Jump to content
GIGN Forum

Dadaisms.


vintage
 Share

Recommended Posts

Bilde raksturo dadaismu, ja kāds zin, kas tas ir. Ja nezin, tad pateikšu: tas ir kkāds literatūras virziens, kur pilnīgi brīvi var izpausties, vobšem, tas virziens ir "nekāds". Nu tad es ar vienu bezsakaru uzbliezu. Nekas īpašs jau nav, bet nu skatās.

post-10357-1190577308_thumb.jpg

;/

Link to comment
Share on other sites

:)

Vot, 12. māca. :) Nu traktor, es to saprotu kā "neko" :gigi:

Nē, nu kā tu saprati, piemēram, to darbu sonets ar līnijām?

Sonets ar līnijām.

________________________

___________________

________________________

________________________

___________________

________________________

________________________

___________________

________________________

Tik ģeniāli, ne? :gigi:

Edited by vintage
Link to comment
Share on other sites

kaads jautaajums - taada atbilde. man skolaa literatuura ir diezgan augstaa liimenii, un par shitaadu lietu nekas nav ticis staastiits. atminos, ka 11. klasee runaajaam par "Einfeldiem", kas vareetu buut liidziigi sii topika teemai. shobriid efektiivi njemam priekshaa Lv literatuuru, konkreetaak, O. Vaacieti.

par bildi - atgaadina jauniibas dienas, kad ar pabaalu acu skatienu tika maaleetas baltas papiira lapas, izmantojot visu, kas bija pie rokas. sviests ! :tadaa:

Link to comment
Share on other sites

Interesants stils

Patīk ka fonā viss daļēji saplūst vienā <_<

Es vēlētos lai Ziemassvētku vecītis man atnes mašīnu-HAMMER, končiņas un kinderolu. Mammai lai viņš atnes pienu un katlu. Tetim lai atnes šampanieti.

:thumbsup:

EDIT : Es ar gribu HAMMER :D

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

ir jauka bildiite, bet bekgraundam gan nederees. cik saprotu, tad shitais stils ir no seerijas "piekaast defaulto un nost ar raamjiem".

p.s. pirmaa briidii radaas gan asociaacijas ar kaut kaadu mistisku reliģijas novirzienu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...