Jump to content
GIGN Forum

Mp3 Player


magicalx
 Share

Recommended Posts

nu pēkšņi kaukā ienāca prātā doma. ka vajadzētu nopirkt mp3, iespējams mp4 player. varbūt kāds var ieteikt kādu konkrētu modeli? esmu pāris interneta veikaliem izbraucis cauri un ir šādi tādi modeļi, kas iepatikušies. varbūt kāds arī kādu no tiem ieteiks. gribētos lai cena būtu nu līdz latiem sešdesmit, ne vairāk.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Pats jūzoju ~ 1 gadu un biju ļoti apmierināts, bet tad nopirku w810i un pleijeri atdevu bratonam :)

nano plus 2007tiitjaa ir paaraak novechjushi.

es vasaraa nopirku creative zen plus

ljoti labs . pat ne mazaakas suudziibas. video arii atbalsta :)

ja negribi teereet 150+ ls par ipodu vai kko tml tad teishaam iesaku creative. ljoti leeti labi un diezgan attiistiiti. :)

es biju pircis savaa favoritveikalaa http://m79.lv/ viens no leetaakajiem shinii jomaa :)

Link to comment
Share on other sites

sitais ir labs ;)

r280s-5.jpg

HACHA R280s 2.83"

Failu formati: MP3,WMA,WAV,AVI(video)

Foto: JPEG

Iebuvets FM radio (lidz 20 stacijam)

Id3 atbalsts (dziesmu vardi)

Diktofons, E-book, Ekvalaizers

Spele (Russia bricks)

Anglu, krievu val.

Baterijas tips Li-polymer lidz 30 st.

Izmers 85 x 55 x 9 mm

2.83-inch screen, 16 mill. colors QVGA 320 x 240 pix

Iebuvets skalrunis

USB 2.0 highspeed

mini SD card slot

18 bit 90db

ARM processor 240 Mhz

16 Mb RAM

Svars: 57,1 gr.

Bez draiveriem strada ar: Win2000/XP/ME

Windows 98 jaielade draiveri no diska (komplekta).

Komplektacija: Austinas ar pultu, USB vads x 2, Instrukcija (eng), CD, Line out vads, Macins.

Garantijas laiks: 1 gads

Edited by Firefox2007
Link to comment
Share on other sites

vispār nekādu problēmu,nesūdzos.Atmiņa arī pietiekama.Mīnuss: jāpērk baterijas :(

Ražotājvalsts: -

Atmiņas apjoms: 1 GB

Šķidro kristālu ekrāns: yra, OLED

Skaņu ierakstu atskaņošanas formāti: MP3, WMA, WAV

FM uztvērējs: ir

Diktofons: ir

Barošanas tips: 1 x AAA tipa baterija

Krāsa: melna

Svars (g): 34

Te kārtīgi paskaties!

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

es vasaraa nopirku creative zen plus

ljoti labs . pat ne mazaakas suudziibas. video arii atbalsta :)

ja negribi teereet 150+ ls par ipodu vai kko tml tad teishaam iesaku creative. ljoti leeti labi un diezgan attiistiiti. :)

es biju pircis savaa favoritveikalaa http://m79.lv/ viens no leetaakajiem shinii jomaa :)

So what, ka novecojuši? Man mūzikas pleijeris ir vajadzīgs, lai klausītos mūziku, nevis, lai priecātos cik krāsains izskatās dziesmas nosaukums uz 32'' LCD HD ekrāna. Manējais pleijeris skanēja labi, ja piepirka sakarīgas ausis (def smagi iesūkā) un sakruķīja pats savu ekvalaizeri.

Ja pameklē, tad mazliet lietotu, bet visādi citādi labu, ipodu var dabūt pa 80 Ls.

Jā, es arī atbalstu un iesaku Creative ražojumus, jo viņi neskrūvē astronomiskas cenas + ir kvalitatīva produkcija.

m79 pēdējā laikā arī sāk skrūvēt cenas. Laikam piemetusies zvaigžņu slimība..

magicalx, vari paskatīties Ipod Shuffle :thumbsup:

Aa, un gribēju vēl pateikt, ka nekādā gadījumā nepērc podjelkas. Ļoti smagi nožēlosi :thumbsup: Draugam bija tjipa ipod nano, bet viņā varēja skatīties arī mp4. Skaņas un video kvalitāte bija vnk dirsā, bieži kārās, batereja nesūda neturēja un austiņām bija mini-jack štekeris tb nevis def 3.5 mm, bet 1.2 vai cik tur mm

Link to comment
Share on other sites

nezinu kapē bet uz ipod`iem tomēr kaukā nevelk. a kas jums sakāms par to ACME V200X. nezinu kapē, bet kaukā baigi iepaticies. pēc atrastajiem aprakstiem itkā atbilda manām vēlmēm. arī pēc skata patīk. a kā vispār ir, acme ir normāla?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...