Jump to content
GIGN Forum

Dazhas Tiesiibas


Dream
 Share

Recommended Posts

Sveiki Gign admini...

Veeleejos ieguut uz servera shaadas tiesiibas slap, slay, kick, xasay, ja tas nebuutu par daudz prasiits. Varu iztikt bez kick. Ceru taas ieguut, jo jau labu laiku speeleeju uz gign, veeleejos paliidzeet uztureet kaartiibu uz servera.

cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaa tapeec Dream te visiem rec. dod 4.gif njaa labs panjeemiens kaa dabuut tiesiibas smile.gif taads gudriniex visiem te naak taka admins dod rekomendus, lai peec tam redzeetu ka shameejais vinjiem dod, vinji jau buus dabuujushi un dod vinjam arii rec. 4.gif nu psc kaada sisteema beigaas sanaak, lai gan dream maneejais nebuutu maniijis tev baigi biezhi speeleejot-konkretaak: NEKAD 4.gif

smiliez.de_1538.gif

Link to comment
Share on other sites

w0rsted.. gudri teikc.. a tev kaadreiz nav ienaacis praataa ka, tas ka drm atbalsta savus draugus, NAAV meegjinaashana ieguut tiesiibas..

un skippy.. peec manaam domaam drm's tiesiibas ir pelnijis galvas tiesu vairaak par vairaakiem jau esoshiem adminiem...

gl

Link to comment
Share on other sites

w0rsted.. gudri teikc.. a tev kaadreiz nav ienaacis praataa ka, tas ka drm atbalsta savus draugus, NAAV meegjinaashana ieguut tiesiibas..

peec manaam domaam drm's tiesiibas ir pelnijis galvas tiesu vairaak par vairaakiem jau esoshiem adminiem...

njaa... un pasaki man taa kad dream ko tad vinsh atbalsta??? un veel pasaki vai tad nevar speleet bez taa tiesiibaam VISIEM vinjas tik ljoti vajadziigas PSC nee es jau nebuutu pretii patc dabuut taas tiesiibas! nu bet vinjas jau nav tik traki man vajadziigas, ka bez vinjaam nevareetu mieriigi paspeleet! man piem. ir tikai viens iemesls kapeec es domaaju kad man buutu vajadziigas tiesiibas! Tad kad ienaa cepuk un saak dot vai nu monitoringu vai WH nezinu ko vinsh tur iisti dara bet tas nav normaali- kr4 nav tiiirs! es to zinu pa visiem 100%!!! ka vinsh spelee ar kaadiem eXtra navarotiem! jo esmu skatijies pietiekami daudz demkas un muuvikus - saliidzinot... biggrin.gif sanaak ka GIGNaa spelee ahujennakais PRO speleetaajs un tas klans... 4.gif nu. nez. veel gibeeju teikt ka varbuut vinsh ir pelnijis vairaak KAA CITI ESOSHIE ADMINI!!! smiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2524.gif

jaa un zinu tikai to ka te dirshos, kautgan pats agri vai veelu pats prasiishu tiesiibas! nu bet savu iemeslu es jau mineeju... smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif

jo tad kad es speleeju man besii kad ienaak viens keks ar 4iitiem un saak valjiit visu TM caur sienu hedos, un pareejie no zaudeetaaju TM aiziet uz vinja{HACK} TM nu kr4 KRISAS smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

lai gan dream maneejais nebuutu maniijis tev baigi biezhi speeleejot-konkretaak: NEKAD

un tu jau laikam katru dienu pavadi uz GIGN.. ka vari apgalvot ka vish jau nu nespeelee biezhi, jo luuk tu vinju neeeesot redzeejis..

man piem. ir tikai viens iemesls kapeec es domaaju kad man buutu vajadziigas tiesiibas! Tad kad ienaa cepuk un saak dot vai nu monitoringu vai WH nezinu ko vinsh tur iisti dara bet tas nav normaali- kr4 nav tiiirs! es to zinu pa visiem 100%!!! ka vinsh spelee ar kaadiem eXtra navarotiem! jo esmu skatijies pietiekami daudz demkas un muuvikus -

hmm... suure. !!

