Jump to content
GIGN Forum

Prikolīga Spēlīte


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Viena lieta, ko esaku - necel visus uz 1lvl, bet gan to vienu lauciņu pacel uz augstāku lvl, jo tā būs mazāks crop patēriņš.

Vēl prikols par to aizsargsienu ap ciemu - es sākumā domāju, ka man būs jāceļ tās četras sienas, nu kjipu uz katru debespusi sava siena, bet nē. Varbūt, kāds būs domājis tā pat, kā es, tāpēc nebaidieties, tā siena nav nemaz tik dārga. Tā siena uzreiz uzceļas visapkārt ciemam.

EDIT: psc man koks un māls ir zem simta, bet akmens virs 400, a crop vispār 7 XD

EDIT2:tanker, lol :D

ee es pamanīju, ka man sigā nerāda alianci, kaut gan pirms brīža jau pievienojos. Pa jaunu taisot sigu arī neparādijās aliance.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

tie sigi ir ar diezgan lielu aizturi. šķiet ka apmēram dienu.

to sienu gan ir vērts celt tikai ja tev stāv karavīri aizsardzībā, bez karavīriem siena NEKO nedod!

jā babaac - spēle notiek visu laiku, vari aizvērt browseri, vari izslēgt kompi, bet viss uz servera turpinās. tapēc jau, kā teicu, ir kruti jo nepaņem tik daudz laika - nav jāsēž klāt kā citām spēlēm.

Link to comment
Share on other sites

Karo4i ar kaiminu sadirsos un teicu ja tev popolacija augs es tev visu laiku uzbruksu , sis man atsuta "kiss my ass"

Un pec paris minuutem atnaak "i have a secret alliance i sugest that you do not attack me if you do my allies will concour your village YOU HAVE BEEN WARNED" (daniel 2312)

Es sim atbildu: "I am so scare."

Tagad skatos man kautkads dzex uzbruks peec 56 stundaam - es sim aisuutu "wtf , why attacking"

Sis man atsuuta : "you have threatend my secret alliance daniel 2312 i will call off the attack only if you serve daniel 2312"

ES sim aisutuu:"Screw you"

Vinam poplacija ir 268 un vins atpaliek offence no manis un ir iespaidigi defenc rezultati.

Kadi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Ja vini naak ar reforcment tad es vinus varu aisutiit majaas pats , bet tur ari nak raid. :D

Es nepamaniidams iztereju visu savu gold uz npc/traidnig. zeltu vispar ir iespejams dabuut spelejot speli?

Vai ari vins ir tikai no pasa sakuuma?

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

zeltu var tikai nopirkt par $$

viens no tiem ir pārāk tālu, vienam bomžu protections vēl(tam kurš reinforcementus sūta lol)

tev tas wiseman2312 teica ka ir slepenais daniel draugs? ai katrā ziņā aizsūtīju spiegu pie viņa jo jams ir relatīvi tuvu

Link to comment
Share on other sites

Pirmkaart tie nav vini , bet ir viens civleeks.

Otrakaart , kamer vins atnaaks pajiet gandriz 3 dienas :D

Tresskaart , vins blefo man liekas , jo es pa taam trim dienam vnk celsu troops , lai atraujas pec maximalaas programas.

ceturtkaart , es eju gullet :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...