Jump to content
GIGN Forum

Access Uz Pub Servera!


kek`s
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Taatad seit esmu iegriezies protams viena noluuka del, lai paprasiitu jums mazinju ACC, pec kuras man saja briidi ir paradiijusies veelme un izjuutas vajadziibam pajautat, un cerams kad izdosies jums to pielauzt :khehehe::D (little joke)

Par mani iisuma: Vaarda: Edgars , 19 gadi, Liepaajnieks , stradnieks, nu jau ari so sezonu buushu nedaudz skolnieks, domaju ka valasprieki or smth neinterese, to juus tapatas parlaizat paari :) , tapec to ari nemaz nerakstisu!

Veeletos saadas tiesiibas:

xvote vai ari xnick - tas, lai vareetu freefragerus izkickot un ari TK , TA ara....

slap , slay - kas protams nemak kusteeties vai ari neredz radaraa kur c4 un krisiitajus....

xgag - lai apklusinaatu tos, kuri tieshaam saja laika ir daudz paradijusies, kas nemiitiigi bruuve muti kad nav ko teikt vai ari noshauj, un liidz ar to aiziet kadam citam ciet un saakas smuka runashana pa say :)

Pec ACC es izjuutu vajadziibas vienmer un tapec, ka admini vairuma ir kautkur nozudushi un uz siem briiziem ir taa kaa ir, kad admini ienak tad ir 2, bet pec laicinjam pazuud un tad saakas saizes, tapec es domaju pretendet uz siim tiesiibam!

Ar ACC esmu riikojies loti daudz un normalos serveros nevis kautkaadajos levajajos, visas komandas parzinu kur kas jalieto, tapec par to uztraukumiem nevajadzeetu buut!

Par mani labu vaardu var aizlikt "bot1k"

Tas ari iisuma taa viss, tagad tikai atliek gaidiit ko ari protams citi teiks! :)

Edited by kek`s
Link to comment
Share on other sites

nehvatka adminov na servere tolka s utra do obeda, posle etogo vremeni adminov na servere iz 20 playerov igrajut ~ 7 nedumaju, cto kto to soizvolit narushatj kakije libo pravila, kogda server keshit adminami... cto kasajetsja vremeni 44h, tak eto deistvitelno malo.. no cto kasajetsja keksa, za parnem necego plohogo ne nabljudalosj, no vsjo zhe pobegaj esho kakoje to vremja.. a poka cto, anti :blablabla:

Link to comment
Share on other sites

mazinjs :offtopic:

Piedodiet un atvainojiet bet stulbs es to4 neesmu :fsckinsad: pec sii pieteikuma sodien biju vel 2h ja ne vairak serveri, a kur man statos vinjas paradas? neradas! wtf? :huh: + ja atceras ari speleju pirms vel bija atjaunoti stati :rolleyes: tapeec jau es domaju, ka man tik mazs time pa sito visu laiku nevar buut!

Edited by kek`s
Link to comment
Share on other sites

:)

Nu konkoreets paskaidrojums ir taads, ka 4id nav tas pats kas gign.lv, 4ida visi admini pox*** dara ko grib, vnk vinjam uzliku slay, lai paprasitu ka vins zinaja, bija ari taads trakais gariigais, bet nu pastas pashi no malas, tur valda haoss 15 vs 15, mp3 on utt, tur nav nekada nopietna speleshana :/ :blablabla: tapec ari atlavos tam palyerim uzlikt slay, nu seit taadu privi4ku jau nu pa nopietnam nedariitu, to es varu apzveret :)

Seciniet pashi!

Edited by kek`s
Link to comment
Share on other sites

plikais tas nav gign, tu ieej 4id un apsties, gign katrs cilveeks doma ar galvu nevis atvainojiet ar d**** + gign ir anticheat par kuru nav jauztraucas, es jau tapatas aiz zila gaisa slay neliku, vnk tas uzkurunaja mani, tapec es slay vinjam uzliku un pajautaju, bet seit es taadas lietas nedariitu :) pat netaisiitos, kaut ari seit spele 10 vs 10, bet seit nav taads haoss, ja nu vieniigi kad bloodlord ienak :D :D tad tikai (joke) :khehehe: isteniiba galu gala, mes te neapsrpiezam citus serverus :rolleyes: tapec varetu atgriezties pie teemas. B)

Edited by kek`s
Link to comment
Share on other sites

Konkreetaakus? Es saku to, ko izjutu uz sevis..

