Jump to content
GIGN Forum

Gigna Konts


Recommended Posts

Jautajuminjs nu laikam netaja nofdalja bet pox lieta svariga kas bus ja noziedosu gignam kaut kur 50ls?? vnk ir nauda un klanam jau nopirku serverus viss ir tagad nezin kur teret naudu kas uz rokam nu ne 50ls kaut kur 15ls bus labums ja noziedosu??? :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Man par tādu sūdiņu, būt kauns prasīt naudu un pie tam pats tak to vari uzlikt pameklē thēmi , kur jau ir tas

drop nokopē kodu pārmaini ar savas lapas <category> {links} , un wolā...

Link to comment
Share on other sites

bet nesanaak nekaadiigi.. :D :D nevari kka paliidzet.. taaa kaa skype nopisies sudiigi... :D :D

te ir teemaa kuraa VAJAG dropi : Šiten Te

te ir teema kura ir drops : ŠITEN

ja tev tgd ir besis un neprasi naudu par niekiem tad varbuut vari mudiigi uztaisiit... linku vietaa ieaksti kautavai.... SEIT IR JABUT LINKAM.. vai kkā tā..

p.s. pec tam ieliec gatavo teemu te.. :)

ja naw gruuti kaads paliidz... busu ljoti pateiciigs... manaa webaa bus 100% moda status... :);)

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

Ja tu runā par mani, look @ my sig, ps runājot par themi ir vairāki iemesli kāpēc es nepisīšos un netaisīšu, man uz vietas nav e107 skripts nevaru novilkt no tā akira themi, un yy.lv Noslogots, kr4 nesanāks nekas, ja ļoti vajag varu uzstaisīt no 0 normālu skinu kāds būs tikkai tev un tas vismaz būs nopietni, šādus šitus prarasi kādam citam..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...