Jump to content
GIGN Forum

Ziedosana


-=MaZaHaKa=-
 Share

Recommended Posts

Kar4 sveikinji tagad driz bus jauns komunitijs lidzigs ka gign.lv nu ko :

Jau dazi cilveka piekrita ik meness maksat piki nu bet ar to pa maz wajag lai katrs no jums (kuram protams ir nauda ) ja war tad noziedo nu kaut vai 2ls :) tas butu pietiekami ja ziedotu daudzi ;) Mums ir wajadiga jusu palidziba:

15ls PUB (18sloti uz 100mbit/sec neta)

1ls domens (.lv)

49 sant hostings(hltm)

amx banbs 3ls

stati 2ls

hltv 1ls

------------------

21,49ls menesi

Nu ka redzat menesi mums jamaksa ir 22 ls WoW nu suimjnja ir normala tadel mes mekeljam ziedotajus kas waretu vienu reizi noziedot kaut vai kadu 2ls :) nu tas ari viss

Lai uzzinatu wairak info sutiet pm pateiksu kontu

Edited by -=MaZaHaKa=-
Link to comment
Share on other sites

eee a kāda reāli ir garantija, ka nekrāpies? ka te kaukādi ziedotāji nesaziedo un pēkšņi naudiņa izkūp? zinu daudzus gadījumus, kad nauda ir aizsūtīta, bet pēkšņi viss "projekts'' pazūd kā nebijis.

Link to comment
Share on other sites

Klau MazahaKa! Man te stav ka reiz lieki 30 stabi un es domaju un nevaru izdomat, ko ar viniem darit.. it ka ps3 zel pirkt un ta ari nenopirku, bet tagad es redzu lielisku iespeju un ka butu, ja mes satiktos, un tu panem lidzi pasiti un noslegsim liguminu un es tev to naudinu parskaitisu! mkei?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tev pašam kauna nav? Cik naivam būtu jābūt, lai domātu, ka cilvēki kuriem pilnīgi piedirst vai tev ir "komunitijs" vai nav un ietu ziedot kautkādam nezināmam ākstam? Tad jau drīzāk ej uz staciju un sēdi ar izstieptu plaukstu un blakus plakātu "gribu savu komjūnitiju" varbūt kāds kādu santīmu iemetīs aiz žēluma.

Link to comment
Share on other sites

tad lbaka noziedojat squad.lv

ja es no tiem ziedojumiem menesi savaktu ap 20ls man i-nets butu 100mb stavetu uz linuxa ;)

varu saderet kad butu labak neka vinam :)

+ butu ari gandriz visi moda serveri ka ari fun mode (ko nevienam lidz sim nevelk ;D)

p.s

:) srry dzekin apsaubu kad kads tev palidzes ar to O.o

1kart, tu pat nenoradi serveri, kura var iejiet apskatities cik liela tauta un citas lietas =/

kaari kur viniem garantija kad i-neta atrums bus 100mb sec, es loti apsaubu 50mb/sec maksa 60ls menesi, kaari ja tu hoste pie outlaw (srry pareizi nemaku uzrakstit) vini do 100mb/sec (vienigie, kas to atrumu piedava), bet tev viniem jado savs pc, ka ari ar to mazo naudas sumu tev nepietiks hostingam, ja pat man bra4kam teica pa hostingu kad vajadzes 25ls ja do pc (taka labs pc, uz kura varetu palaist virs 20serveriem ar 30slotiem, uz 100mb.sec) kur nu vel ar tavu compi :)

bet nu, velu veiksmi ;)

p.p.s

a mos gign tev dod hostingu, uz sava 1000ls pc? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...