Jump to content
GIGN Forum

Epix


oldboy
 Share

Recommended Posts

1. Vinsh ir ahuuns megAdaun1s, neļauj citiem normāli spēlēt. :plzdie:

2. CS mapēs vinsh parasti novāc visus hostus :ban::lame: :lame:

man ieteikums vinju vajag atvalināt!!!!!

Bet pats trakākais ka Butcher neko nedara!!!!

demo -

Daudzi Butchera uzbraucieni un Epix stulbums

http://www.gign.lv/upload/files/demos/week...-de_inferno.zip

Epixs shauj pa hostiem un lam3rojas

http://www.gign.lv/upload/files/demos/week...2-cs_office.zip

Edited by oldboy
Link to comment
Share on other sites

es jau gribeju pats rakstit sudzibu pa Epix + Bucher.. Bet jau viens paspeeja..

+ Epixx Blockeja celu inferno T uz maaju visu MAPI! Bucher neko nedara..

+ Epixx Shaava savejos + noshaava savejos! Bucher neko nedara pasuut visu talaak.. itka vinam esot diplomveida imuune..

+ Epixx Kriso baze jo ir liels pro ar nazi visu laiku! Bucher neko nedara neslayo..

+ pa Bucher vel.. Visu apsauka ritiiga lama, pasuuta mani visulaiku un taa taalak..

Te buus screen:

http://img341.imageshack.us/my.php?image=bucherkf8.jpg

http://img217.imageshack.us/my.php?image=buchzm9.jpg

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

To ka Epix ir megalohs, ir pierādijies... par to otru rupekli gan neko nezinu, gan jau, ka bija iemesls tevi nedaudz pavilkt uz zoba, kaut gan reāli viņš tev neko TĀDU tur nepateica, jo skrīnos nekādu pārāko uzdirsienu nav...

Link to comment
Share on other sites

lol :)

LOL

nu kad vinsh bij mana komanda, neko tadu netaisija, vienigi 1x izkikoju inferno jo vinsh vislaik sedeja baze un neko nedarija, gaidija ar nazi aiz stura kad kads naks, pec tam offica kad vinsh vaca hostus izbanoju uz 600 min

a par maniem uzbraucieniem - lol, parsvara viss bij tendets uz chuckyu, jo man besija ka vinsh man vislaik prasija lai es vinju rekomendeju admin tiesibam un bij tads neforhs :) kaut gan mosh ari citiem braucu virsu, be ta es parasti daru un ta veseligi nevis dusmigi, bet nu lol sudziba forsha :) + chucky tu smirdi

a worm, tu vispar liec mani mieraa, jasno?

Link to comment
Share on other sites

:)

LOL

nu kad vinsh bij mana komanda, neko tadu netaisija, vienigi 1x izkikoju inferno jo vinsh vislaik sedeja baze un neko nedarija, gaidija ar nazi aiz stura kad kads naks, pec tam offica kad vinsh vaca hostus izbanoju uz 600 min

a par maniem uzbraucieniem - lol, parsvara viss bij tendets uz chuckyu, jo man besija ka vinsh man vislaik prasija lai es vinju rekomendeju admin tiesibam un bij tads neforhs :) kaut gan mosh ari citiem braucu virsu, be ta es parasti daru un ta veseligi nevis dusmigi, bet nu lol sudziba forsha :) + chucky tu smirdi

a worm, tu vispar liec mani mieraa, jasno?

em tu daunsi esi? vai es tev shodien esu prasijis par recomendaciju? pilnigs idiots, ko tu vaino tgd mani..

losis... Piedodied pa tiem vardiem.. bet es jau vakar pateicu ka man nevajag tavu recomendaciju un kape tu te met ieksha kkadus meslus?

Un pat to tev shodien mani vajadzeja lamaat ja?

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

:)

LOL

nu kad vinsh bij mana komanda, neko tadu netaisija, vienigi 1x izkikoju inferno jo vinsh vislaik sedeja baze un neko nedarija, gaidija ar nazi aiz stura kad kads naks, pec tam offica kad vinsh vaca hostus izbanoju uz 600 min

a par maniem uzbraucieniem - lol, parsvara viss bij tendets uz chuckyu, jo man besija ka vinsh man vislaik prasija lai es vinju rekomendeju admin tiesibam un bij tads neforhs :) kaut gan mosh ari citiem braucu virsu, be ta es parasti daru un ta veseligi nevis dusmigi, bet nu lol sudziba forsha :) + chucky tu smirdi

a worm, tu vispar liec mani mieraa, jasno?

:blablabla: :blablabla: :superlol: :superlol:

Nah tu tā pēksni visiem dirs virsū!!!!!

Laikam nihuj delatj!!! <_< <_<

Link to comment
Share on other sites

Gribeeju pajautat.. Kad serveri ir tikai 1 admins un parejie noobi un tas admins esi tu.. Tad tu kruts visus ar rupjiem vardiem sauka un vsp: Kadel tad tev mani bija jaabrauc auguma ta saciit par vakardienu ( nu i prasiju reco, bet pec tam pateicu nevajag) kadel tad tu shodien piemini vinu a vakar teici labs chalis, negribas iet foruma un recomendeshu kkad citu reizi.. Vel pats teici pienaaks tavs laiks un dabusi.. A kadel tgd tu man saki ka neko neesi teicis kad neesmu normals...

Vieni vieniigi MELI....

Link to comment
Share on other sites

epix segodnja pomimo togo cto ubival hostov, kidal fleshi vo vremja rushej i provociravl mnogih v osobenosti Chucky, posle cego ja skozal uspokoitesj oba, epix prodolzhal izdevatsja nad nim.. postavil ban na 10min posle cego zashol na pub i prodalzhal v tom zhe duhe.. mozhet bitj cto nebudj poobeshatj emu, kakoj nebudj ban na nedeljku? :khehehe: mozhet eto ego zastavit zadumatsja i ponjatj cto na pube ljudi ne prikalivajutsja a poluchajut udovolstvije ot igri, i on so svoimi shutockami ne umesten.. :blablabla:

Link to comment
Share on other sites

:superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol:

Chucky es nevaru beigt reekt par tevi,tu satraucies par 1 reizi,kad tiesam netisam novacu tevi @ dd2 un tad ari viss sakas,ka pats saki mani mo4iit es tikai turpinaju,ai da man tak ir vienalga,neko te netaisos skaidrot,cs 4 fun...by the way majas pc jau bana nav :muahaha:

p.s. tas kurs par tam stundam online runaja,da kaut vinas katru dienu pa nullem varetu dzest mani tas neuztrauktu.

Edited by Dzii
Link to comment
Share on other sites

:superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol:

Chucky es nevaru beigt reekt par tevi,tu satraucies par 1 reizi,kad tiesam netisam novacu tevi @ dd2 un tad ari viss sakas,ka pats saki mani mo4iit es tikai turpinaju,ai da man tak ir vienalga,neko te netaisos skaidrot,cs 4 fun...by the way majas pc jau bana nav :muahaha:

p.s. tas kurs par tam stundam online runaja,da kaut vinas katru dienu pa nullem varetu dzest mani tas neuztrauktu.

Kaut kā jocīgi sanāk, ka tev bans par uzvedību ir jau otrajā man zināmajā serverī. Nez vai tikai man tā liekas, vai tas par kaut ko liecina?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...