Jump to content
GIGN Forum

Akec_offer-new-movie


akec
 Share

Recommended Posts

Nu tā..

Pirmā lieta ir tāda, ka nepaspēju vēl kārtīgi krēslā iekārtoties, kad jau rādās "THE END!"

Otra lieta - IZMĒRS! Kādā veidā var izspiest no 1,5 min. 125mb? Plus kvalitāte arī nebija tā labākā :)

Krāsas šķita nedaudz par gaišām. Kā arī Videomacham cracku vajadzētu kautkur nokačat. ;)

Labi, pietiks kritizēt..

Mūzika bija ok, Fragi arī ok!

Var jau noskatīties, katrs jauns mūvijs šķiet kautcik interesants, vismaz pirmo reizi skatoties. :)

Edited by n00ke
Link to comment
Share on other sites

Njā, fragi tā, muzons tā, so so!

Kā jau teicu vajag crack VideoMacham, -----------> ja tev ir V3.4.0tad crack šeit

Krāsas bija pārāk bālas vajadzēja Color corrector uzlikt būtu OK!

Un izmērs arī neatbilst, ilgumam, bet visumā jau ir OK!

:rolleyes:

Edited by godiE
Link to comment
Share on other sites

ookei, sāksim. :)

WMP - uz yy.lv nav iespējams ar šādiem izmēriem uzlikt. Un nē, es nepārkompilēšu, lai mazāk aizņem, jo nežēlīgi sūdīga kvalitāte, jau mēģināju.

Zorg - ceri vien.

flipsider - ok, tad beidzot varu arī atļauties, ko piebilst par taviem mūvijiem - Tu pats taisi ļoti nesmuki, pilnīgi sūdi, vismaz man tā liekas. :)

el_Moerto - nav svarīgi no kura lenķa, galvenais, ka nošāvu un pirmo caur sienu paņēmu nemanāmi. ^_^ Labi nav svarīgi, galvenais, ka 4 killi un bija, ko ielikt mūvijā.

moby - diemžēl bez [] nemāku spēlēt. :P

Vēl piebildīšu, ka man mūvijam nebija pārāk daudz laika atvēlēta, tākā uzskatīsim, ka mūvijs tapis 2h +/- laikā + vēl unlead 3d cool programmas izmantošana, total recorder un citas fičas. Un neizteikšos par datora biežo uzkāršanos dēl total recordera - pareizāk, skaņa cs`am dēļ tās programmas pazuda. :(

Bet paldies tiem, kas šo mūviju kautdrusciņ spēj novērtēt. Jo pats es viņu neatzīstu par ļoti labu, 10/10 domāju, ka ir pārāk augstu vērtēts. Nākošo centīšos uztaisīt laikos, kad ir daudz brīva laika un lai es pats varu atzīt, ka mūvijs ir super. Jo šis mūvijs neizskatas manis taisīts, jo ja es taisu, tad cenšos, lai katrs sanāktu arvien labāks, bet šis īpaši neizdevās, jo aptrūkās laika. :/ Nu tā. :)

EDIT: flipsider - neviens vēl, ka mūvijs lagotu nav sūdzējies. Iesaku iegādāties normālu kompi nevis no miskates izvilktu. - nevarēju noturēties.

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

:)

WMP - uz yy.lv nav iespējams ar šādiem izmēriem uzlikt. Un nē, es nepārkompilēšu, lai mazāk aizņem, jo nežēlīgi sūdīga kvalitāte, jau mēģināju.

Zorg - ceri vien.

flipsider - ok, tad beidzot varu arī atļauties, ko piebilst par taviem mūvijiem - Tu pats taisi ļoti nesmuki, pilnīgi sūdi, vismaz man tā liekas. :)

el_Moerto - nav svarīgi no kura lenķa, galvenais, ka nošāvu un pirmo caur sienu paņēmu nemanāmi. ^_^ Labi nav svarīgi, galvenais, ka 4 killi un bija, ko ielikt mūvijā.

moby - diemžēl bez [] nemāku spēlēt. :P

Vēl piebildīšu, ka man mūvijam nebija pārāk daudz laika atvēlēta, tākā uzskatīsim, ka mūvijs tapis 2h +/- laikā + vēl unlead 3d cool programmas izmantošana, total recorder un citas fičas. Un neizteikšos par datora biežo uzkāršanos dēl total recordera - pareizāk, skaņa cs`am dēļ tās programmas pazuda. :(

