Jump to content
GIGN Forum

Prikolīga Spēlīte


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

man žoklis tā atpletās :o Paskatieties attēlu. Wtf??? Defenderam nosita visus 100 pirmos džekiņus, bet viņš viņam tikai vienu. psc kā tas var būt??? Tie dzekiņi tak nav TIK stipri, ka viņiem tik vienu džeku 100 clubswingeri var nosist. Viņam tas hero varbūt ir baig krutais vai kā? Es tam attēlam kkā nevaru noticēt...

Link to comment
Share on other sites

Jejebu. Man pirms kāda laika uzbruka viens pipsis no GALATIA, laikam kkāds PETEZ. Tākā mums ir liela laukumu starpība es izvēlējos atriebties uzbrukt nevis viņam, bet gan dtentismman kkā tā. Tas ir vecis, kura dēļ sākās kašķis ar GALATIA. Nu vo, tagad man jāgaida 6 uzbrukumu no GALATIA, visi viņi ir krutie papas. Cerēsim, ka viņi nāk tikai zagt ^^

Link to comment
Share on other sites

weee weee weee Tagad gaidu vēl 9 uzbrukumus, vienu pārcietu. Labi vismaz, ka troopus man būs kur paslēpt. Bļaāāā es viņiem tā nervus esmu sabendējis man šķiet XD Es pirms neliela laika, kad pārdzīvoju pirmo uzbrukumu, visus pretiniekus nositot, aizgāju palaupīt atkal pie genbu - dzeka no GALATIA par to viņi laikam vēk saniknojās un vēl 3 uzbrukumus uzraidīja ^^

āā viena lieta, ko gribēju teikt, ja redzat šo, tad paskatieties lūdzu allie forumā pēdējā sadaļā topiku StJames.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...