Jump to content
GIGN Forum

Partys.


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Kā jau solīju visiem tiem, kas palīdzēja man toreiz par pateicību uztaisīšu tusiņu kur arī uzlikšu kautko dzeramu :)

Tad nu viss notiks šopiekdien pie manis manā kribā, kas atrodas āgenskalna priedēs :)

Sāksim atpūsties ~9 vakarā.

Tā uz ātro sastādīju sarakstu ar sīpoliem, kas ir gaidīti, ja kādu aizmirsu lūdzu neapvainojās, bet bļauj.

-Bencik

-samuray

-Cipruss

-dyversant

-worm

-spite

-macho

-naziic

-allworth

-novijas

-whitesnake

Lūdzu informēt cilvēkus, par savu ierašanos/neierašanos man uz pm vai šiet, tad arī pastāstīšu konkrētāk kur dzīvoju , utt stafu .

p.s gaidīti būs arī krish , test2, bloodlord, EDD, big _shit & CO( artuurs)

Jāsadomā tikai ko darīt ar gultsvietām, jo dzīvoklis ir 3 istabu, itkā gūltas kur atlūst būs,

p.s Ja kāds uzvedās līdzīgi kā denja( viņš man apvēma gūltu)tad lūdzams nepieteikties, arī citas vietas nevajadzētu apgānīt :)

Pīiiis.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

forši. es pat teiktu - ideāli ^_^ kā reiz jutu, ka gribētos apmeklēt šimlīdzīgu pasācienu - vēl gan jāskatās, kā 5dien viss čiki piki ies, un būt mēs toč ne ātrāk par 22.00 varētu, bet vispār doma tāda, ka es ar dzīvesbiedri arī varētu piedalīties :)

p.s. būtu piedalījies/-jušies tevis atbalstīšanā, bet pārāk reti pedējā laikā apmeklēju gignu... =/ bet viss labs, kas labi beidzas ;)

Link to comment
Share on other sites

Vot to es saprotu, tikai blin cik atceros diviitim, ir pasakums pie vinja laukos, un veel ir rallijs un veel ir darba tusins. Nu blin kaa man besii, kad visi izdomaa vienaa dienaa visu dariit ... Baigi gribetos tikt iesvetiit uzvaru, bet uzreiz pasaku, kad ja Rallijs Sareemaa notiks. Netieku. Karoche baigi daudz apstaakli un sakritiibas, bet es domaju 4dien atbildi tu dabuusi :)

Link to comment
Share on other sites

Cipruss, bencik takā jūs bijāt vieni no lielākajiem atbalstītājiem tad mēģiniet tikt :) savādāk es apvainošos & cipruss, tev jau nav japaliek pa nakti , ja no rita kursi brauc ap 1-2 majas ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...