jaa un zinu tikai to ka te dirshos, kautgan pats agri vai veelu pats prasiishu tiesiibas! nu bet savu iemeslu es jau mineeju...

peec tavaam domaam nav drusku neloogjiski.. ?

jo tad kad es speleeju man besii kad ienaak viens keks ar 4iitiem un saak valjiit visu TM caur sienu hedos, un pareejie no zaudeetaaju TM aiziet uz vinja{HACK} TM nu kr4 KRISAS

KEX TU VISPAAR FIXEE LIIDZI KO TU RAXTI ? XD.gif

Edited by FreeLancer
Link to comment
Share on other sites

Guest blody

FreeLancer pasties uz worsted bildi...

* vinjam aiz muguras lieliski var saskatiit divus burtus "Ha"

-

taatad geks jau pats sevi izsmej un lieliski apzinaas savu idiotismu...

* 4.gif

-

gribeedams sevu bildi pavairot vinjsh sadziivee(postos) diezgan biezji izraada savus netiiros zobus(vai tas par ko neliecina?)

*atgriezjamies pie bildes...man tieshaam aciis sarieshas asaras redzot worsted dibenaa ieaugusho stieni,

-

kas liecina par beernibaa guutu traumu pareizaak sakot vinjam iespeejams naacies beerniibaa diezgan biezji "paraut" stieni, uun vienreiz taa raujot laikam iemuka dibenaa - trauma uz muuzju

*****

rezumeesim - neliela balsoshana ne pateemu...

1. smiliez.de_2524.gif - neliela terapija pie psihologa

2. smiliez.de_2428.gif - te vairs neko nevar liidzeet

3. lame.gif - ilgs un nogurdinosh treninjsh vajadziigs

4. ban.gif - worm?

5. santa.gif - ziemassveetkos es nebuushu maajaas viennoziimiigi...

6. new_all_coholic.gif - dzert vaig mazaak

7. bduh.gif - tvaika iela [tiripiri]

8. 4.gif - vajag viziiti pie zobaarsta!

Link to comment
Share on other sites

FreeLancer pasties uz worsted bildi...

* vinjam aiz muguras lieliski var saskatiit divus burtus "Ha"

-

taatad geks jau pats sevi izsmej un lieliski apzinaas savu idiotismu...

* 4.gif

-

gribeedams sevu bildi pavairot vinjsh sadziivee(postos) diezgan biezji izraada savus netiiros zobus(vai tas par ko neliecina?)

*atgriezjamies pie bildes...man tieshaam aciis sarieshas asaras redzot worsted dibenaa ieaugusho stieni,

-

kas liecina par beernibaa guutu traumu pareizaak sakot vinjam iespeejams naacies beerniibaa diezgan biezji "paraut" stieni, uun vienreiz taa raujot laikam iemuka dibenaa - trauma uz muuzju

*****

rezumeesim - neliela balsoshana ne pateemu...

1. smiliez.de_2524.gif - neliela terapija pie psihologa

2. smiliez.de_2428.gif - te vairs neko nevar liidzeet

3. lame.gif - ilgs un nogurdinosh treninjsh vajadziigs

4. ban.gif - worm?

5. santa.gif - ziemassveetkos es nebuushu maajaas viennoziimiigi...

6. new_all_coholic.gif - dzert vaig mazaak

7. bduh.gif - tvaika iela [tiripiri]

8. 4.gif - vajag viziiti pie zobaarsta!

Ev tu siikais kraaninj blody davai ieliec bildi!!! ja tev nav kauns ? smiliez.de_2524.gif es jau labpraat veleetos redzeet tavu KIDA bildi 4.gif pats te muldi pa citiem un sleepies? aaa tu lai kam nemaaki dabuut foto iekshaa kompii? ja? zheel es tevi vareetu pamaaciit to nevaig likt CD-rom bet gan skanerii! bet ko es te maciishu, ka tajaa teicienaa: 'NIU4i Papu Jebatsa'

man zheel taadus kaa tevi sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...