Jump to content
GIGN Forum

Vajag Jusu Dokas


Domino
 Share

Recommended Posts

Sakshu ar to ka sikie var tities prom jo nesajegs tapat par ko bazars

Nu sanaca tads starpgadijums un nacaas iemeginat KASTETI secinaju laba manta bet bistama skatoties kads tas 4ubijs palika :fsckinsad:

Kadas ir jusu domas par sito dzivibas sargataju bet taja pasha laika sudos ievilceeju jo tur nav vnk zilums

Vai ir tomer tada vajadziga un ka jums pashiem vinja patiik

tas nav spams bet mums ar draugiem domas dalas | labs , nafig tadu , katrs sikais var rubiit ara lielakus un derigs katra kaska situvacijaa

Link to comment
Share on other sites

Pirmkaart, interesants posts. Protams, ne labaa noziimee, ja nu tu gadiijumaa neizproti vaardu - 'ironija'.

Otrkaart, ja visi siikie var tiities prom, tad tu vari tiities kopaa ar vinjiem, vecteev. :thumbsup:

Treshkaart, nesaprotu kaa tu 16 gados tiki pie taada aparaata. Katraa zinjaa nesaakshu bezjeedziigi filozofeet par sho te visu, vieniigais ko zinu par visiem 100%, ka dot kasteti 16 gadiigam cilveekam ir slimi.

Ceturtkaart, tu vareetu pastaastiit mazliet tuvaak par savu starpgadiijumu, jo man ljoti interesee kaads ir tas gadiijums, kursh cilveeku piespiezh kaadam sadot pa seju, it sevishkji ar metaala suudu rokaas.

Piektkaart, cilveeki, kas risina probleemas fiziski jau taapat ir leeti. Ja tam klaat pieliek paliigliidzekljus, kaa tavaa gadiijumaa - kasteti, tad tas ir veel leetaak. Nu bet kuram gan tas interesee, vai ne?

pii.ess. Protams, ir situaacijas, kad bez taa visa nekaadiigi nevar, bet taas vareetu saskaitiit uz vienas rokas pirkstiem, taatad... ;)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Prikols jau tads ka KASTETE tiesham ir laba manta aizsargatos bet no otras puses vinu kipa nedrikstot nesat sev lidzi DEBILIE VALSTS LIKUMI

Nu nezinu kastete ir ka lai saka parak kroplojos ierocis ja ta var teikt tik vnk ar vinu slauz galvas kausu vai izdarit letalus sitienu ko es ieteiktu butu daudz vnk iemacities paris panemienus cinas tehnika un miers nevajadzes nekadus palig strumentu ka vieniigi DURES :D:khehehe:

Link to comment
Share on other sites

vel vinja nav mana ipashuma bet ta teikt aizsitu caur galiem

btw neistajam cilvekam un neistajam rankjim 4eks pateica ne to

labi ka 1 tikai, teica ja vajag visus izslauciis

Pastaisits manskiet nev tas labakais variants ja nu tu vienigi labi maki un btw man 4oms pa 6 dabuja un dabuus bet cilveki jau pa 16 grib pirkt :khehehe:

aa ''16 gados tiki pie taada aparaata'' tu no latgales ? 16 gados ar pusku staiga rinkjiii dazi un tu par kasteti brinies

bars pret baru vispar iet ar beizbolkam , bu4iem un pat ar maturas stienjiem tatad secinajums ka suds vnk tas ir un viss

un piemeram

Taatad.. Pa piemeeru gadiijums shaads!

Dzeks aiziet uz kaadu klubu..

Labi normaali tur tusee un nestaigaa kopaa ar kaut kaadu izsiteeju barinju...

Prosta viens pats tur tuseejas!

A te vinjam peekshnji piekasaas dazhi purni...

nu pienjemsim, kaadi 4 gabali borzii virsuu...

Un sola pa galvu...

Nu jau laix iet maajaas un vinji to dzheku aaraa gaida!

Ko nu? Vilkt aaraa no bixeem beisbooleni???

Luuk lieta kur vinsh noder! Vienk iebaaz vinju jakas kabataa un ja kas, tad var izmantot! Nav jau uzreiz jaanosit!

Taa luuk! Buus vien jaapiekriit, ka arii kaut nedaudz labuma ir shim verkjim! smoke.gif

Edited by Domino
Link to comment
Share on other sites

Man arii draugs ir izlejis kasteti,bet nu tur vins vinu tikai un vienigi masinaa,arkartas gadijumiem,ja piemeram kadi 5vs1...Bet nu uzskatu ka tadus jaliek uzreiz aiz restem uz paris sutkam,lai parmaca,lai tadus hujnas nenesaa lidzi....NEATBALSTU...Tapat tevi izslegs,ka tavs paligierocis nemaz nelidzes...

Link to comment
Share on other sites

es ceru, ka tev kāds par to, ka tev ir kastete salauzīs visus pirkstus. un tā pat, pret pienācīgu pretinieku, kas kaut vai nedaudz ir trenējies kādā cīnas makslā tu norausies pa pāksti un pēc tam ar tavu kasteti viņš tev izdauzīs purnu.

mirsti, kropli.

Link to comment
Share on other sites

vispar es nemaniju ka pieminu ka es butu sitis es teicu ka vajadzeja iemeginat :violent:

nu ja vinsh ir biki stulbs ka iegaza bet nezinu kapec izskatas ka te puse pie pc seeez un tadus tusus nezin

GooD`MeN - ar tadu domu ES gribu vinju dabuut

Pulkvedis - :superlol::D lol jasna ar tewi es teiktu 12 gadi bet lai nu paliek

tewi swartsnegers satiktu par to ka esi latvietis tew izdauzitu seju :D :D :D :D saprotams

Link to comment
Share on other sites

:violent:

nu ja vinsh ir biki stulbs ka iegaza bet nezinu kapec izskatas ka te puse pie pc seeez un tadus tusus nezin

GooD`MeN - ar tadu domu ES gribu vinju dabuut

Pulkvedis - :superlol::D lol jasna ar tewi es teiktu 12 gadi bet lai nu paliek

tewi swartsnegers satiktu par to ka esi latvietis tew izdauzitu seju :D :D :D :D saprotams

Domino tad labak beisbol nuju turi masina bus vismaz drosak...Jeb nesa visu laiku lidzi,vismaz neviens nenaks klat :) UN ja 5vs1 tad labak vnk dod kjepas ko dod :)

Link to comment
Share on other sites

nedomāju ka kastete būtu tas labākais pašaizsardzības līdzeklis. ej patrennējie kaukur, piemēram, kikboxā un staigā drošš. vari arī uzkačat pamatīgo būdu. izskatīsies stiprāks un visticamāk ka neaiztiks. kautvai barā, bet vienmēr aiztiek tos, kuri izskatās vājāki. mašīnā glabāt var arī beisboleni. manuprāt arī noderīgāka kā kastete. vēl jau var iet trennēties arī skriešanas disciplīnās. teiksim izej uz ielas, skaties, stāv kādi 7 purni. kasteti āra tač nevilksi, jo visus tāpat neapturēsi un tā sanāks arī vēl sliktāk. uzreiz izmet kādu smieklīgu, banālu frāzi un sāc skriet ko kājas nes. skriešanas trenniņi dos savu un ir pierādīts, ka baidoties cilvēks spēj skriet vēl ātrāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...