4id vai nav 4id.. es saku Tavu attieksmi. Tu runaa par adminiem, bet es biju parasts speeleetaajs. Es saku kaada ir Tava attieksme pret parastiem speeleetaajiem. Ja Tev 4idaa ir suudiiga attieksme, tad kapeec, lai vinja mainiitos uz gign? Nu, dodat zeenam acc. Neraxtu te biezhi, bet tikai tad, kad uzskatu par vajadziigu :)

Taatad Tu liec slayus un visaadus taadus idiotismus tikjai aiz taa, ka Tev ir slikts garastaavoklis vai juuties uzkurinaats? Speeciigi! Reaali, ja Tu mani buutu nobanojis, tad es neko sliktu par Tevi nedomaatu. Tu man pretiigi noslajoji un jebkuraa gadijumaa - Tas bija nepareizi. Kaut vai tikai admina riiciiba. Buutu uzreiz banojis - tas pox. Nekljuudas tikai tas, kas neko nedara..

Labi, no offence, tik pasaku savas domas ;)

Lai jums jauka diena :)

Link to comment
Share on other sites

4id vai nav 4id.. es saku Tavu attieksmi. Tu runaa par adminiem, bet es biju parasts speeleetaajs. Es saku kaada ir Tava attieksme pret parastiem speeleetaajiem. Ja Tev 4idaa ir suudiiga attieksme, tad kapeec, lai vinja mainiitos uz gign? Nu, dodat zeenam acc. Neraxtu te biezhi, bet tikai tad, kad uzskatu par vajadziigu :)

Taatad Tu liec slayus un visaadus taadus idiotismus tikjai aiz taa, ka Tev ir slikts garastaavoklis vai juuties uzkurinaats? Speeciigi! Reaali, ja Tu mani buutu nobanojis, tad es neko sliktu par Tevi nedomaatu. Tu man pretiigi noslajoji un jebkuraa gadijumaa - Tas bija nepareizi. Kaut vai tikai admina riiciiba. Buutu uzreiz banojis - tas pox. Nekljuudas tikai tas, kas neko nedara..

Labi, no offence, tik pasaku savas domas ;)

Lai jums jauka diena :)

Viss jau tika pateikts iepriekseja topic, :) vairak negribas gari rakstit, bus , nebus , tad jau redzeshu!

Link to comment
Share on other sites

Man šis kekss neasociējas ar nopietnu admina kandidātu. Ja vēl būtu kaut kāds adminu megadeficīts, tad varētu mēģināt domāt, bet antičīts strādā, adminu pietiek. Iedot tikai iedošanas pēc? Diez vai tas ir vajadzīgs.

Augstāk redzamais teksts nuubju valodā: ANTI

Link to comment
Share on other sites

Lai arī, protams, var atrast brīžus, kad serverī nav admini un tieši tad esi Tu, tas tomēr nenozīmē to, ka admini nav pietiekami( tas tā tīri, lai pastiprinātu allworth teikto)

Pluss tavs rakstības stils un tas kā tu visu pasniedz liek nojaust, ka tu tomēr nebūsi "īstais" čalis priekš slap, slay.

Man jau liekas, ka var, varbūt, iedot gag iesākumam.

EDIT: Tas viss apzinoties, ka pamazām "vecos" adminus nomaina jaunie. :( + pats arī sāku ar mazumiņu, bet sanāca baigi labi ielīst pakaļā GIGNAM. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu esi ari vareetu piekrist ali teiktajam, kaa jau ari visi admini ieprieks saka, saakuma ir jasak ar pashu mazako, un tad skatisies talak, cik labi pratiisi to lietot, un/vai buusi pelnijis vel kaadas tiesiibas! Ar so domu ari vareetu buutu jauki! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:evilmad:

OGO :superlol: ko tu vel labaku izdomasi, mosk es baaze seezu un gaidu kad man naaks virsu, tas kad tev kautkaads naids ir pret mani vai kaa, tas mani neinterese, un kur tu izravi kad es kautkur krisiju, vot luudzu paradi man vismaz vienu demku, bez pieradiijumiem mes visi varam gudri ***** , un tiesam, kautko labakku es neesmu dzirdejis, kr4 tev vispar viss ir skaidrs.

P.S. myth, tu varbuut vienreiz gada ienac serveri? varbuut ari es maldos, mosk kaadas divas!

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos iesmirdēt arī es. Ja šis ir tas kek`s, kuru domāju, tad varu aizlikt labu vārdu, jo ir gadījies adminēt kopā 4id, agrāk laikam ala AIM serverī, nekādus kasjakus netaisīja .Un, kad vēl pastāvēja lintech serveris tad bija tīri sakarīgs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...