Jump to content
GIGN Forum

Love & Death


macho
 Share

Recommended Posts

Atrodiet ciparu 428 šajās bildēs. Brīnumaina sagadīšanās :) Laikam jau manā pleilistē valda harmonija :)

img_1189605196_0.jpg

&

img_1189605210_0.jpg

edit:

hah, tikko konstatēju ka final fantasy soundtraks (viss ff jebkad izdotais muzons) riktīgi papildina LOVE :)

edit2:

un nesen izdzēsu gandrīz visu napalm death diskogrāfiju, atstāju tikai vienu albūmu. Bet nu tik un tā, sakritība interesanta.

edit3:

labākā "love" dziesma:

Johnny Truant - I love you even though youre a zombie now :lol: kaut kāds metalcore.

Link to comment
Share on other sites

forshi.

un tev visi tie almost 4k tracki ir klausami? (protams klausaami preiksh teviim)...

runajot par teemu tad beidzot ir tas briidis kad es nokachaaju savus ilgi kachaatos 2 torrentus

Digitally imported - eropean trance , techno divi parti

kopa ap 9,5 gb

1000+ dziesmas

kadas 40 jau esmu iisumaa paarskatijis un visas patika (izvelejos nahalavu) un domaju ka parejas ari patiks :)

Link to comment
Share on other sites

un tev visi tie almost 4k tracki ir klausami? (protams klausaami preiksh teviim)...

:lol: :lol: :lol:

klau, čalīt :) kā tev liekas

1) man muzons beidzas uz 'D' burta?

2) ko dara tas sarkanais taisnstūrainais sūdiņš winampam labajā augšajā pusē pie iezīmētās dziesmas? :)

lol :)

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

klau, čalīt :) kā tev liekas

1) man muzons beidzas uz 'D' burta?

2) ko dara tas sarkanais taisnstūrainais sūdiņš winampam labajā augšajā pusē pie iezīmētās dziesmas? :)

lol :)

ā , točna :D

kautko nomurgoju :D

bet neesi vel atbildejis uz jautajumu... bet nu shoreiz skaitlis bus lielaks par tiem 4k :D...

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Es kaut kad prāta aptumsuma brīdī novilku kaut kādu disko izlasi 2003 vai 05 gada, kuru es labprāt izdzēstu ja zinātu kur tas sūds atrodas :) Bet nu reti tas mēsls uzliekas. Vispār jau uznāk brīži kad negribas klausīties Amon Amarth, lai gan tā ir lieliska grupa un uznāk brīži, kad negribas klausīties kaut kādu mierīgu muzonu. Bet klausāmi ir visi gabali. Neklausāmos lielāko daļu esmu izdzēsis.

p.s.

trail of tears - crashing down - ahūna forša dziesma. Tur pa vidu tik megastilīgs ritmiņš ir.

Link to comment
Share on other sites

( Daudzam ! )

pasaki genere un iedoshu

vai labaak ieej http://torrents.to un saraksti visos torrent searchos kas tev patiik . trance , techno , hh , rap u.c. un tev pilns ar visadiem albumiem un vel enzin ko atveersies.

protams vairumam aatrums nav no spiidoshajiem, bet ja ir gribasspeeks tad var 1 nedelas laika novilkt 5 gb ar krutaam dziesmaam

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...