Jump to content
GIGN Forum

Šaurinatajs


Recommended Posts

Labāk neteikt vell tev galva sāks sāmpēt no tā! XD

Bet ja pa lietu tev ir jāatver 2 kadri vienā piemēram ar <inframe> HTML versijā. Ir ar PHP ar, kuru tev patīk labāk.

Elementārs piemērs ar HTML:

<html>

<frameset rows="170,75%"

<frame src="kadrs_1.html">

<frame src="kadrs_2.html">

</frameset>

<html>

rows=horizontāliem kadriem

cols=vertikāliem kadriem

Un šis HTML "kodiņš" ir bez <body></body> tagime <head></head> tagus gan noteikti var likt. :thumbsup:

Ceru ka saprati!

Link to comment
Share on other sites

2. Es redzeju tavu sasodito topiku psc

3. Es tasiju jo kad kavacy teica ka jamaina % wrapera look&fell man nekas neizmainijas vot i prasu ko isti darit !! psc :violent:

Psc tu manu postu izlasīji vai paskatoties uz to saprati, ka tev šie skaitļi ir pa sarežģītu ? XD Ja tu nemāki izdarīt tā kā ir citi rakstījuši tad dari kā es teicu atver 2 kadrus reizē es tev pat iedevu paraugu vienīgais, kas tev tagad ir vakadzīgs ir šis un tās mazās zināšanu krunkas par HTML, kas tev tur paurī ir!

Link to comment
Share on other sites

XD Ja tu nemāki izdarīt tā kā ir citi rakstījuši tad dari kā es teicu atver 2 kadrus reizē es tev pat iedevu paraugu vienīgais, kas tev tagad ir vakadzīgs ir šis un tās mazās zināšanu krunkas par HTML, kas tev tur paurī ir!

Nu wecit protams ka izlasiju tavu psotu tikai neko nesapratu :unsure:

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

Izceelies.

DrYzE, manupraat amnezija ljoti skaidri pateica. Ja Tu to nesaproti, meklee citu alternatiivu PATS, jo uz jautaajumu tev atbildeeja.

*ar PATS es domaaju netaisiit jaunu topiku gign forumaa, bet pamekleet plashajaa tiimeklii.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...