool2.gif

Vispār jau šāds pats Zeona's lūgums tika noraidīts...

Zeonaa, jau nu toch visiem nav tiesiibu tongue.gif

-------------------------------------------------

Es jau neredzu probleemu, kaapeec gan nevareetu liksh shamiem taas tiesiibas, jo luugums ir logjisks. Attieciigi ja paraadiisies kautkaadi ljevie purni, kam nevajadzeetu buut tiesiibu vai arii buus kautkaadas hujnjas tad risinaasim* sho jautaajumu ...

* - nonemsim ne tikai klanam bet arii individuaali.

Link to comment
Share on other sites

Es nevaru garanteet, ka man (mums) nebuus veeleeshanaas pienjemt VS kaadu, kam nav tiesiibu, bet ne man ne kaadam citam nav pat domas pienjemt VS kaadu "nesapraatiigi" domaajoshu fruktu. Kaa jau mineeju, nebuus respect pret noteikumiem, buus represijas, ja nesapratiis savaadaak, buus smiliez.de_2469.gif

Es neesmu ieintereseets jebkaadaa veidaa graut GIGN ...

P.S. Ownage gandriiz uzmineeja wink.gif Doma par VersuS bija jau ljoti sen. Ar Diesel viss bija skaidrs, bet Orc un DuH pagaidaam ir taa kaa uz paarbaudes laiku. Vinji VS tika tik viegli tikai delj taa, ka vinjiem ir tiesiibas, tb vinji ir pieraadijushi, ka nav smiliez.de_2428.gif tomeer par pamatsastaavu veel tiks stipri piedomaats.

P.P.S. Njaa, blurry pac pirms kaada laicinja CSaa bljaustijaas lai nomainot karti... blurry, tad jau tu arii esi taads pac "kaarteejais" karshu mainiitaajs wink.gif

Edited by COLE
Link to comment
Share on other sites

nez man kauka nepatik shi ideja enivei... dry.gif

patiesiba gribu dzirdet ko parejie gignieshi/admini/moderatori teiks... parejie plz vispar te nepostojat, citadi warningus salikshu un postu nodzesiishu

Man patīk, cik daudz cilvēki ņem vērā šito tekstu!

Link to comment
Share on other sites

nez man kauka nepatik shi ideja enivei...?? dry.gif

patiesiba gribu dzirdet ko parejie gignieshi/admini/moderatori teiks... parejie plz vispar te nepostojat, citadi warningus salikshu un postu nodzesiishu

Daa.. Problema deistviteljno estj no minimaljnaja.Mogu skazatj odno diesel intel cole igrajut norm vse ok.Drugie tipo orc ne znaju dry.gif Kone6no mozno datj vsem prava no davajte zadumaemsja(P.S intel i t.d be obid) horo6o vot u nih budut prava, nebudut oni ih ispoljzovatj, cisto toko dlja klana, da no vot posudite sami toko bez obid smisl klana GIGN togda??Polucaetjsa cto VerSus budet takoj ze klan kak GIGN potomucto i igrajut oni pocti odinakovo smile.gif I prava u vseh estj, togda nado delatj sait GIGN+VersuS! tak podumatj ofigetj mozno psc uze eti prava pohodu u kazdogo 3 estj vot skazatj prikol, kr4 igraju segodnja smotrju cuvak dedlika slapaet i napisano tipo ADMIN LaNce Slap Dealldy i.td da no samij prikol cto LaNce nebilo na servake cto za bred?? wacko.gif Poetomu ne znaju psc, Inogda daze kak to obidno sad.gif Vidi6 klan, u vseh prava, vse radisnie custvue6 sebja botom i loskom bez prav, bez necego sad.gif Nu vseravno ja za to ctob im dali prava sad.gif

Ja uskakivaju na svoem kone kngt.gif I nah on sret? unsure.gif

Edited by Sir^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...