Jump to content
GIGN Forum

Partys.


^Ali^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)

Suuukalass mle 6dien dzers, kameer bencik stradaas, maitas smirdiigas(es taa nedomaaju), kaut juus aplietos un pievemtu sev apakshbikses:) suuda braali, dzeraaju brigaade nelaimigaa, man jastradaa buus tad kad juus dzersiet maitas mle, kapeec mle, mirstiet mazie EMo :D

Karoche reali stulbi kad netieku un juus visi tiekat, meesli mazie :D:DD:drink::beer::noper:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Bija labi man vēlaizvien galva dulla :D pa visiem tika piebeigts 0.7 smirnovs(kas gar

soja pēc totālas samagonkas, nekad vairs nepirkšu neko veikalā "Krustpunkts") 0.5 jeegeris , 0.5 finlandija, 0.5 jamesons,kā arī ūdenspīpe un tad jau saaka paradiities kritushie :) bildes būs pēc brīža :)

p.s man vēlaizvien stāv mājas bonaparts un 3 aliņi un viens kaznacevskij kokciks:)

p.s.s tikka arī parunāts ar kaimiņu - "Tu sitīsi pa sienu es sitīšu tev pa seju, saprati?"

p.s.s.s Spite nodedzināja man botu - viņa iemeta ogli botā un pēc tam, lai labotu savu vainu pielēja to pilnu ar ūdeni. + pēc tam ogle tika iemesta miskastes maisā kurš sāka kūpēt un nelabi ost . secinājums - viņa ir TALANTĪGA.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...