Bet paldies tiem, kas šo mūviju kautdrusciņ spēj novērtēt. Jo pats es viņu neatzīstu par ļoti labu, 10/10 domāju, ka ir pārāk augstu vērtēts. Nākošo centīšos uztaisīt laikos, kad ir daudz brīva laika un lai es pats varu atzīt, ka mūvijs ir super. Jo šis mūvijs neizskatas manis taisīts, jo ja es taisu, tad cenšos, lai katrs sanāktu arvien labāks, bet šis īpaši neizdevās, jo aptrūkās laika. :/ Nu tā. :)

EDIT: flipsider - neviens vēl, ka mūvijs lagotu nav sūdzējies. Iesaku iegādāties normālu kompi nevis no miskates izvilktu. - nevarēju noturēties.

kartejais jefinsh kursh nemak pienemt kritiku

nu muviki man tadi viduveji to pats varu atzit

ja nemaki renderot tavas problemas shis ir tikai 2 moviks kursh man

raustas ar parejiem viss ok un skatijies esmu loti daudz ap 200 vai vairak

kompi tika nopirkts loti sen kad tu pat nezinaji kas ir kompis un vel kalpo loti labi

Link to comment
Share on other sites

:)

WMP - uz yy.lv nav iespējams ar šādiem izmēriem uzlikt. Un nē, es nepārkompilēšu, lai mazāk aizņem, jo nežēlīgi sūdīga kvalitāte, jau mēģināju.

Zorg - ceri vien.

flipsider - ok, tad beidzot varu arī atļauties, ko piebilst par taviem mūvijiem - Tu pats taisi ļoti nesmuki, pilnīgi sūdi, vismaz man tā liekas. :)

el_Moerto - nav svarīgi no kura lenķa, galvenais, ka nošāvu un pirmo caur sienu paņēmu nemanāmi. ^_^ Labi nav svarīgi, galvenais, ka 4 killi un bija, ko ielikt mūvijā.

moby - diemžēl bez [] nemāku spēlēt. :P

Vēl piebildīšu, ka man mūvijam nebija pārāk daudz laika atvēlēta, tākā uzskatīsim, ka mūvijs tapis 2h +/- laikā + vēl unlead 3d cool programmas izmantošana, total recorder un citas fičas. Un neizteikšos par datora biežo uzkāršanos dēl total recordera - pareizāk, skaņa cs`am dēļ tās programmas pazuda. :(

Bet paldies tiem, kas šo mūviju kautdrusciņ spēj novērtēt. Jo pats es viņu neatzīstu par ļoti labu, 10/10 domāju, ka ir pārāk augstu vērtēts. Nākošo centīšos uztaisīt laikos, kad ir daudz brīva laika un lai es pats varu atzīt, ka mūvijs ir super. Jo šis mūvijs neizskatas manis taisīts, jo ja es taisu, tad cenšos, lai katrs sanāktu arvien labāks, bet šis īpaši neizdevās, jo aptrūkās laika. :/ Nu tā. :)

EDIT: flipsider - neviens vēl, ka mūvijs lagotu nav sūdzējies. Iesaku iegādāties normālu kompi nevis no miskates izvilktu. - nevarēju noturēties.

akec , mani tas iespārda, ka tu taisi pa 2h un nepieņem kritiku ? labāk būtu taisījis 2 nedēļas un nepieņēmis kritiku , nevis - aii es tur 10 min taisiju liekat man 10/10 utt. , šitais nekam neder (īpaši tava attieksme & raksturs)

Link to comment
Share on other sites

:D

ak jel. :)

Es pakomentēju, nevis nepieņemu kritiku.. Pārlasīju - jā izskatās, ka nepieņemu, bet tomēr nebiju tā domājis, jo kad es neesmu pieņēmis kritiku?

destiny-child, es takš teicu, ka man bija jānosit laiks (nevis vazāties pa māju bezdarbībā 2h +/-), ne tā? Man nebija laika 2 nedēļas taisīt. Un, kur es rakstīju: "Liekat man 10/10". m? Nē - labāk neatbildi, lai vai kā, bet man nepatīk strīdēties, kautgan šeit nav ko apstrīdēt.

Par mūviju - došu savu vērtējumu - 6/10, vaidzēja piestrādāt pie intro, zinu, nākošreiz. :) Par outro, samērā normāli sanācis, bet dziesmas baigi mainījās uz beigām. Protams savā mūvijā saskatu vēl mīnusus, bet nesanāca, aptrūkās laiks, steidzos, nākošreiz piestrādāšu, lai būtu kaut drusciņ lielāks prieks un interese skatīties.

EDIT: Eu čaļi, neejam offtopikā! Pašlaik pieturēsimies pie tēmas - mūvijs.

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...