Jump to content
GIGN Forum

[pamacība]themes


Recommended Posts

Kā ielikt themes php-fusion mājas lapā?

1.Ieej un nokačā kādu theme

2.Ektraktē to

3.Tad ej www/themes

4.Un ieliec to ektrakteto themi iekšā

5.Tad ielogojies savā mājas lapā

6.Tad ieej Adminpanel/system admin/Main un tad site theme:

7.Izbaudi savu jauno theme

Nepatīk ka lejā stāv powered :blablabla: ?

1.Ej uz www/themes/tava theme/themes.php

2.Atver ar notepad vai ar wordpad

3.Piespied ctrl+f un ieraksti powered un tad tur iekrāsojas izdzes, un ta katru vardu pa vienam mekle

Bet visam themem tas nav iespejams!

Re kur themes

Un te ir pilns ar themes!!!

Pamācība domāta tādiem kuri vēl nekā nejēdz no php-fusion :)

Edited by S_P_O_X_X_X
Link to comment
Share on other sites

:DD

noteikti ilgi rakstiji.. :)

runaajot par webiem iegaaju tavaa ehehh LINKS uh tii tu nu gan eis kruts sazadzies no gigna bidliites un veel sazin ko(tas pats daraas arii sadaljaa FAILI ^^ bet nu lab offtopiks...

par teemu...mjaa.. :D derees atadiem kuri visu taisa uz aklo un neko nedoomaa liidiz piem ats kurhs taisa peec pamaaciibas+peec tam pašķirsta mapiites pats aatri vien atradiis mapi THEME un sapratiis ka vajag EKSTRAKTEET utt utt.. :blablabla:

Edited by CJxx
Link to comment
Share on other sites

LINKS uh tii tu nu gan eis kruts sazadzies no gigna bidliites un veel sazin ko(tas pats daraas arii sadaljaa FAILI ^^ bet nu lab offtopiks...

par teemu...mjaa.. :D derees atadiem kuri visu taisa uz aklo un neko nedoomaa liidiz piem ats kurhs taisa peec pamaaciibas+peec tam pašķirsta mapiites pats aatri vien atradiis mapi THEME un sapratiis ka vajag EKSTRAKTEET utt utt.. :blablabla:

uuuuu 5 img. :superlol:

Link to comment
Share on other sites

LINKS uh tii tu nu gan eis kruts sazadzies no gigna bidliites un veel sazin ko(tas pats daraas arii sadaljaa FAILI ^^ bet nu lab offtopiks...

par teemu...mjaa.. :D derees atadiem kuri visu taisa uz aklo un neko nedoomaa liidiz piem ats kurhs taisa peec pamaaciibas+peec tam pašķirsta mapiites pats aatri vien atradiis mapi THEME un sapratiis ka vajag EKSTRAKTEET utt utt.. :blablabla:

Omg cik tu stulbs esi :superlol::superlol::violent: xcslv.oo.lv xcslv.oo.lv xcslv.oo.lv

IDinj man naw tadas lapas amurs!!!

Un ja jums WoW bl** Pro jus N**** 100 gadus nesat vajadzegi ko tad lasat ja baigie pro esat ir ari nubini kuri nejedz no shis lietas un man 100 gadus naw vajadzigs jusu Spams

es tagadbeidzot zinashu ka worm un macho ir daudz normalaki neka jums dauni!!!

Piem es katreiz nezinaju ka shis lietas daramas! pashi katreiz nezinajat idinju bars!

Link to comment
Share on other sites

Es tgd izsteikshos pilniigi godiigi, bez nekaadam niknuma izspausmeem, ja tu eij ieksh 9ttaas, kaa ieksh spama sad. noraadiji, tad v nature tu esi DAUNIS, tu laikam neizsproti, ko te kas raksta, ja bezjeegaa izsaki pilniigu stulbumu , eij aarsteejies idinj, atiisti izspratni par lietaam, iemacies sakariigi izsteikt savas domas, a to tu man te zajebal normaalu forumu nejeegaa piedirst!!111

Edited by esctm
Link to comment
Share on other sites

nabaga S P O X X X ta4 nav vainigs ka ir apdaliits cirvis...

nabadzinsh nemak izlasiit sadalas nosaukumu, kurnu veel aizdomaties tik talu, lai nerakstytu pamacibu par katru lietu kas ienak prata... Varbut mums nemt piemeru no vinja un sakt rakstyt pamacibas.... piemeram "Ka izmantot toaleti"

Link to comment
Share on other sites

mobst3r paturi mutiiti.... nejau es zogu pam'ac'ibas, ko citi saraksta... tava vecaja foruma bija laikam visas pamaciibas kuras sheit atrodamas (zagtas) +manas par to arii nohakoju tavu forumu, tapec nav ko bazties virsuu...

pats vainiigs ka sirgsti ar kleptomaniju smaga formaa bomzis nelaimiigais

Link to comment
Share on other sites

panem mute netirais tiktu tew klat tad ari varetu tu man atbildet par siem vardiem nevis te topit kautko kuces dels jebanais atradies krutais hakotajas vienigais ko vari man izdarit tas ir panemt mute netirais matetesdrazejs :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :fsckinsad:

un ja kas tas forums var teikt bija tikai tiri prieks manim vis noderigais apkopots kas man butu kadreiz vajadzigs

daunis tu esi konkretakais

ahhahah un es vel skaitos zaglis psc nozadzis vel manu domeinu psc :D

Edited by mobst3r
Link to comment
Share on other sites

Lecter ir aptaurets stulbs daunis lecter ej svaas gudribas izradi sava skola 1.klasie LOH TU STulbenis shi pamaciba naw domata cilvekiem ar pieredzi bet gan kuri vel nemak idinj un kur tad likt tadas web pamacibas spama bet tas naw SPAMS idinj un te pilns ar visadam pamacibam par web tu idinj noladteais kUCES DELS!!!

:superlol::superlol::superlol::superlol::violent::violent::superlol::superlol::evilmad::superlol:

Link to comment
Share on other sites

mobster s'aksim ar to ka

1.) tev nemaz neb'utu ko suukaat... pagaidam izskatas ka tu esi bezdzimuma radijums (tev nav dzimumorganu) ne sievisko ne viirishkjo.

2.) 100% ka nevaresi neko sakarygu atbildet, jo lasot tavus tekstus jau skaidrs ka smadzenju tev vienkarshi nav... laikam jau gadijaas kluume un tavs vienolainais tevs tavai matei neie6kieba tik daudz spermas ka smadzenem vienkar6i neatlika (sperma ir Olbaltumvielu un urynskabes koncentrats, kas veidojas viirishkjajos dzimumorganos) Bet tev ar to sanaks saskarsme tikai tad kad kads tavs draudzinsh beigs tev seja vai mutee...

3.) kapec es iekavas ieliku paskaidrojumus >? Tapec lai tadi pajolinji ka SPOXXX un mobst3r ar saviem Uzmaniibas deficiita trauceejumiem, dauna slimibu un citam garigajam kaitem arii vareetu izsekot liidzi kautvai 10% no visa teksta...

Nu mazie ar smadzenem neapveltiitie bezdzimuma radijumi ko varat likt man pretii ? Laikam jau neko...

p.S bez garumziimem rakstu, jo nedarbojas TB

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

mobster s'aksim ar to ka

1.) tev nemaz neb'utu ko suukaat... pagaidam izskatas ka tu esi bezdzimuma radijums (tev nav dzimumorganu) ne sievisko ne viirishkjo.

2.) 100% ka nevaresi neko sakarygu atbildet, jo lasot tavus tekstus jau skaidrs ka smadzenju tev vienkarshi nav... laikam jau gadijaas kluume un tavs vienolainais tevs tavai matei neie6kieba tik daudz spermas ka smadzenem vienkar6i neatlika (sperma ir Olbaltumvielu un urynskabes koncentrats, kas veidojas viirishkjajos dzimumorganos) Bet tev ar to sanaks saskarsme tikai tad kad kads tavs draudzinsh beigs tev seja vai mutee...

Lecter tu laikam to stasti no savas pieredzes tevs tew gadijuma vakar pa logu neizmeta skatijos degpunkta ka tu tik dums vari ar savam gudrajam runam par to ko stasti man vienkarsi konkreti reku sit par tadu mazu idiotinju ka tu pretigais netirais berns vienreiz sanem sevi rokas un sakopies !!!

ps. es tewi seja izdrazisu un pametisu suka netiraa :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Mobsr3r's ar Spoku tādi agresīvi noskaņoti. Redzot to cik "plašs" ir jūsu vārdu krājums var izsecināt cik augsts ir jūsu intelekts.

Spok, kapēc tev kautkā tieši gribēja padirst uz Lecteru? :rolleyes: Viņš nav vienīgais kurš domā, ka šī "pamācība" ir domāta dirsas slaucīšanai. Kapēc, lai es tagad neuztaisītu 10 topikus ar tādām pamācībām, kā "kā uztaisīt hipersaiti", "kā ielikt bildi webā", "Kā uztaisīt 'bold' tekstu" u.t.t un t.j.p? Tapēc, ka visi to tāpat zin un var atrast.

(P.S Neesmu manījis nevienu, kas prasītu kā uzlikt tēmu uz php-fusion)

Mobst3r, var saprast, ka tev nāk raudiens par to, ka tavu lapu uzhakoaja. Bet labāk tu būtu nevis bejēgā te kautko dirsis, bet padomājis kur tev ir tie caurumi lapai, bet pieņemot to, ka tu vnk neko nejēdz, tad tu to vienkārši nemāki un gribi bejēgā kautko te bazerēt.

P.S Droši vien uz mani arī tulīt izskanēs šausmīgi skanīgie un unikālie ar īpašo intelektu un asprātību apdāvinātie uzbraucieni.

P.P.S Jamo topiku darētu aizkapēt, jo te nekā jēdzīga nav jau no pirmā posta.

P.P.S Spok, vēl neviens pat nav pateicis tev "paldies, noderēja" par šo tutu :faaak:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...